Jump to content
Dogomania

Malutka , starsza Otka odeszła za TM


borysus

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą przywiozła mnie mama P. Agnieszki. Skserowała moje plakaty i zostawialiśmy gdzie się da. Przeczesaliśmy tyle ile się dało, ale na dwie osoby to za duży teren.

Żeby było zabawniej mała dostała cieczkę. I chociaż może ją spotkać kuku to może nawet lepiej, bo ona należy do puszczalskich i pewnie zamiast się zaszyć będzie łaziła za psami to może ktoś ją zauważy. Jakaś kobieta ją widziała o 10:30 , ale przegoniła :chainsaw:
Sunia wyskoczyła z małego tarasu, wyrwała sprintem i ostatni raz była widziana koło Mikołowskiej.

Mam nadzieję, że ktoś zadzwoni z jakąś informacją. Jeszcze dzisiaj i jutro będę dzwonić do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Na razie jestem zaziębiona, ale mam nadzieję niedługo stanąć na nogi, to gdyby się (tfu, tfu) jescze nie znalazła, pomogę.

Spróbujcie jej w miejscu w którym zwiała zostawiać cos smacznego i kocyk z domu Borysusa, psy zazwyczaj nie wieja na oślep, tylko trzymaja się punktu w którym sie zgubiły i krążą. znajomy zapach może ją nakłonic do pozostania w jednym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borysus']Rozwiesiliśmy plakaty.
Czy jutro mógłby ktoś tez próbowac dodzwonić się do schronu?Może komuś się uda.
Mam nadzieję, że ze swoją cieczką poszła do czyjegoś psa, ktoś był normalny i zawołał straż miejską[/QUOTE]
Na to bym nie liczyła . Jeśli będzie biegać po uliczkach , to nawet nikt nie zwróci na nią uwagi , bo tam pełno psów biega luzem . Zadzwonia jesli ze 2 dni będzie lezeć gdzieś pod plotem , pod sklepem , albo komus na wjeżdzie do garażu . Jeśli bedzie sie kręcić po okolicy to nie zwróci uwagi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borysus']Napisałem, że dla znalazcy przewidziana nagroda, może dzięki temu będą bardziej zwracać uwagę[/QUOTE]
To może podziałać .Powieś plakat koło kościoła . W dzielnicy sa tablice ogłoszeń . U wetów , na osiedlu jest kilka gabinetów . Koło szkoły , to dzieciaki się zainteresują , koło cmentarza , na drogach prowadzących na wały , bo tam psiarze chodzą .

Link to comment
Share on other sites

Ale się zdenerwowałam.
Kolejna ucieczka psa po zmianie domu:-(
Szkoda, że czasem brakuje wyobraźni.
Nie to żebym oskarżała, nie wiem czy była w domu z ogrodem czy mieszkaniu, ale uważam, że zawsze trzeba stosować zasadę ograniczonego zaufania. Nawet wobec własnych dobrze poznanych psów, a co dopiero wobec psa którego dopiero się poznaje.

Żeby się tylko znalazła......
A co z cieczką, czemu nie była po sterylce?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Szkoda, że czasem brakuje wyobraźni.
[/QUOTE]
Chyba nikt nie spodziewał się , że zeskoczy z takiej wysokości.

[QUOTE]A co z cieczką, czemu nie była po sterylce? [/QUOTE]

Wet powiedział, że dwa zabiegi mogą poważnie obciążyć jej chore serce i nie wiadomo czy by przeżyła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...