Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='Murka']A ja wpadam w rozliczeniem :)

[B]Do zapłaty dnia 9 czerwca było -367 zł
Wpłaty:[/B]
+367 zł inka33
[B]Razem: 0 [/B]

[B]Koszty:[/B]
-360 zł hotelowanie
-6 zł Fiprex
[B]Razem: -366 zł[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 9 lipiec jest -366 zł.[/B][/COLOR][/QUOTE]
Niestety nie przepadam za [B]takimi[/B] Twoimi odwiedzinami tutaj... :( / ;)

Zwłaszcza, że Kajtun nie ma jeszcze pełnej kwoty... :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

zaczynam powoli sie odgruzowywać i nadrabiać zaległości informacyjne.

Kajt prezentuje się rewelacyjnie :D
a co do różnicy w mieszkaniu a w bloku, to już było przerabiane, Kajt się dobrze czuje w swoim ogródku gdzie negatywnych dla niego bodźców jest jak najmniej. Przerabialiśmy już te opcje , a o życiu Kajtuna w bloku to już inka wie najlepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']zaczynam powoli sie odgruzowywać i nadrabiać zaległości informacyjne.

Kajt prezentuje się rewelacyjnie :D
a co do różnicy w mieszkaniu a w bloku, to już było przerabiane, Kajt się dobrze czuje w swoim ogródku gdzie negatywnych dla niego bodźców jest jak najmniej. Przerabialiśmy już te opcje , a o życiu Kajtuna w bloku to już inka wie najlepiej[/QUOTE]

[quote name='Poprawna']Niestety pewnie macie rację. To wolny pies. Pewnie taki się urodził i w takich warunkach czuje się najlepiej.[/QUOTE]
No i co ja tu mogę jeszcze powiedzieć...

Cieszę się, że jesteście! :Rose:

---------------------------------------------------------------------------------------------------
[B]Zaktualizowałam właśnie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20918537#post20918537"]post rozliczeniowy[/URL] konta Kajtuna.[/B]

[COLOR=#0000ff]Ostatnio dotarły wpłaty:[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - [B]Lida[/B] ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] VII 2013) 08.07.2013 :Rose:
[COLOR=#0000ff]+100[/COLOR] zł - [B]lipsik[/B] (wpłata jednorazowa) 10.07.2013 :Rose:

które pozwoliły na zapłacenie Murce poprzednich 30 dni hotelowania Kajta:
[SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]66[/SIZE][/COLOR] zł - za hotelowanie (10 VI - 9 [SIZE=2]VII[/SIZE]) 360zł [/SIZE][SIZE=2] + Fiprex 6zł [/SIZE]- 11.07.2013

[SIZE=3][B]Stan konta na dziś to[/B] [COLOR=#b22222][B]+31,20[/B] zł[/COLOR] [/SIZE]

- nie wliczając jeszcze nie do końca rozliczonego bazarku [COLOR=#008080]"ANTYKWARIAT NIE Z TEJ ZIEMI"[/COLOR], z którego będzie ok. 130zł :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Po ostatniej wpłacie za bazarek zaktualizowałam stan konta Kajta.

Końcówka rozliczenia wyglada teraz tak:[/B]


[COLOR=#0000ff]+138 [/COLOR]zł - [COLOR=#008080]łącznie [/COLOR]zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"ANTYKWARIAT NIE Z TEJ ZIEMI"[/COLOR] VI/VII 2013
--------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=3][COLOR=#b22222][B]
+169,20[/B] zł[/COLOR] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222][B]12.07.2013[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2]
[B]------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=2]-[/SIZE][/B]
[I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 09.08.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] [SIZE=3]będzie do zapłacenia [/SIZE][/COLOR][/B][/I][I][SIZE=3][B][COLOR=#ee82ee]360 zł[/COLOR][/B][/SIZE] - za 30 dni hotelowania (10 VII - 8 VIII)[/I][/SIZE][SIZE=2]
[I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]brakuje jeszcze 190,80zł... [/B][/SIZE][/COLOR][/I][/SIZE]:-([SIZE=2][SIZE=3] [B][COLOR=#008080][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odwiedziny! :Rose:

Proszę o więcej. :grins:

