Jump to content
Dogomania

bIAŁY STAFIK ?


Olcia P.

Recommended Posts

hodowca mojego Cerrego ma suczke ktora ma pewne klopoty i sie jej nie pozbyl.......Dla mnie to swiadczy o ich uczuciowym stosunku do zwierzat.....:roll:

Osobiscie nie kupilabym psa z hodowli gdzie zwierzeta nie spelniajace wymogow hodowlanych sa oddawane....Nie miesci sie to w mojej glupiej lepetynie.....Dlatego jak dla mnie,BT nie musisz nic do nich pisac i o nic sie pytac....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boss Ton, nie musisz pytać, nie oceniam tych ludzi, nie znam ich osobiście a cudze opinie generalnie mało mnie obchodzą. Wiesz, patrzę z mojego punktu widzenia, nie mogłabym sobie pozwolić na trzymanie dużej ilości psów. I tak trzy w jedny mieszkaniu to spora suma. Ani nie jestem zwolenniczką hodowli psów tylko dla pieniędzy, z resztą nie przesadzajmy, jakie pieniądze są z dwóch suczek, które mam (trzecia ma 13 lat, więc juz tylko pochłania pieniądze na leczenie :) )... w ogóle jestem przeciwna kenelowym hodowlom i jeśli ktoś ma więcej niż 6 psów to uważnie mu się przyglądam. Po co komuś aż tyle rasowych psów, jeśli nie chce na nich zarabiać? No, chyba, że ma schronisko... Wiesz, widzę tylko jedną nieścisłość, twierdzisz, że psiak nie pochodzi od nich więc z jakąś myślą przywieźli go do domu. Mam nadzieję, że kiedyś dojdę do tego, że będzie mnie stać na posiadanie dowolnej ilości zwierząt bez obawy o finanse, że będę mogła zrobić coś, dzięki czemu ich los się polepszy. Tak jak państwo J.

Ach, obudziłeś we mnie ciekawość, może jednak zapytaj o historię Bazylego. Może być na prawdę interesująca... :D

Link to comment
Share on other sites

... w ogóle jestem przeciwna kenelowym hodowlom i jeśli ktoś ma więcej niż 6 psów to uważnie mu się przyglądam. Po co komuś aż tyle rasowych psów, jeśli nie chce na nich zarabiać? No, chyba, że ma schronisko...

Nie napisałem nigdzie, że państwo Jendrasiakowie nie zarabiają na hodowli psów! Owszem, jak większość hodowli mają z tego zysk, ale ważne jest to, co starają się wnieść do jakości polskich staffików. Oni są pasjonatami psów. I nie muszą mieć do tego schroniska.

Wiesz, widzę tylko jedną nieścisłość, twierdzisz, że psiak nie pochodzi od nich więc z jakąś myślą przywieźli go do domu.

Mam prośbę, czytaj uważnie co piszę, jeśli się do tego odnosisz. Tommy, czyli Don King Mat-Staff nie jest z Sirius. Nie napisałem tego o Bazylim. Z tego co wiem, Bazyli jest przyjacielem domu, a nie materiałem wystawowym. Nie będzie reproduktorem. Od tego jest Ben z Hambałek i choćby świetny Tommy.

Link to comment
Share on other sites

:hmmmm:

"moi"hodowcy teraz maja 4dorosle wilczarze,dodatkowo jedna suczke ktora zostawiaja z miotu Cerrego i dodatkowo jeszcze 3 na zbyciu mlode wilczarzeta....Poza tym pitta z walk i jacka.......I jakos nie musze sie im przygladac bo widzialam jak te psy sledzily ich wzrokiem itp itd.....

Mysle ze nie ilosc a stosunek do psow sie liczy....

Link to comment
Share on other sites

Witam witam widze ze tu caly czas tocza sie boje w zasadzie o to samo i wszyscy na siebie naskakuja :) Pozdrawiam was z moim (niestety nierodowodowym staffikiem) dla mnie najlepszym przyjacielem ... aaaa i Szczesliwego nowego roku ....napisze bo w tych slownych walkach zapomnieliscie o tym :)

Link to comment
Share on other sites

Jaber alez my sie tu nie klocimy tak jakos ostro 8)

O nowym roku pamietamy i skladamy sobie prawie na calym offie zyczenia wiec nie czulismy potrzeby skladania tutaj :hmmmm:

Niniejszym jednak bardzo dziekuje i zycze z wzajemnosci,aby rok ten byl wolny od powaznych trosk :BIG:

PS.Zejdz juz z tego nierodowodego,rodowodowego :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ach no i wszystko mi się wyklarowało. Może faktycznie przeoczyłam jakiś fragment, sorrki. Mam wadę wzroku i ubytek w mózgu, więc można mi wybaczyć :wink: 8) Ben faktycznie jest interesujący, podobnie jak Tommy.

