Jump to content
Dogomania

bIAŁY STAFIK ?


Olcia P.

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejo !

Ale się teraz skacze w te i z powrotem :-? staffiki-bulliki-am'staffy ,kurde ciezko teraz przesledzić kazdy temat :-?

Biały Staffior -fakt przykuwa uwagę,ale czy do końca tak ciekawie obrazuje RASĘ :roll:,one sa takie jakies -bez wyrazu :-? , no może moje myślenie wnioskuję przez to ,że nie spotkałam jeszcze Staffiora o takowym umaszczeniu(biały,bądz tzw.łaciaty) nawet w ringach za granica ,co szczególnie wyróżniałby sie eksterierem.Takie egzemplarze sa raczej ciekawe wizualnie,mniej wiecej jak np."czysto" błękitny AST.

Rzuciłam swoja opinią nie ot,tak sobie ,ale po obserwacji pogłowia SBT,chociazby na europejskiej w Bratysławie,to i tak te obecne czeskie "kolorowe"Staffiory sa o niebo lepsze od naszych rodzimych :(

Jeżeli "kolorowy" Staffik to tylko i wyłącznie z kraju pochodzenia rasy!!!

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oj!!!

Pierwszy biały staffik na forum... Suuuuper!!!

cześć Jaber!!!

Żeby foty wstawić na forum , trzeba jej najpierw wstawić na jakiś serwer, ale to już tylko mądrzejsi ode mnie wiedzą jak.

Nadaj mi foty na maila- poproszę kogoś, to się wstawi.

Link to comment
Share on other sites

witam witam ale zrobilo sie zainteresowanie.. co do mlodego i pytania BossTone to nie jest z hodowli tylko jest synkiem :) Staffika o imieniu BENEK (laciatego brazowo bialego)z opola a suka jest z olesna tez taka laciata za wiele nie wiem o niej bo z wlascicielem benka ,notabene dobrym kumplem ,mielismy sporo problemow gosciem ktory ma ta suke bo mlode trzymal w kurniku i mial problemy z psiakami bo nie wiedzial co ma z nimi robic wiec swojego szybko zabralem a tamte tez cale sczesce poszy w chetne rece.Nie mam psiaka z zamiarem szczycenia sie jego papierami wiec takowych nie mam nie bylo to dla mnie najistotniejsze czekalem na niego zanim bylo wiadomo kiedy wogole beda bo BENEK jest mega i chcialem psa po nim.Wogole to ten moj wyszedl ostatni po jakis 10 minutach i byl 9.wszystkie byly krowy oprocz jednej suni tez bialej z czarnym uchem i mojego ktory jak okazal sie byl najwiekszy i najbardziej zaborczy przy misce :) mimo ze ostatni

Link to comment
Share on other sites

Hehe ... no widać wielką roześmianą mordę!! Ale mimo wszystko ciekaw jestem, jakich to przodków ma, bo białych staffiorów w Polsce wielu nie ma. Ledwie kilka miotów. Wrzuć zdjęcia na jakiś serwer i umieść je tu. Albo wyślij je do mnie a ja to zrobię. :D

Mój kanarek też był ostatni i wyszedł byczek największy. Zbój także był z niego najstraszliwszy. Ustawiał swoje rodzeństwo, jak tylko mógł :diabloti: .

Młode były trzymane w kurniku?! :o Mam nadzieję, że chociaż tam kur nie było. No niezły koleś. A jaki charakterek malucha?

Pozdrawiam :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

Hej !

No to juz mamy CZARNO na BIAŁYM - niestety NIERODOWODOWE STAFFIKI :evilbat: ( bedzie to samo co z bullkami,czy am'staffami :( :( :( :( )

"...... a tak dobrze ZARŁO :( :( i ........" 0X

Chciał mieć jakiś koles szczeniaczki po BENKU ,wiec zaczał hodować KURY :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: no i porozdawał :o !!!!!!

BossTone jak Ty sie chcesz dowiedzieć pochodzenia :o

Zdrówka :drinking:

Link to comment
Share on other sites

widze ze niektore osoby podchodza troche inaczej do psiakow dla mnie istotny jest pies a nie papiery.....a to z tym gosciem to nic nie wskazywalo na to ze tak potraktuje sczeniaki....ale sie tak stalo bo jest nienormalny...i nie ma sensu rostrzasac tego tematu.....

