Jump to content
Dogomania

bIAŁY STAFIK ?


Olcia P.

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jej jakie słodkie!!!! Szkoda, ze wcześniej tego nie widziałam... Z tego co ja wiem, biały stafik może być wystawiany i w Polsce są takie okazy (choćby prawujek mojej suni). Biały kolor jest po prostu dopuszczalny jak czarny czy niebieski. To AST nie może być jednolicie biały. Pozdrawiam Olcia i uściśnij łapę Toffi :wink: :D Szczeniaki są urocze, daj mi znać skąd masz fotki, jak możesz.

Link to comment
Share on other sites

Czy zauważyliście że odkąd dokonano podziału forum "ruch" w stafikach praktycznie zamarł?

Nie wiem kto jest tutaj "naszym" moderatorem ale myslę że jest to najdobitniejszy dowód na to że wcześniejszy układ tzn. wszystkie bulowate w jednym "pokoju" był o wiele lepszy... :D

Link to comment
Share on other sites

tak wracając do tematu- to ja całego białego staffiora nie chcę...

Ja chcę tak łaciatego jak krówka!!! Widziałam gdzieś foty zagramanicznych łaciatków, ale nie pamiętam gdzie- jak znajdę, to nadam.

A co do podziału forum- to:

1. Staffiory nie mają moda, bulliki zresztą tyż. Trochę zapomniano o nich chyba.

2. Piszcie na priva do Margo i Admina, to może coś wskóramy.

Ja też z automatu, jak nie mam za dużo czasu, to wchodzę tylko na ASTy, bo tam ciekawiej. Razem było nam całkiem dobrze... nie?

Link to comment
Share on other sites

Łukasz najbardziej aktualne fotki jakie mam na kompie sa z Wroclawia, a te chyba masz? Jesli nie przesle Ci z przyjemnoscia :D

Nero ma sie dobrze. Teraz dopiero zaczyna nabierac masy, ale zapewne gdy bede miec jakiegos staffiora do porownania na zywca, to znowu moj wyjdzie jak jakis "szczurek" :D

Myslalem o zrobieniu stronki, ale na razie nie mam czasu, moze w ferie sie uda...

Link to comment
Share on other sites

I gadaj tu z ba.. kobietą :D

Dag - przecież stafiki gadają po czesku :lol: nie słyszałas? Nawet ten sam akcent...

Czeski akcent to moja świnka odziedziczyła po tatusiu- pepiczku i dlatego nię mogę się z nią czasem dogadać, za to jej mamusia śpiewa przepięknie po polskiemu!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Łukasz, ale on mi sie taki bardzo podoba!!!Chcialbym wlasnie, zeby nie przytyl, a nabral czystej masy miesniowej [cos pit sportowy], ale zdaje sobie sprawe jaki musi miec trening, a na to jest jeszcze za mlody, wiec... Poczekamy zobaczymy jak sie sam rozwinie, a pozniej pomyslimy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...