Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='alice midnight']To dobrze, że są chętni na te piękne zdjęcia :diabloti:
Do Konstancina Kajtuna trzeba by było zawieźć i sprawdzić jak się zachowuje w stosunku do kota....[/QUOTE]
Państwo z Poznania chyba rzeczywiście utknęli na etapie miłości do zdjęcia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']He he, już po wizycie :)
Kajtun w doskonałej formie - włos błyszczący, iskra w oku, ogon w górę :evil_lol:
Było miło poznać całą ekipę i Panią Małgosię :)[/QUOTE]
hahahahaha zebra ta iskra w oku to jest to :):)
ale było bardzo miło :)

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wydrapać małą cholerę i trzeba przyznać że robi postępy. Szczególnie kozaczy jak obok jest Pani Małgosia + 10 do odwagi. Charakterny jest i przekupny, błyszczący, zadbany i w ogóle nie taki straszny jak myślałam kiedyś :D

A Guliwera to w ogóle wielbi swoją psią miłością.

Link to comment
Share on other sites

no to ekipa przypadła do gustu wstręciuchowi :)
Ewa - on lubi ładne kobiety, zwłaszcza długowłose :D
Wydrapałaś go mówisz przy pierwszym spotkaniu? No to szok.
Ja wczoraj cały dzien poza domem byłam, telefonu zapomniałam, widziałam że [B]zebra[/B] do mnie dryndała, pewnie z relacjami. ;)
Fajnieeee, a foty jakies macie? Na potwierdzenie tego, żeście cali i zdrowi :P wrócili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']
Wydrapałaś go mówisz przy pierwszym spotkaniu? No to szok.
[/QUOTE]
To nasze drugie spotkanie, na pierwszym wydawał mi się 2 razy większy przez to ujadanie i próby wypędzenia mnie z posesji. No ale strach ma wielkie oczy :D przynajmniej jadł z ręki psie przysmaki. Przy drugim stwierdziłam więc, że jakiś mały wypierdek nie będzie mi mówił gdzie jest moje miejsce i wstałam ostentacyjnie z huśtawki, trochę się zdziwił ale chyba po mojej minie wyczytał że mam dość tego teatrzyku i nie odpuszczę. Szkoda że fot nie mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']Biedna psinka, taki śliczny pycholek ma bez tego paskudnego guza. Oby tak dalej, i oby domek się znalazł...[/QUOTE]


Witam nową ciotkę, zawsze miło gościć nowe osoby :)


[quote name='Czorcik']cześć Kajtulku :):)[/QUOTE]

ciekawe jak on znosi te rezpierduchę na nieboskłonie... moje psy świrują :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']Witam nową ciotkę, zawsze miło gościć nowe osoby :)




ciekawe jak on znosi te rezpierduchę na nieboskłonie... moje psy świrują :/[/QUOTE]

Witamy, [B]Fiera[/B] :)

A Noel chowa się w najciemniejszy kąt i dyszy tak, że aż strach się bać, nie wspominając o wytrzeszczu... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...