Jump to content
Dogomania

Poznań. Onka Basta i jej Pani potrzebuja pomocy.WĄTEK NIEAKTUALNY!


Recommended Posts

Uprzejmie donoszę, iż:
1. ROADRUNNERS dotarli zgodnie z planem, czyli ok. 16.00
2. ROADRUNNERS to wspaniali ludzie w osobach Małgosi, Ani i Marka :)))
3. Hania jazdę próbną ma za sobą - pewnie sama najlepiej opisze wrażenia, ja tylko powiem, że zgodnie z przewidywaniami Hania i Basta były przeszczęśliwe i wspólnie tworzą zgrany team piratów drogowych
4. Pojazd na żywo wygląda dużo ładniej niż na zdjęciu i Hania z Bastą lanserkę odstawiły aż miło ;p)
5. Hani jeszcze mordeczka się cieszy :)
Tyle ode mnie, resztę Hania i ROADRUNNERS opowiedzą i zdjęciową dokumentację przedstawią ;)
Pozdrowienia od SZCZĘŚLIWYCH DZIEWCZYN :)))
Ela

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza i Avanti']Haniu! Odezwij się proszę, napisz jak było na "pierwszym" wyjeździe.[/QUOTE]
Dziwna sprawa...wczoraj próbowałam kilka razy wpisać wiadomość i nie udawało mi się, nie wiem dlaczego... Dlatego dopiero teraz opiszę moje wrażenia:lol:
Wózeczek cudowny!!! Piękny i wyposażony jak prawdziwy samochód:lol:
Jedzie się wspaniale, prawdziwy komfort i wygoda :multi::multi::multi:Ale najbardzie wózek podobał się Bastuni, która dosłownie oszalała na jego widok:evil_lol:
Bardzo dziękuję za wszystko Małgosi, Ani i Markowi i wszystkim, dzięki którym ten wspaniały pojazd mam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanna 1']Dziwna sprawa...wczoraj próbowałam kilka razy wpisać wiadomość i nie udawało mi się, nie wiem dlaczego... Dlatego dopiero teraz opiszę moje wrażenia:lol:
Wózeczek cudowny!!! Piękny i wyposażony jak prawdziwy samochód:lol:
Jedzie się wspaniale, prawdziwy komfort i wygoda :multi::multi::multi:Ale najbardzie wózek podobał się Bastuni, która dosłownie oszalała na jego widok:evil_lol:
Bardzo dziękuję za wszystko Małgosi, Ani i Markowi i wszystkim, dzięki którym ten wspaniały pojazd mam :loveu:[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, Haniu, że jesteś szczęśliwa!
A Bastunia ma smaczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanna 1']
Wózeczek cudowny!!! Piękny i wyposażony jak prawdziwy samochód:lol:
Jedzie się wspaniale, prawdziwy komfort i wygoda :multi::multi::multi:Ale najbardzie wózek podobał się Bastuni, która dosłownie oszalała na jego widok:evil_lol:
Bardzo dziękuję za wszystko Małgosi, Ani i Markowi i wszystkim, dzięki którym ten wspaniały pojazd mam :loveu:[/QUOTE]

Oj ciesze niezmiernie, ze wozeczek spelnil oczekiwania....dziekujemy dobrzy ludzie...ja wiedzialam, ze juz wozeczek jedzie , Hania byla zdenerwowana, podekcytowana
, chyba nie wierzyla, ze w koncu dojedzie...mnie nawet sie dostalo w emailu...Haneczko juz ci odpisalam , kochana...Basta zadowolona bo ze swoja pancia moze wychodzic na spacerki...wozeczku sluz Hani....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Oj ciesze niezmiernie, ze wozeczek spelnil oczekiwania....dziekujemy dobrzy ludzie...ja wiedzialam, ze juz wozeczek jedzie , Hania byla zdenerwowana, podekcytowana
, chyba nie wierzyla, ze w koncu dojedzie...mnie nawet sie dostalo w emailu...Haneczko juz ci odpisalam , kochana...Basta zadowolona bo ze swoja pancia moze wychodzic na spacerki...wozeczku sluz Hani....[/QUOTE]Jak możesz skarżyć wszystkim,że dostałaś ode mnie "bure", jesteś skarżypyta ale i tak Cię bardzo lubie. Czekam na długiego maila. Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanna 1']Jak możesz skarżyć wszystkim,że dostałaś ode mnie "bure", jesteś skarżypyta ale i tak Cię bardzo lubie. Czekam na długiego maila. Pozdrawiam Hania[/QUOTE]

