Jump to content
Dogomania

Dumka na trzy serca, czyli Foxi, Kreon (*) i Duma


eria

Recommended Posts

w Wawce jak zawsze pozaliczałam wszystko....
ale znowu wraca przeszłość która mnie prześladuje dobrych kilka miesiecy....boje sie....i to już nie jest wesołe teraz....bardzo sie boje....
ktoś dąży do tego by zrujnować mi psychikę....

Link to comment
Share on other sites

eriaczku moj drogi niedaj sie, niemozemy zyc przeszloscia bylo minelo...
mnie tez przesladuja wspomnienia i duchy przeszlosci ale staram sie zyc tym co mam teraz... ja wierze ze ci sie uda i bedzie dobrze...
jak cos to mozesz na mnie liczyc, jesli chcialabys sie wygadac albo na kims wyzyc sloze swoja skrona osoba:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']eriaczku moj drogi niedaj sie, niemozemy zyc przeszloscia bylo minelo...
mnie tez przesladuja wspomnienia i duchy przeszlosci ale staram sie zyc tym co mam teraz... ja wierze ze ci sie uda i bedzie dobrze...
jak cos to mozesz na mnie liczyc, jesli chcialabys sie wygadac albo na kims wyzyc sloze swoja skrona osoba:p[/quote]
tylko że mnie nie prześladują wspomnienia ani duchy, a ludzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']tylko że mnie nie prześladują wspomnienia ani duchy, a ludzie....[/quote]


odkad spowrotem sie przeprowcadzilam do ciechocinka moje duchy zamienily sie w ludzi... ale jakos sobie z tym radze, ciezko bo cieko ale jakos idzie:) mam nadzieje ze w twoim przypadku bedzie podobnie.

a jak nie to zglos sie do mnie zapakuje moje obronne koty i psy i sie zajmiemy tymi "ludzmi":mad:

troszke optymizmu kochana i bedzie dobrze. niemozna sie tak zadreczac bo to nic nie pomoze...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Indigo][I][B]Doberek doberek kochaniutka ;-)
Widze ze NAMOLNY powrócił ....mozemy go utopic w Kłodnicy ;-) nikt go w tym mule nie znajdzie heeh ;-)
A tak powaznie ....naprawde trzeba z tym zrobic porzadek..przeca nie mozesz wiecznie zyc w napieciu robaczku ;-) tylko jak co ?
buzioki
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kochana ja mam wprawę w tego typu działaniach...nie żebym kogoś utopiła hihihihi....ale dużo dziwnych sytuacji mam już za sobą....a że w Warszawie mieszkam......jak będziesz następnym razem...wpadaj :)
buziaczki dla psiaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygra']ja trochę nie w temacie ale niedawno też miałąm taki namolny powrót z przeszłości, ale sam sobie narobił kłopotów i go policja zabrałą. I nie chodzi tu oczywiście o mojego męża. Tylko o idiotę z czasów szkolnych[/quote]
no mało brakowało a w moje urodziny,miesiąc temu , też bym dzwoniła po policje...

taka resztówka...nowych brak z powodu pogody...
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/535/tnimg0263fx2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6784/tnimg0275sw8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9605/tnimg0286rm4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3525/tnimg0226xj1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/535/tnimg0263fx2.jpg[/IMG]
Jak zawsze Foxi kaganiec z Kreon nie:evil_lol:

A z tym prześladowaniem, to znam taką osobe, która jest bardzo prześladowana. Ja jej mówiłam, zeby zadzwoniła na policje a ona jak uparta nie chce:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dziękowałam u siebie ale podziękuje i tu [B]dziękuje za banerek:loveu:
[/B]Uwielbiam twoje banerki:loveu:

A co do prześladowania... niewiem, w czym mogłabym pomóc, ale jeśli bym się miała przydać, to możesz na mnie liczyć;)
Musi być jakiś sposób, by się tych "ludzi" jakoś pozbyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Jak zawsze Foxi kaganiec z Kreon nie:evil_lol:

[/quote]
bo Kreon teraz wcale nie nosi kagańca ze względu na to zapalenie skóry na głowie, środkowy pasek kagańca drażniłby mu to miejsce ;)
Poza tym Kreon nie jest taki odkurzacz jak Foxi, jego trzeba tylko pilnować jeśli chodzi o inne psy-samce. Suczki kocha :loveu: :evil_lol: jak juz wspominałam - sterylizowane zwłaszcza :evil_lol:
a przywiozłam mu wczoraj z Warszawy nową piłeczkę, jest rozanielony :loveu: piłeczka jeszcze jest piszcząca ale to kwesta paru dni :evil_lol:
ja byłam w szoku - w Wawie piłka była tańsza niż u nas o całe 3,50 zl!!!!! i to taka sama gumowa i piszcząca :crazyeye:
lece na spacerek z lokomotywami bo przestało padać ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']a ja myślałam że tu będzie impreza na całego :placz: a tu tylko Zuzolka niezastąpiona się odezwała :-(
nikt na mnie nie czeka, nikt tu nawet nie zajrzał...Cały calutki dzień tylko jedna Zuzolka zajrzała :-(
zawiodłam się.

Zuzolko Ty to jesteś the best ![/quote]

Czuje się niewidzialna...:oops: Zajżałam, Kreonka popodziwiałam... winko wypiłam... więc jak to nikt nie zajżał?:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobcia']Czuje się niewidzialna...:oops: Zajżałam, Kreonka popodziwiałam... winko wypiłam... więc jak to nikt nie zajżał?:mad:[/quote]
cześć Jadziu, przepraszam że Cię zignorowałam, ale skoro impreza 200 strona i picie to spodziewałam sie tu tłumów....:roll:
[quote name='Agushka']
ale one świetnie razem wyglądają. Kreon jak groźny stróż foxiowej niewinności a Foxi tę niewinnośc ma wypisaną na pyszczydełku :)[/quote]
nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz, to diabeł wcielony !!!!!!!!!! za grosz w niej niewinności, tak samo jak w Kreosi za grosz stróża :lol:
[quote name='haska_12']
Ale pięknie się Foxi do zdjecia ustawiła:loveu:[/quote]
ona zawsze się pięknie ustawia :loveu:
[quote name='furciaczek']

to jes fotomontaz:diabloti: niewieze ze foxi jes taka czysta:evil_lol:[/quote]
wyobraź sobie że to nie fotomontaż, Foxi jest pieskiem samoczyszczącym się, najpierw jest mokra i oblepiona błotem, a jak wyschnie to się robi śnieznobiała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']cześć Jadziu, przepraszam że Cię zignorowałam, ale skoro impreza 200 strona i picie to spodziewałam sie tu tłumów....:roll:
[/quote]

:buzi: nie gniewam się;)

A Foxia to skarb, z diabełka w kilka chwil aniołek się wyłania:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...