Link to comment
Share on other sites

NIE DO PSIAKÓW, A DO RASY bo ten zas......... papier(METRYKA) kosztuje jedyne 22 złote ,po zgłoszeniu do Ksiegi Rodowodowej w celu uzyskania RODOWODU za którego trzeba zapłacić 58 zł.

Cholera nawet nie przekroczyło 100-wy :D

Ps.KUpujac MERCEDESA płacisz za dowód rejestracyjny czy za MARKĘ ,no chyba,ze inaczej podchodze do samochodów :wink:

I NIE OSADZAJ KOGOŚ , ABYS SAM NIE ZOSTAŁ OSADZONY :angel:

Niestety trafiłes pod ZŁY ADRES z tymi podtekstami 8)

Takie psiaki SAME NA SWIAT SIĘ NIE PROSIŁY ,ale istnieją tacy NIEMADRZY(delikatnie ujmujac) co je BEZMYSLNIE<BEZCELOWO rozmnazaja i zastanawiaja sie co dalej z nimi zrobić jak ich nikt nie zechce.

Reasumujac PIES powinien być JAK NAJWYZSZEJ WARTOSCI (kazdy powinien za niego "słono" zapłacić) wtedy to byłby szanowany,bo jak nie samo zwierze to przynajmniej ta "kase" jaka na niego wyłozyli zaczęliby szanować i faktycznie posiadaczami psiaków byliby ludzie tacy,którzy by ich na prawdę KOCHALI i zapewnili im DOGODNE warunki bytowe !!!!!

NIE BYŁOBY NIECHCIANYCH ZWIERZAT i takiego ogromu KUNDELKÓW !!!

Sama mam znajde przygarnieta na wakacjach , bo kochajacy :o pan miał ochote wyrzucić ja z jadacego samochodu :(

Dobrze,ze miała przy sobie "PAPIER TOALETOWY" :-? bo bym jej nie wzięła , a tam niech umiera na drodze- brrrrrrrrrrr :evilbat:

carragan wiesz co ,tak przypuszczałam,ale cały czas żyłam ta swiadomoscia, ze jednak NIE MA!!!!! :(

Dlatego tekst

CZARNO na BIAŁYM
Link to comment
Share on other sites

Ja tez myslalam,ze stafikow bez papirow ni ma :cry: , ale teraz wiem... :-? . To juz nie chodzi o samego wlasciciela psa bez papirow, ale co bedzie dalej robil z tym psem? Czy chce dalej rozmnazac i to zapewne z suczka tez nierodowodowa, bo inaczej pewnie nie da rady (o zgrozo,jak da!!). No sam przyklad takiego hodowcy ,jaki podal Jaber. Niestety, takich hodowcow,przepraszam...pseudohodowcow jest mnostwo, wiecej niz tych porzadnych,niestety. Dlatego wlasnie wkurzaja sie Ci porzadni, bo oni chca aby eksterier byl porzadny i szczeniaki porzadnie odchowane, ale za to trzeba zaplacic. A Ci co hoduja w kurnikach bez papierow wezma polowe ceny i sa szczesliwi. Ale mysle,ze porzadni hodowcy nie maja sie czym martwic. Jak ktos chce porzadnego psa rasowego to wezmie z papierami. Ci,ktorzy biora bez papierow, niestety musza sie liczyc z tym,ze dzieci po nich nie beda rasowe, ale co istoniejsze, ryzykuja,ze pies moze byc obciazony jakas wada genetyczna, badz moze miec uwarunkowania genetyczne do agresji lub odwrotnie do nadmiernej lekliwosci. No i jeszcze...czy aby na pewno wyrosnie z tego ta rasa, za ktora zaplacilo sie?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za pochopne osady ale sie zdenerwowalem bo psiak jest dla mnie calym swiatem traktuje go jak czlonka rodziny...a z tym gosciem tak wyszlo mialo byc inaczej wiedzial po co chce szczeniaki ale nie podolal obowiazkom (nie zastanowil sie nad tym to fakt )ja go oczywiscie nie bronie bo mial mozliwosc zalatwienia papierow po ojcu "ja pewnie tez moge ale nie wiem bo sie tym tematem nie interesowalem bo nie potrzebowalem papierow na niego.