Carry, jestem przekonana, ze nie jest łatwo sprzedać wilczarza, stąd ilość psów w niektórych hodowlach. Poza tym wiem z doświadczenia, że ilość pogarsza częstość kontaktów, z bólem musze przyznać, że więcej zwierząt oznacza mniej czasu dla każdgo z nich... Podobnie z dziećmi...

A tak nawiasem mówiąc, Jaber ma rację. Ton rozmów większości dogomaniaków, jeśli chodzi o poważne rozmowy, jest niezwykle...nieuprzejmy i arogancki. Śmiało mogę powiedzieć, że posiadacze psów rodowodowych zadzierają nosa pod samo niebo i są niesympatyczni. Szczególnie nowicjusze. Najpierw atakują a potem zadają pytania. Zupełnie jak niezrównoważone psy...

Link to comment
Share on other sites

Marto mysle ze nie powinnas wszystkich do tego samego wora wrzucac...

Uwazam ze nie powinno sie wrzucac takiej hodowli jak Czarna Ewa do tego samego worka co hodowli Las Vegas (czyt.gr.II Cane Corso).......

Poza tym nie kazda hodowla ktora ma np.2suki musi byc lepsza bo moga co cieczke kryc......ale w koncu tam jest wiecej serca bo malo psow.....?

Poza tym to ze pokryli suczke i sa w stanie utrzymac w razie czego te wszystkie wilczarze to chyba dobrze o nich swiadczy....Czy moze powinni je uspic bo wtedy beda mieli wiecej serca dla tych starszych ? :roll:

Uspisz np.swoje staffiki jesli pozostanie Ci caly miot bo nikt nie kupi,......?

Link to comment
Share on other sites

Nie Carry, nie uśpię. I nie wrzucam żadnej hodowli do żadnego wora :roll:

Jeśli uznam, że rasa jest mało popularna i nie ma popytu, nie dopuszczę moich suczek w ogóle. Nie kupię również psa rasy bardzo modnej. Poza tym moje sunie są głównie do towarzystwa i nie będzie tragedii gdy nie będę niczego hodowała. Nie wiem jeszcze na co wyrosną psiaczki, nie wiem nawet czy osiągną status suki hodowlanej, wszystko jest jeszcze wielką niewiadomą.

Poza tym gdzie bym nie patrzyła, co bym nie czytała, wszyscy polecają hodowle domowe z niewielką ilością psów. Takie, gdzie możesz wiedzieć wszystko, widzieć wszystko i hodowcy mają stały kontakt z właścicielami.

Link to comment
Share on other sites

No w końcu zażegnaliscie ten mały"sparing" :D :D

No bo powiem szczerze w tym topiku też zaczynało wrzeć :evilbat:

a wiem z autopsji (inny topik-wiecie jaki??! :oops: ) nie jest to bynajmniej przyjemne :( :(

Własnie Marto .gdzie sie zobaczymy ???

carragan ponoc Cie nie bedzie w Rzeszowie ? :( :o

Link to comment
Share on other sites

Wstyd się przyznać, ale moje wrodzone lenistwo odebrało mi siły, zeby przejrzeć terminarz wystaw w tym roku i nie mam pojęcia kiedy gdzie i co :oops: Wiecie, to strasznie ciężkie tak stukać paluchami po klawiaturze i przeglądać stony internetowe... :wink: wezmę się za to i wtedy cos zaplanuję. Ale jeśli będzie się cos działo nie za daleko pd Wrocka to pewnie z Olcią P. się wybiorę. Na dalsze wyprawy poczekam aż sunia skończy rok. Na razie ma dopiero 6 miesięcy. Poza tym muszę sobie załatwić jkiś duży plecak na piwko :drinking: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Staffko nie bedzie nie bedzie :roll:

Zaczynam sezonik w Katowicach,a Benia obiecala mi ze mnie w Katowicach zbije za zdjecia to tez sie waham :wink:

Wyniknely po prostu male komplikacje a dodatkowo moze byc -30 :o :o

Przy takiej pogodzie spiac w aucie zamarzne :lol:

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie Marta kiedy sie zobaczymy????? Wracaj juz tu do nas, a nie nad morzem sie wylegujesz. Ja jade z Koficzką do Głogowa, zapraszam Cie serdecznie miejsce w mojej kobyle na pewno sie znajdzie! Penny pojedzie z Kofi z tyłu, zeby dziewczynki były grzeczne to dodamy im Zuzię by pilnowała, no a Ty, hmmmmmm wiesz tak mysle, ze na upartego to tez do bagaznika sie zmiescisz :evilbat:

Zartuje oczywiscie :P :wink: Miejsce bedzie wiec nie ma problemu, musimy sie tylko zgadac :drinking: :drinking: :drinking: ODEZWIJ SIE W KOŃCU :drinking:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Olga śliczna ta Twoja białaska :loveu::loveu:
Moja w trochę innym typie :lol::lol:

[IMG]http://images31.fotosik.pl/327/87e53ce3eeed856emed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images23.fotosik.pl/240/3e0237af1696a028med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images28.fotosik.pl/206/44c88f757b32e18bmed.jpg[/IMG]

pozdrawiamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...