Jump to content
Dogomania

[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!


malibo57

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Na wątku Awarii doczytałam, że z Fanta jest już dobrze. Boshe, tyle nieszczęścia było w niej...

Pzdr.[/QUOTE],


Oj, Asiaczku, żebyś wiedziała! Nawet sobie nie wyobrażam co ta psina czuła podczas tych kilku tygodni.... Obcy ludzie, zabiegi, wkłucia, badania! A ona jest taka ufna i łagodna, zero agresji! Gdyby nie malibo, kto wie jak potoczyłyby się jej losy.

Dzisiaj miała zdejmowane szwy.
Udało mi się tak przeorganizować życie, że rano pojechałam z dwoma psami do jednego weta do W-wy a potem wyszykowałam moją rodzinę na uroczystość ślubną!
Jestem w związku z tym lżejsza jakieś 2 kg, bo tak latałam.... :evil_lol:
Małż się bawi na weselu a ja z dzieciakami wróciłam do domku! Z racji pełnienia obowiązków służbowych :diabloti:

A Fanta naprawdę zniosła wszystko ze stoickim spokojem. Jak zawsze ona zresztą! Szwy zdjęcte i pan wet orzekł, że wszystko się goi świetnie a ja miejsca między dwoma ostatnimi szwami po prostu się czepiam. Te dwa ostatnie (lub pierwsze ) szwy były ściśnięte przez cycuchy, najpierw obrzmiałe a potem oklapnięte. Tak czy inaczej dostęp powietrza do rany był utrudniony i gorzej to miejsce się goiło. No i sie czepiałam....:evil_lol:
Jedyna awaria jaką mieliśmy to wcisnęła się między transporter z Iskrą a ściankę samochodu i go .... wywróciła! Myślałam, że padnę na serce ze strachu, bo huk był taki jakbym rąbnęła w jakiś samochód!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale i to miejsce juz jest OK? To ,którego tak się czepiałas, DIF?

Pzdr.[/QUOTE]

TO MIEJSCE jest ok. Co prawda szew w TYM MIEJSCU jest grubszy, ale naprawdę nic się tam nie dzieje. :evil_lol:;)

Poza tym Fanta dobrze się czuje, niestety próbuje brykać i biegać na co jej oczywiście nie pozwalamy z uwagi na miednicę, ale ogólnie jest bardzo urocza!

Link to comment
Share on other sites

Na razie Fatusia kibluje w klatkowym więzieniu! :-(

Wychodzi na króciutki spacerek kilka razy dziennie i niestety wychodzi na smyczy, bo zaczęła bardzo brykać. Widać, że lepiej się czuje aczkolwiek jak szybciej idzie zarzuca tyłeczkiem do góry przez tę miednicę.
Zgodnie z zaleceniami cioci malibo Fanta dostaje dwa razy dziennie [URL="http://www.anber.com.pl/ANIVITAL_Cani_Agil_225_tabletek-189.html"]CaniAgil[/URL] żeby się lepiej zrastała.

Jeśli chodzi o ogłoszenia to pewnie jeszcze troszkę trzeba poczekać.
Przed rozpoczęciem akcji ogłoszeniowej trzeba ją przebadać w celu stwierdzenia jak przebiega rekonwalescencja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF'][B][SIZE=3]Ale mi Fotosik powycinał zdjęcia!!![/SIZE][/B] :angryy::angryy::angryy:

[B]Zmienię "operatora"![/B] :angryy::angryy::angryy:

Wieczorem poprawię wątek, przepraszam wszystkich![/QUOTE]

[quote name='majqa']Anuś, wrzucaj foty przez [URL]http://www.imageshack.us/[/URL][/QUOTE]

[quote name='beka']Ja też tak mam, mimo ze zapłaciłam .....
juz z niego nie korzystam[/QUOTE]


Dokładnie tak jest. Ja już od dawna nie korzystam z fotosika. Tez miałąm anaet konto premium i dostawałam seriami powiastki:

[QUOTE]Witaj Isadora,

Zmienił się stan Twojego konta w serwisie Fotosik.pl.
Data wykonania operacji: 2010-07-29 10:01:28
Zmiana salda o: -1.5 zł
Wykonawca: Opłata za transfer
Tytułem: Opłata za zwiększenie limitu transferu o 1 GB
[/QUOTE]
[FONT=Verdana]
Do dzisiaj jak widać dostaję, ale góra raz na miesiąc. Mając konto premium dostawałam kilka w tygodniu. No i nigdy nie maiłam pewności czy aukcja nie zostanie bez fot.. Teraz nawet jak są zdjęcia na wątku które chcę wykorzystać i są na fotosiku to ściągam i wstawiam już z innego hostingu, w 99% z [URL="http://www.imageshack.us/"]http://www.imageshack.us[/URL].

Też mają sofcika do wstawiania wielu zdjęć równocześnie.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']O rany! A co to ma być?[/QUOTE]

Fotosik ma określony transfer zdjęć. Czyli w miesiącu możesz mieć ileś tam kb a ja z uwagi na dużą ilość przesyłanych zdjęć ten limit przekroczyłam. W związku z tym mi wycinają! Teraz się naprawdę wkurzyłam i pogadam dzisiaj z Krzychem na temat zmiany "operatora zdjęciowego", bo Fotosik to chłam jakiś jest! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Fotosik ma określony transfer zdjęć. Czyli w miesiącu możesz mieć ileś tam kb a ja z uwagi na dużą ilość przesyłanych zdjęć ten limit przekroczyłam. W związku z tym mi wycinają! Teraz się naprawdę wkurzyłam i pogadam dzisiaj z Krzychem na temat zmiany "operatora zdjęciowego", bo Fotosik to chłam jakiś jest! :angryy:[/QUOTE]

I nie daj sie nabrać na konto premium, ćwiczyłam jak zreszta wyzęj napisałam

Link to comment
Share on other sites

Już się zarejestrowałam na ImageShack i powoli oswajam się z "operatorem".
Dlatego proszę o wyrozumiałość, jak nie będzie przez jakiś czas zdjęć.

Do Fotosika już chyba nie wrócę. Zła jestem jak nie wiem, bo na wątku Pepunia też są wycięte foty!:angryy: A wstawiłam je chyba ze dwa dni temu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...