[quote name='zebrazebra']Ta jego towarzyszka to też wygląda na niezłe ziółko :evil_lol:
Inka, mam rzeczy na bazarek, daj znać, jak się możemy umówić :)[/QUOTE]
Witaj, kochana! :buzi:
Szkoda, że dzień wcześniej nie wiedziałam... ale - coś wymyślimy. ;)

[quote name='Poprawna']A tak sobie w odwiedziny wpadłam :)[/QUOTE]
I jak Ci tu...? ;)

[quote name='Panna Marple']I ja zaglądam[/QUOTE]
I co dojrzałaś...? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']I ja tez codziennie, aczkolwiek milcząco zaglądam ;-) i widzę pięknego przystojniaka![/QUOTE]
No to się nie krępuj i pisz. ;)

[quote name='Poprawna']Z Wami mi zawsze przyjemnie :).
Do Kajtusia też czuję sentyment ....[/QUOTE]
miło nam! :buzi:
Choć w dzisiejszym świecie nie ma miejsca na sentymenty... :(

[quote name='Panna Marple']ja już dojrzałam jakiś czas temu:evil_lol:[/QUOTE]
Do czego...? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']:D zaglądam , w urlopowym przelocie , jutro znikam ponownie[/QUOTE]
Mam nadzieję, że w tym przelocie nie ma przeciągu... :p

[quote name='Panna Marple']Inka-dojrzałam do wszystkiego;)[/QUOTE]
To może też przy okazji do wzięcia Kajtunka...? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Kajtun+moje trzy wariaty+moja neurotyczna kotka=ROZWÓD. Mój TZ nie wytrzyma...:evil_lol:[/QUOTE]
Oj tam.. - byś powiedziała, że znalazłaś pod płotem, to co miałaś zrobić...? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Odwiedzam miłe towarzystwo i Kajtunka :)[/QUOTE]
Miło nam! :)

[quote name='Panna Marple']A Ty myślisz, że moje trzy wariaty to skąd są?:evil_lol: Bo raczej nie z hodowli:evil_lol:[/QUOTE]
Z hodowli "naturalnych"... :roll:

[quote name='Poprawna']Dobre :):):)[/QUOTE]
Dobre to by było, jak by Kajtuna "znalazła" jednak... :eviltong:

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

:oops: Przepraszam... zapomniałam wcześniej napisać, że 15.07 doszła wpłata jednorazowa [B][COLOR=#0000ff]10zł od Czorcik[/COLOR][/B]... Dzięki! :Rose:


Za to miło mi obwieścić, że [COLOR=#b22222][B]Kajtun współ-wygrał konkurs na "najurokliwszy nochal dogomanii"[/B][/COLOR] :multi:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244594-WYNIKI-G%C5%81OSOWANIA-na-*-NOCHALE-DO-BOJU-%21*-o-cel-20-i-80-na-Baloniarki-*-KONKURS?p=20990658#post20990658"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244594-WYNIKI-GŁOSOWANIA-na-*-NOCHALE-DO-BOJU-!*-o-cel-20-i-80-na-Baloniarki-*-KONKURS?p=20990658#post20990658[/URL]
...i tym samym [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]wzbogacił się o 21,50zł[/B][/COLOR][/SIZE] :multi:


[B]Zaktualizowałam właśnie rozliczenie Kajtuna [/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post20918537[/URL]
[B]o powyższe wpłyty i na dziś wygląda to tak:[/B]


[SIZE=3][COLOR=#b22222][B]+200,70[/B] zł[/COLOR] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222][B]27.07.2013[/B][/COLOR][/SIZE]
-------------------------------------------------------------[SIZE=2]
[I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 09.08.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] [SIZE=3]będzie do zapłacenia [/SIZE][/COLOR][/B][/I][I][SIZE=3][B][COLOR=#ee82ee]360 zł[/COLOR][/B][/SIZE] - za 30 dni hotelowania (10 VII - 8 VIII)[/I][/SIZE][SIZE=2]
[I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]brakuje jeszcze 159,30zł... [/B][/SIZE][/COLOR][/I][/SIZE]:-([SIZE=2][SIZE=3] [B][COLOR=#008080][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...