No musialam sie troche poskarzyc...tak cie lubie ...doczekasz sie jutro bo ide do specjalisty densysty wiec sie powyzalam... dzisiaj ledwo zyje bo wiesz wczorajsze pzryjecie urodzinowe mojego ziecia....duzo sprzatania i nie tylko...spij spokojnie ..

Link to comment
Share on other sites

Dzień doberek!
Czyli piractwo drogowe już jest uskuteczniane? Świetne wiadomości!
Ja to cudo techniki zobaczę w środę :)
I przy okazji pytanie - jak grafik wyprowadzania Bastuni w tym tygodniu? Bo może jestem bardziej potrzebna we wtorek albo w czwartek? W tym tygodniu jeszcze dam radę ;) Od przyszłego te dwa dni będę miała całkowicie zajęte, więc zostanie mi tylko i wyłącznie środa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Dzień doberek!
Czyli piractwo drogowe już jest uskuteczniane? Świetne wiadomości!
Ja to cudo techniki zobaczę w środę :)
I przy okazji pytanie - jak grafik wyprowadzania Bastuni w tym tygodniu? Bo może jestem bardziej potrzebna we wtorek albo w czwartek? W tym tygodniu jeszcze dam radę ;) Od przyszłego te dwa dni będę miała całkowicie zajęte, więc zostanie mi tylko i wyłącznie środa...[/QUOTE]

Grafiku jako takiego na ten moment nie ma, ale warto by było coś ustalić :)
Nasza (Marylin i moja) propozycja:

poniedziałek - Marylin
wtorek- Ra_dunia
środa - eloonia
czwartek - Marylin prawdopodobnie
piątek - ....
sobota -...
niedziela -....

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA I PROPOZYCJE. POMOC NADAL BARDZO POTRZEBNA.
Pozdrowienia dla Wszystkich
Eloonia i Marylin :)

Link to comment
Share on other sites

Ok - czyli w tym tygodniu ja będę we wtorek :) Jak dla mnie ok!
W przyszłym już uwzględniajcie mnie proszę tylko w środy.
Sądzę, że takie zestawienie będzie bardzo pomocne. W ten sposób będzie łatwiej ustawić wszystko tak, żeby Basta choć raz dziennie miała dłuższy spacerek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloonia']Grafiku jako takiego na ten moment nie ma, ale warto by było coś ustalić :)
Nasza (Marylin i moja) propozycja:

poniedziałek - Marylin
wtorek- Ra_dunia
środa - eloonia
czwartek - Marylin prawdopodobnie
piątek - ....
sobota -...
niedziela -....

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA I PROPOZYCJE. POMOC NADAL BARDZO POTRZEBNA.
Pozdrowienia dla Wszystkich
Eloonia i Marylin :)[/QUOTE]Ja jeszcze czekam na wiadomość od Beaty

Link to comment
Share on other sites

Ra_dunia -> oczywiście, od przyszłego tygodnia dla Ciebie rezerwujemy środy :)

Haniu -> Marylin dzisiaj MOŻE do Was wpaść, więc chce to wykorzystać i Was zobaczyć. Być może Beacie uda się przyjść w inny dzień, zapytaj ją jak wygląda z czasem w czwartek i w weekend. Musimy ustalać takie sprawy trochę wcześniej, a nie czekać do ostatniej chwili. Potem się denerwuję, jak czytam o godz. 22-23 wiadomość od Ciebie że jednak nikt nie przyszedł, a wiedziałam że Basta ma zapewnione spacery.

