Jump to content
Dogomania

I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Godelaine']Ooo... Iru będzie debiutować? :D To może wpadniemy Wam pokibicować :D[/quote]

Ha ha, kochana, Iru była juz na trzech wystawach :D Choć bez wielkich sukcesów, ale w ramach praktyki - nie zaszkodzi :) A gdybyś wpadła kibicowac pewnie księżniczka byłaby zachwycona!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanko - czy to nie pomyłka ? Pan Zygmunt Jakubowski będzie
sędziował yorki - gr III, pudle i chińskie grzywacze IX gr.Wiem, że ma
uprawnienia na wszystkie grupy, ale czy to aby nie za dużo jak na starszego Pana.? :shake:


:Rose: dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']A ja mam pytanko - czy to nie pomyłka ? Pan Zygmunt Jakubowski będzie
sędziował yorki - gr III, pudle i chińskie grzywacze IX gr.Wiem, że ma
uprawnienia na wszystkie grupy, ale czy to aby nie za dużo jak na starszego Pana.? :shake:




:Rose: dobrego nigdy za wiele[/quote]

Mysle, ze "az" 3 rasom p. Jakubowski da rade :lol: Zazwczaj sedziuje o wiele wiecej psiakow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Mysle, ze "az" 3 rasom p. Jakubowski da rade :lol: Zazwczaj sedziuje o wiele wiecej psiakow.[/quote]


Gosiu ja też o tym wiem, ale jeśli Yorków będzie np l00 ( bywa i 14O )
pudli no 15, a grzywaczy 35 to w sumie jest 150 psów. Taka ilość każdego powali.:mdleje: Sędziowanie zamiast kończyć się o np 15 -stej to
kończy się po 17 - tej i wszyscy muszą czekać na konkurencje finałowe.
Justyno uspokoiłaś mnie, że "trzymacie rękę na pulsie".:bye:


:Rose: dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='jo-jo']To trzymam was za słowo chociaż podejrzewam że wcześniej na stonie związku będą :evil_lol:[/QUOTE]
Wykaz psów zgłoszonych na wystawę jest już na [URL="http://www.zkwp.d6.pl"]stronie Oddziału[/URL]. Jest to wersja "robocza" w trakcie wprowadzania i weryfikacji, ale jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę bardzo...
Tremin przyjmowania zgłoszeń mija 07 lipca, więc sporo jeszcze przybędzie no i może być trochę zmian.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']no właśnie, tak chciałam napisać. Swoja drogą dość wcześnie wypisali listę[/QUOTE]
Po części dla wygody i oszczędności czasu naszego i wystawców.
Dlaczego wcześnie? To jest lista robocza cały czas uzupełniana. Czy jest jakiś istotny powód niepokazywania jej?
Należy tylko pamiętać, że nie można jej traktować jako pełnej stawki :)
Zgłoszenie przychodzą do ostatniej chwili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Wiecie co jestem w mega szoku!!! już robocza lista?? niektore oddziały nie zamieszczaja nawet stawek, a co dopiero list !!
jestem pod ogromnym wrazeniem i sadze, ze ta wystawa bedzie jedna z najlepiej przygotowanych, pelen profesjonalizm tutaj odczuwam! oby tak bylo :multi:[/quote]
Też tak myślę:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']jestem pod ogromnym wrazeniem i sadze, ze ta wystawa bedzie jedna z najlepiej przygotowanych, pelen profesjonalizm tutaj odczuwam! oby tak bylo :multi:[/quote]

Taaak. Dlatego tym bardziej żałuję, że w oddziale nie pomyślano i do owczarków belgijskich przyporządkowano sędziego, ktory ma tę samą rasę miesiąc wcześniej w Krakowie na międzynarodowej :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...