Jump to content
Dogomania

Odeszła za TM :( Lusia - nic cudowniejszego..Zostaje na stałe w dt!


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

czesc Wasabi!!!oczywiście, jestem zauroczona,bo Lusia jest świetna!grzeczna i zarazem bardzo przyjacielska!chociaż próby zapoznania z Drakusią zakończyły się fiaskiem, ale kotu potrzeba czasu, poczuła się już jedynaczką, ale powtarzam jej,że bedzie miała fajna kumpelę do towarzystwa i zabawy, tym bardziej,że Lusia lubi koty-vide fotki z wczoraj-wzruszyła mnie tam minka,gdy obwąchiwała Mikesza:)

Link to comment
Share on other sites

I ja cię cieszę ogromnie!:) Widać,że COŚ ;) z tego będzie,bo entuzjazm aż Cię rozsadza.:) Lusia na początku będzie pewnie nieswoja,ale po prostu trzeba będzie dać jej trochę czasu....Nie myślałam,że będzie z niej taki kanapowiec,bo -rozumiem-kanapę już zaanektowała na wyłączność...;)

Link to comment
Share on other sites

cześć Jostel!mam nadzieję,że Lusia i ja przezyjemy ten najgorszy okres, kiedy będzie bez Pauliny i Jej Mamy,że dostosujemy się do siebie i po prostu damy sobie czas...chociaż boję się, nie ukrywam!a kanapowcem jest urodzonym i fotel po Tigerku tez zaanektowała!będzie dobrze,czuję w kościach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiacz']cześć Jostel!mam nadzieję,że Lusia i ja przezyjemy ten najgorszy okres, kiedy będzie bez Pauliny i Jej Mamy,że dostosujemy się do siebie i po prostu damy sobie czas...chociaż boję się, nie ukrywam!a kanapowcem jest urodzonym i fotel po Tigerku tez zaanektowała!będzie dobrze,czuję w kościach:)[/QUOTE]

Cześć Kasiu!! Na początku na pewno będzie trochę ciężko,ale później będzie DOBRZE:loveu:
Lusia będzie miała u Ciebie wspaniale,duże mieszkanie,jest gdzie spacerować..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiacz']właśnie myslę, jak trzeba złagodzić ten najgorszy, emocjonalny stan tuż po przeprowadzce do mnie...ale nic do łba nie przychodzi...[/QUOTE]

początki są zawsze trudne..jak sobie przypomnę co mieliśmy z Lusią po przyjeździe:shake:
trzeba mieć dużo cierpliwości,dać psu czas,a przede wszystkim duużo miłości,którą TY na pewno dasz:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiacz']oj,domyslam się,jak ciężko Wam było...ale bedziemy w kontakcie telefonicznym się wspierać i pomagać!a cierpliwa i wytrzymała jestem-i miłości też w sobie trochę noszę...i przestrzeni zyciowej też będzie dużo![/QUOTE]

jesteś bardzo cierpliwa i masz dużo miłości,chociażby to Drakusi,która jest po takiej "traumie"Ty dałaś jej dom,miłość i kiedyś na pewno będzie za to bardzo wdzięczna:) bo inny już dawno oddałby ją do schroniska:( zresztą sama wiesz jacy są ludzie...

Link to comment
Share on other sites

ojej, oddać Drakulę do schroniska?nigdy w życiu!!!ona tak samo jak Lusia-rozkręca się dzień po dniu,powoli,i czekam,kiedy da się pogłaskać-teraz jej ulubionym zajęciem już nie jest siedzenie pod szafą, ale obserwowanie mnie;)lezy w progu i zielonego, błyszczącego oka ze mnie nie spuszcza:) no i jeszcze kocha siedzieć w oknie i oglądać świat:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiacz']ojej, oddać Drakulę do schroniska?nigdy w życiu!!!ona tak samo jak Lusia-rozkręca się dzień po dniu,powoli,i czekam,kiedy da się pogłaskać-teraz jej ulubionym zajęciem już nie jest siedzenie pod szafą, ale obserwowanie mnie;)lezy w progu i zielonego, błyszczącego oka ze mnie nie spuszcza:) no i jeszcze kocha siedzieć w oknie i oglądać świat:)[/QUOTE]

Piękna jest Drakusia:loveu:

A my dopiero po spacerku,ja trochę przyspałam,ale Lusia też;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']A kto to Maksio ? :oops:
Czasami wpadam z wizytą do Lusi, nie czytam wszystkich postów więc się nie orientuję :oops:[/QUOTE]

Maksio? Jest śliczny,ale bezdomny..na 124 st jest jego zdjęcie:)

właśnie go widziałam..nakarmiłam,wymiziałam i poptrzytulałam:)
Teraz o lusi-na drugim spacerku byłam z nią o 15:20,zrobiła boba i sikuta,a wcześniej zjadła wątróbkę z ryżem:)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe co Lusia teraz porabia??:-) Kingo, wiadomo juz kiedy nasza cudowna sunia pojedzie "na zawsze" do Kasi?? tzn. jestescie umowione na konkretny dzien?? Pierwsze dni bez Lusi na pewno beda dla Ciebie smutne... ale masz chociaz pewnosc ze ona trafi do kochajacego domku... nie kazdy DT ma takie szczescie...

A co do Maksia, nie moge przestac myslec o nim... mam nadzieje ze on ma sie gdzie schronic gdy jest zimno i pada deszcz:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...