Jump to content
Dogomania

Dumka na trzy serca, czyli Foxi, Kreon (*) i Duma


eria

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']czemu moj Prezes niema takiej brody:placz:
eria ciesz sie ze kocie a nie ludzkie to g*******[/quote]
ludzkie to największy przysmak Foxi, mało tego - pokazała jędza Kreonowi że to dobre i teraz szukają razem!!!! całe spacery Foxi,Kreona,Figi,Hektora polegają na szukaniu właśnie ludzkich g*** :angryy: :angryy: :angryy: chodzą w kagańcach, bo Foxi już raz poważnie się zatruła, ledwo ją odratowaliśmy, pół nocy u weta itd...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']a probowalas dawc im zwacze wolowe?? od czsu jak podaje to swoim mam problem z glowy i juz niemusze sie martwic ze dorwa jakies swinstwo na spacerze[/quote]
już druga osoba mi to radzi...
a jak często podajesz im te żwacze - raz na tydzień ?? częściej??

Link to comment
Share on other sites

Przystojniek z Kreona, Foxia śliczna:loveu:

Eria, żwacze są naprawde dobre, ja moim daje codziennie, w ramach nagrody, jak Furciaczek.
Moje wszystkożerne psiaki znów wyszukiwały zajęczych "specjałów", a to niezbyt bezpieczne...:diabloti: I pomogły, już dawno je tym nagradzam, a efekty były dość szybko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']już druga osoba mi to radzi...
a jak często podajesz im te żwacze - raz na tydzień ?? częściej??[/quote] Ty kupuj te zwacze! Tpo samo zdrowie - regulacja naturalna flory bakteryjnej w prewodzie pokarmowym. Moje psy to jadly - i Aos i Gucio teraz tez! Mlody wcina po 2-3 dziennie!

Link to comment
Share on other sites

tak trochę powątpiewam w skuteczność tego żwacza właśnie z powodu tych rumentabsów - które też są z żwacza, miałam i nie działają :shake:
a swoją drogą, mówicie że dajecie psom żwacz kilka razy na dzień, więc to się da pokroic czy jak? w jakiej one są postaci : takie długie zwinięte CUŚ ??
Pianka, Kreon tak na fioletowo przechodzi :loveu:
Aha co do dwójnika, jednak narazie zrezygnowałam z powodu aparatu, do którego się przymierzam ;) za to Kreon dostanie nową obróżkę i Foxi też:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jola żartowałam - ni byda w swojej galerii o krowich wnętrznościach się rozpisywać :evil_lol:
za to macie tu ludziska Kreośkowego który pyta "Gdzie jest moja Majcia?? Przecież zawsze tu była!! Oddajcie mi moją Majcie !!"
[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8105/tnp1010033be8.jpg[/IMG]
no dobra, żwacz u krowy znajduje się po lewej stronie ciała, badamy go w dolnej części dołu głodowego i pod nim, jest jednym z trzech przedżołądków, a więcej rozpisywać się nie będę . NO!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...