Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Merlin ma uczulenie na jad os, każdy wstrząs przechodzi gorzej, plus nerki..... jestem ostrożna w rokowaniach i świadoma, że następnym razem mogę nie zdążyć mu pomóc. Karmy weterynaryjne, powtórki badań to koszty.
Ja nie pracuję,więc teoretycznie nie powinno go u mnie być. Ale jest i nie jest jedynym zwierzem wymagającym opieki u mnie. Taki psikus ze strony Góry, żeby mi się nie nudziło.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Alice, ale przekazuję i tu oficjalny komunikat: Zmieniam sposób regulowania mojej deklaracji - nie będę już wpłacać, zamiast tego zobowiązuję się do robienia bazarków, a mam nadzieję, że przyniesie to Kajtunowi większe dochody niż 50 zł (więc moja deklaracja będzie "zawieszona"). Gdyby się stało tak, że nie będe miała "towaru" albo coś pójdzie nie tak to oczywiście psiak i tak forsę ode mnie dostanie, bo Kajtuna nigdy nie zostawię na lodzie :)
W tym miesiącu będzie z bazarku blisko 200 :) Kolejny bazarek wystawię we wrześniu, już zbieram fanty.
Zrobię też wyróżnione gumtree na miesiąc za 50 zł, bo kajtunowa pani coś zamilkła.
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-maly-delikatny-piesek-szuka-domu-W0QQAdIdZ289496697[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela Bednarek']jakby potrzebny byl transport z wawy, to moge Kajtuna gdzies podwiezc.[/QUOTE]
To jest fajna propozycja :)
Wyciągnę na wierzch, żeby nie zginęła.
Może ta pani co zaginęła w akcji by skorzystała albo Kajtun by dojechał :)

Nie boisz się, że Cię zje? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']Uaktualnimy dzisiaj co trzeba wieczorem.
A Pani Lena się odnalazła :) nadal chętnie pojedzie do Kajta.[/QUOTE]
O ja piórkuję :)
Niech go bierze i wycałuje, wymamla, wypieści, a będę jej do końca życia wdzięczna. Każdy, kto kocha Kajtuna jest moim przyjacielem :)

Link to comment
Share on other sites

u [B]Guliwera[/B] poczta się odzywa, Dorota jakbyś miała mozliwość pogadać z nim wczesniej niż ja go złapię, zapytaj proszę, czy zabrałby jeszcze jedną osobę przy okazji do Noska, Pani Helena stawi się w umówionym miejscu w Warszawie, byle tylko zabrać się do Kajta :)

---------------------
edit:

już rozmawialismy, ustalone.
trzymajcie kciuki mocno :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']No zapracowany jest to co się dziwić :)
Ale obiecał dac znac jak termin odwiedzin będzie pewny, ja wtedy dam cynka Pani Lenie....co to by było gdyby to było TO. :)[/QUOTE]

Ola będziemy się starać nawet stanąć na głowie , a dowieść p. Lenę do Kajtuna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...