Ale jak nie mam się wtrącać to mów. Cmok. Ell

Link to comment
Share on other sites

Ra_dunia -> oczywiście, od przyszłego tygodnia dla Ciebie rezerwujemy środy :)

Haniu -> Marylin dzisiaj MOŻE do Was wpaść, więc chce to wykorzystać i Was zobaczyć. Być może Beacie uda się przyjść w inny dzień, zapytaj ją jak wygląda z czasem w czwartek i w weekend. Musimy ustalać takie sprawy trochę wcześniej, a nie czekać do ostatniej chwili. Potem się denerwuję, jak czytam o godz. 22-23 wiadomość od Ciebie że jednak nikt nie przyszedł, a wiedziałam że Basta ma zapewnione spacery.

Ale jak nie mam się wtrącać to mów. Cmok. Ell

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście, co już nie raz mówiłam, uważam że grafik jest konieczny. Każdy z nas wygospodaruje sobie czas 1-2 razy w tygodniu i będzie wiedział w który dzień chodzi do Basty. Tak jak np. już wiemy że Ra_dunia w środy.
Ja mam ciężkie 2 tygodnie (goście w domu) dlatego teraz mogę dzisiaj i być może w czwartek. Dalej nic nie wiem ale weekend (pt-nd) na 100% mnie nie ma.

Link to comment
Share on other sites

BACK HOME AGAIN !

Jestesmy juz wszyscy w domach, wszyscy zdrowi, cali i
zadowoleni. MISJA SPELNIONA !
Wietrzyk przeznaczenia rozdmuchal nas w rozne kierunki
wszechswiata, wszedzie tam, gdzie pomoc potrzebna..
ROADRUNNER MAREK pomaga ROADRUNNERCE ANI w przeprowadzce,
ROADRUNNER ANIA pakuje i sortuje
ROADRUNNER MALGOS byla juz na dlugim psim spacerku i w pracy
i teraz bedzie spala snem sprawiedliwych..

ROADRUNNER MAREK obiecal dzis wieczorem przeslac zdjecia
Raczki do gory, komu przeslac do wstawienia -
bo ja tak jak nawiedzona dogomansko
tak debilna komputerowo..
M-GOS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']BACK HOME AGAIN !

Jestesmy juz wszyscy w domach, wszyscy zdrowi, cali i
zadowoleni. MISJA SPELNIONA !
Wietrzyk przeznaczenia rozdmuchal nas w rozne kierunki
wszechswiata, wszedzie tam, gdzie pomoc potrzebna..
ROADRUNNER MAREK pomaga ROADRUNNERCE ANI w przeprowadzce,
ROADRUNNER ANIA pakuje i sortuje
ROADRUNNER MALGOS byla juz na dlugim psim spacerku i w pracy
i teraz bedzie spala snem sprawiedliwych..

ROADRUNNER MAREK obiecal dzis wieczorem przeslac zdjecia
Raczki do gory, komu przeslac do wstawienia -
bo ja tak jak nawiedzona dogomansko
tak debilna komputerowo..
M-GOS[/QUOTE]Małgoś, lepiej żeby Marek nie pokazywał tych zdjęć bo ja byłam rozczochrana i wszyscy się wystraszą. Pozdrowienia Hania

Link to comment
Share on other sites

A ja wczoraj zapomniałam od Was zabrać parasolki :) Odbiorę w przyszłym tygodniu :D
Na kolację zdążyłam "dolecieć", tylko szkoda, że dłużej Basty przez to nie mogłam wymęczyć... Ech - zwariowany dzień wczoraj. Jak przyszłam z kolacji to padłam od razu :)
A to "moja" Babcia o której wczoraj przez telefon rozmawiałam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191896[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']A ja wczoraj zapomniałam od Was zabrać parasolki :) Odbiorę w przyszłym tygodniu :D
Na kolację zdążyłam "dolecieć", tylko szkoda, że dłużej Basty przez to nie mogłam wymęczyć... Ech - zwariowany dzień wczoraj. Jak przyszłam z kolacji to padłam od razu :)
A to "moja" Babcia o której wczoraj przez telefon rozmawiałam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191896[/url][/QUOTE]Ja tą parasolke zobaczyłam dzisiaj, nie wiedziałam,że to Twoja. Pytałam mojej sąsiadki czy przypadkiem to nie Jej?
Teraz już nie będę robiła śledztwa jak wiem do kogo znalezisko należy. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...