Jump to content
Dogomania

Malutka , starsza Otka odeszła za TM


borysus

Recommended Posts

[quote name='borysus']Narazie dobrze :), ma jeszcze trochę spuchniętą klatkę, ale mam nadzieję , że to przejdzie. Już elegancko smiga, tupie w kuchni i zaczęła w nocy szczekać na śmieciarzy ;)[/QUOTE]

I dobrze, ktoś musi pilnować porządku:diabloti: Kupiłeś te witaminy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

udało się Tobie zrobić allegro małej?
ja nie mam pomysłu :-( gdzie ją umieścić
jadę w weekend do Krakowa - będę rozpytywać znajomych czy mają miejsce dla takiego maleństwa - ale moi znajomi to mają po kilkanaście kotów i psów a niektórzy i więcej

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z ana666, teraz trudno o darmowe tymaczasy, których mało :(
Warto by było zbierać deklaracje już teraz i szukać płatnego DT oraz bezpłatnego, żeby coś sie znalazło dla malutkiej...
A jak tam Otka sie sprawuje ?
Już jest wszystko zagojone po operacji?

Link to comment
Share on other sites

A ile średnio kosztuje płatny dla takiego małego pieska? W to wliczona jest karma?

[QUOTE]A jak tam Otka sie sprawuje ?
Już jest wszystko zagojone po operacji? [/QUOTE]

Jej się wszystko zagoiło, fajnie śmiga.
Może nie potrzebuje tyle uwagi co pies bardzo aktywny, ale jednak trzeba regularnie podawać jej dwa razy dziennie tabletki, schodzić na dwór conajmniej 4 razy i pilnować, żeby nikt nie wyjadał jej karmy.
Ona w ogóle nie szczeka, jedynie ma alergię na śmieciarzy i chwilowo zamienia się w bestię ;)
Może mieszkać z innymi psami, z kotami i innymi zwierzątkami chyba też, bo na spacerach nie reaguje na koty, ptaki ani na jeże.
Jest bardzo sympatyczna, ale płochliwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borysus']A ile średnio kosztuje płatny dla takiego małego pieska? W to wliczona jest karma?[/QUOTE]

Wydaje mi się że dla niej będzie kosztować około 250zł, tylko trzeba jeszcze jakiś poszukać...

Wspaniałe wieści ze z Otką wszystko ok i już zagojony brzuszek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...