-------- wielkie sorki jeszcze raz---------

Link to comment
Share on other sites

aha a co do stafikow bez paierow to juz nie raz widzialem ogloszenia.....i wiem o co wam codzi bo zeczywiscie np w opolu staffordow jest tyle ze chyba tylko te psy widac i sa na maxa pomieszane i spaczone psychicnie ale na glupote ludzka nie ma rady czy tego chcecie czy nie ale na sczescie ze stafikami jest inaczej bo sa mniej popularne w opolu jest ich chyba tylko 6 z czego 2 suki.... i nie ma obaw nie bedzie procederu mixowania :)................POWIEDZCIE SAMI CO BYSCIE ZROBILI CHYBA TO SAMO CO JA TAKI BIALAS TO NIEWAZNE CO BY SIE DZIALO I TAK BYM GO ZABRAL I CHYBA WY TAK SAMO a dzialo sie bo musialem troche nad nim poracowac bo byl zaniedbany jak to w kurniku..:)

Padlo tam jescze pytanie co do jego charakteru jedt mega energiczny zywy i zabawy i wariactwa mu tylko w glowie... co do relacji z ludzmi uwielboa dzieci i nie ma agresji do ludzi ...co do innych psow to ma na nie olewke dopoki nie zaczna warczec albo szczekac na niego to wtedy pokazuje na co go stac ale raczej straszy.......AAA no i na osedlu obok jest jescze jeden stafik pies ,to z daleka jak sie widza agresja z nich wylazi.

Link to comment
Share on other sites

AHA i jescze jedno za psiaka dlbym tyle ile trzeba by bylo bo chcialem stafika ale to co sie stalo to co milem zostawic te psiaki gosciowi ze je nie wiem co ... zabralismy tyle co sie dalo nie placilem za niego porostu go zabralismy nie liczylem na taniego psa ale tak sie stalo jak sie stalo

Fakt sa ludzie ktorzy tak robia bo chca psa jak najtaniej i dlatego tyle jest dziwnych i agresywnych psiakow.Ale akurat ojca znam i wlsciciela tez bo jak pisalem to moj dobry znajomy.Nigdy bym sie nie pchal po psa ktorego nie znalbym rodzicow i wlscicieli rodzicow.....

Link to comment
Share on other sites

Wytłumaczyłeś się :D

Niestety większość z nas spotkała się z takimi pseudo-hodowcami, którzy nie powinni mieć nawet rybek. Kwestia tego, aby kontrolować rozród psów bojowych. Do tego powinien wystarczyć zdrowy rozsądek hodowcy, ale zbyt wielu dla kasy kryje swoje psiaki. I nie ma dla nich znaczenia, że mogą one nieść ze sobą niepożądane geny. Ale dla kogoś takiego przecież to bez znaczenia. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał je kupić (choćby z powodu ich agresji). Możnaby się na ten temat rozpisywać po raz kolejny, ale po co... Wystarczy zajrzeć do innych topiców "bulowatych". Jednak wygląda na to, że rozumiesz o co chodzi i nie trzeba Ci nic wyjaśniać... 8)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak napisalem cokolwiek na forum bo znalazlem temat bialych stafikow wydawalo mi sie ze reakcja na mojego bialasa byla fajna ale troche sie zawiodlem tym co sie dzialo, teraz troche zaluje ze wogole sie odezwalem bo kosztowalo mnie to wiecej tlumaczenia niz to ma sens to cale klepanie tutaj....Ale i tak moj jaki by nie byl jest najpiekniejszy na swiecie :) i wychowuje go normalnie bo mam swiadomosc ze z takiego psa zrobic chorego psychicznie to 5 sec. a trzeba sie postarac zeby byl poukladany i udaje mi sie to jak narazie ..bo wiem co robie

Link to comment
Share on other sites

No i to jest najważniejsze w wychowaniu bojowca... zresztą każdego innego psa. Mianowicie świadomość posiadanej rasy, potrzeb psa, no i zdrowy rozsądek. 8)

Nie przejmuj się, aż tak. Z Twoich słów wnioskuję, że masz zdrowe podejście. To forum dyskusyjne. Nie każdy tu musi się z każdym zgadzać.

A zdjęcia jak masz, wyślij i tak, chętnie zobaczę... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...