Jump to content
Dogomania

Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie sa obecnie najpilniejsze finansowe potrzeby? Spłata pozostałego długu w lecznicach (własnie - ile go jeszcze zostało?) czy bieżące potrzeby?

Mam trochę rzeczy na bazarek.Czy jest jakas cioteczka, która mogłaby taki bazarek założyć i prowadzic ? Ja wysłałabym zdjęcia i opisy i zajęłabym się wysyłką... NIe jestem w stanie pilnować bazarku, przez brak czasu rzadko bywam na dogo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Jakie sa obecnie najpilniejsze finansowe potrzeby? Spłata pozostałego długu w lecznicach (własnie - ile go jeszcze zostało?) czy bieżące potrzeby?

Mam trochę rzeczy na bazarek.Czy jest jakas cioteczka, która mogłaby taki bazarek założyć i prowadzic ? Ja wysłałabym zdjęcia i opisy i zajęłabym się wysyłką... NIe jestem w stanie pilnować bazarku, przez brak czasu rzadko bywam na dogo :([/QUOTE]

ponawiam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Jakie sa obecnie najpilniejsze finansowe potrzeby? Spłata pozostałego długu w lecznicach (własnie - ile go jeszcze zostało?) czy bieżące potrzeby?

Mam trochę rzeczy na bazarek.Czy jest jakas cioteczka, która mogłaby taki bazarek założyć i prowadzic ? Ja wysłałabym zdjęcia i opisy i zajęłabym się wysyłką... NIe jestem w stanie pilnować bazarku, przez brak czasu rzadko bywam na dogo :([/QUOTE]

Ja mogę się zająć prowadzeniem bazarkowego wątku. Ale uprzedzam, że do tej pory na żadnym bazarkowym wątku prowadzonym na Pszczynę nie doczekałam się potwierdzenia wpływu przelewu. Niestety, dlatego moje ostatnie bazarki idą na inny cel, gdzie potwierdzają wpływ, bo jeszcze ktoś mi zarzuci, że sobie kasę przywłaszczyłam.

Link to comment
Share on other sites

Denis mi się śni, te jego przerażone oczy :(

[QUOTE]do tej pory na żadnym bazarkowym wątku prowadzonym na Pszczynę nie doczekałam się potwierdzenia wpływu przelewu. Niestety, dlatego moje ostatnie bazarki idą na inny cel, gdzie potwierdzają wpływ, bo jeszcze ktoś mi zarzuci, że sobie kasę przywłaszczyłam[/QUOTE]

[B]Isiak[/B] - Rozumiem, że Klaudia ma potwierdzić? Na wątkach psów czy na bazarku? Napisz co trzeba, ja będę się kontaktować z Klaudią, to ją poproszę, żeby napisała co trzeba.

Słuchajcie, na wątku Denisa pojawił się pomysł reaktywacji Pszczyńskiej skarpety. Ja jestem w stanie zaoferować stałe, co tygodniowe bazarki.
Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Skarpeta miała swój debiut jakoś w połowie 2010r. Niestety było to w tym samym czasie kiedy moje życie przechodziło gruntowny re-modeling ( nagła przeprowadzka, szukanie nowej pracy + diagnostyka i leczenie Freyi), odpadły więc moje bazarki na skarpetę. Klaudia miała po łokcie bierzących zobowiązań, z tego co się orientuję nikt inny nie przejął pilnowania skarpety i idea umarła śmiercią naturalną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica'][B]Isiak[/B] - Rozumiem, że Klaudia ma potwierdzić? Na wątkach psów czy na bazarku? Napisz co trzeba, ja będę się kontaktować z Klaudią, to ją poproszę, żeby napisała co trzeba. [/QUOTE]

Przepraszam, zwracam honor. Na dwóch bazarkach otrzymałam potwierdzenie. Od Avilii na wątku bazarkowym i od Budrysek co prawda nie na wątku bazarkowym, tylko ogólnym, ale było.
Na czterech innych niestety nie - 2 były na spłatę długów, z czego jeden szedł na Skarpetę,na konto mikoada, a 2 na leczenie Niko. Nie będę już wracać do starych dziejów i zawracać dziewczynom głowy, chyba, że mod mnie przyciśnie, bo ostatnio prowadzę bazarek za bazarkiem.
W przyszłości wolałabym jednak, aby potwierdzenie na wątku [B]bazarkowym [/B]się pojawiało.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie widzę problemu, podajcie mi linki wątków, gdzie są długi ( żebym wiedziała co pisać na bazarkach) i biorę się do roboty.

[B]Isiak[/B] - To OK, skreślam z listy rzeczy, o które mam "dręczyć" Klaudię ;)

Aha, co z bazarkiem, o którym pisała [B]Julia84[/B] ? [B]Isiak[/B], nadal jesteś chętna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica']Aha, co z bazarkiem, o którym pisała [B]Julia84[/B] ? [B]Isiak[/B], nadal jesteś chętna?[/QUOTE]

Jasne, poprowadzę, tylko prosze o fotki, opisy i ceny wywoławcze albo KT na maila. No i na jaki cel konkretnie ma być? Bo jest wątek skarpety, jest wątek długów Budryska za pszczyńskie psy (chyba diabeł jeden wie, ile tam jeszcze jest do spłaty), no i Klaudia ma też długi. Za Farcika chyba tez jeszcze nie spłacony? Nie wiem, nikt nie aktualizuje stanu zadłużenia na wątkach, nie monitoruje wpłat i wydatków i bieżącego stanu.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214203-Farcik-i-Bingo-chłopcy-w-DS-pozostał-po-Nich-dług-1800zł-dołożysz-do-spłaty-choć-5zł[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/210000-Splacamy-mega-dlug-za-pszczynski******...BUDRYSEK-sama-nie-da-rady...pomozmy[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189236-Skarpeta-dla-pszyńskich-psiaków-w-potrzebie-PROSIMY-O-POMOC[/URL]-!!!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesięczny-katowany-szkielecik-Gacuś!PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzieło[/URL]

Edited by Isiak
Link to comment
Share on other sites

Ja wolałabym skarpecie zrobić nowy wątek. Założycielką starego była mikoada, której od października nie ma na dogo a bez niej ciężko będzie aktualizować.

Napiszę do Klaudii i spytam o dług Farcika, dowiem się też jak stoi z resztą.

Isiak, mogłabyś napiać do Budrysek dowiedzieć się ile tam zostało?

Link to comment
Share on other sites

Postaram się dowiedzieć.

EDIT: Dostałam odpowiedź, że z długiem za pszczyniaki Budrysek sobie poradzi, a kasę trzeba zbierać na Livię, bo to, że ona ją tam zawiozła, nie znaczy, że będzie za nią płacić.

Edited by Isiak
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Postaram się dowiedzieć.

EDIT: Dostałam odpowiedź, że z długiem za pszczyniaki Budrysek sobie poradzi, a kasę trzeba zbierać na Livię, bo to, że ona ją tam zawiozła, nie znaczy, że będzie za nią płacić.[/QUOTE]

dokladnie..Livcia nie ma ani grosza....wszyscy zapomnieli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...