Jump to content
Dogomania

Dumka na trzy serca, czyli Foxi, Kreon (*) i Duma


eria

Recommended Posts

Eria super foty kiedys tez miałam papuzke i była najlepsza na swiecie :loveu: potrafił mówić :p i jadł kurczka a z ziemniakami:evil_lol: ale nie chcacy go otrułam jak byłam młodsza jeszcze (12lat) bo za blisko postawiłam zmywacz do paznokci i on sie nawachał tego swinstwa :placz:
ale był cuuuuudowny.Rybki mam nadal i myszke miałam i szczura i chomika i była tez swinka morska z królikiem :p
Eria nie zwalaj na chorobe ze straciłas głos pewnie gdzieś wczoraj balowałas i zaduzo spiewałas :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

to dziadostwo pozwoliło mi łaskawie zrobić całe dwa zdjęcia...
to jest znudzony Kreoś, który nie wie co ma z sobą począć, tak jak ja...
[IMG]http://img154.imageshack.us/img154/521/tnp1010046lg8.jpg[/IMG]
a to Foxi która też nie wie co z sobą począć skoro wygonili ją z kuchni, jak bezczelnie sobie tem weszła i siedziała pod stołem:diabloti: menda mała:diabloti:
[IMG]http://img154.imageshack.us/img154/9663/tnp1010047rr7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img154.imageshack.us/img154/9663/tnp1010047rr7.jpg[/IMG]
ale minka <hahahaha> sliczna jest ale czesanko by sie przydalo chociaz teraz przez ta pogode to tak nie bardzo sie opłaca bo ja wczoraj swoje czasałam ale juz dzisiaj maja tyle kołtónów jak by od miesiecy nie widziały szczotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']

[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1994/tnksiniczki2kl7.jpg[/IMG]

[/quote]

:loveu::loveu::loveu: Ale piękne:loveu::loveu::loveu:
Ja mam stado ciągle rozmnażających się molinezji:diabloti: Kilka innych piękności, i jednego gurami:loveu:Ale głupek z niego, bo wcześniej zabił samice:mad: A niby są nieagresywne...

Życzę szybciutkiego kupna nowego aparatu, bo Kreonik musi fajnie wyglądać, a wyobrażnia bywa ograniczone:roll::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Eria ciesz sie ze w ogole mozesz robić bo ja musze sie prosić od siostry o aparat i wtedy musze pstrykac.
Pogłaszcz troche ten aparat pogadaj z nim szepnij miłe słówka na mój samochodzik to działa ;)
[B]Jak sie czujesz, juz lepiej ??[/B]
[U]PS: wygłaszcz psiaki odemnie pppppppppplllllliiiiisss[/U]

Link to comment
Share on other sites

[B]skoro juz gadacie o rybkach to napisze ze ja mam skalara,gorami,zalobniczke,mieczyka i glonojada.niestety wszystko po jednej sztuce bo albo pozdychaly albo zagryzly sie:-(a nowych nie kupuje bo nie chce miec juz rybek,tych nie ma komu oddac:shake:ale i tak sa kochane staruchy:evil_lol::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cześć kochani !! Czekam na tą kumpelę, ma przyjść zobaczyć aparat.... Jeesssu żeby go chciała...:roll: ale jak nie weźmie też nie będę się dziwić :roll:
Milena widzę też masz problem jak się ryboli pozbyć :diabloti:
Ja oprócz tych trzech morderczych księżniczek w 70 litrowym akwarium, mam jeszcze osobno bojownika w dużej kuli (on już kilka lat żyje:crazyeye: a to niby kule są niedobre dla ryb:roll: ) i mam w mniejszej kuli gupika, którego mm już około 5-6 lat :crazyeye: :multi: od urodzenia jest u mnie, jak jeszcze miałam gupiki, rozmnożyły się i ten jeden bida mieszkał sobie w szklance (takiej po nutelli z kamyczkiem i roślinką, wyrósł na piękną rybkę z żółto czarnym długim ogonkiem:loveu: i w ogóle go uwielbiam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][I][B]Hej kochaniutka czy w Bielszowicach tyz tak zadnie leje ???
Normalnie porazka ;-( miały byc sniegowe focisze z samego ranka a tu co ? kapota ;-( bo kaj z takim kudłatym stworzeniem wyjsc na dwor ;-(
No a tak na marginesie ..... jo zech jest ogromnie ciekawo co dlo mnie mosz ...... ni dej sie prosic laseczka ;-)
Kusiole dla psioków ;-)
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...