Jump to content
Dogomania

Co to za stworek?! Tajemniczy gryzoń, znaleziony w W-wie przez SBD! Umarł...[*]


Abrakadabra

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ajlii']
Kuba powiedział czym Alfreda żywić obecnie?[/QUOTE]

tak, jedzonkiem dla chomików, ale w granulacie, bo z mieszanki Alfred wybiera tylko pszenicę :P

Elurin - dzieki za pożyczenie klatki i poidełka. Alfredowi bardzo się podoba :D

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny to na sto procent jest młodziutki zaledwie3lub4tygodniowy maluszek chomika dżungarskiego-wiem bo mam takich5.Mogą one zmieniać barwę,w zależności od pory roku.Moję na zimę robią się śnieżno białe.Szkoda że jesteście tak daleko,przygarneła bym malucha

Link to comment
Share on other sites

ale my nie oddamy :P

a czy masz klatkę typowo chomikową? bo Alfred wczoraj z takiej wyszedł ;) ogarnął, że jest tak mały, że może.

ktoś ma jakiś pomysł? chwilowo wylądował w akwarium :) szybko on urośnie?

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze pytanie - czy on się dobrze bedzie czuł sam? czytałam, ze one jesli maja byc we dwa lub wiecej to musza być razem od małego. i pytanie - czy on moze byc sam? nie bedzie mu źle?

nie chce też mieć nagle ich potem pietastu :roll: bo i tak mam już dość wyadoptowywania psów debilom, którzy myslą, że jak biorą to są panami świata i takie tam, wiecie. każy taki maluch to te 2-3 lata życia i nie chce potem sie martwić co u nich, czy żyją czy nie uciekły, czy ktoś na nich nie usiadł, eeeh.

a płeć Alfreda została oceniona tak na 97% ;)

Link to comment
Share on other sites

Podczytuje wątek i ciesze się,że udało się go uratować. W sklepach znajdziecie specjalne klatki z malutkimi przerwami między drucikami tak aby maluch nie wydostawał się bez waszej wiedzy. Z własnego doświadczenia wiem,że chomik trzymany sam ma lepszy kontakt z opiekunem, ale trzeba dostarczać mu więcej atrakcji:lol:

Link to comment
Share on other sites

o to powiem TZtowi, żeby poszukał :)

zdjęcie z ucieczki ;)

[CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Alfred/SDC12300.jpg[/IMG]


[LEFT]słabe, dlatego tylko jedno. niesttey późno było a mój aparat już nie wie co to lampa - z resztą nie chce Alowi lampą po oczach dawać. dobre fopty zrobię kiedyś przy okazji, w dzień.
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

to co mru, zostawiacie sobie myszonia?
wypełni pustkę po jeżym...

aha, ja nie wiem, czy można dodawać towarzyszy chomikom, które zaznały przyjemnosi kanibalizmu. alfred ma te doświadczenia za sobą, widziałam na własne oczy. kanibal nekrofil. nawiał pzrez klatkę w wiadomym celu - polałby sie woda i z puchatego słodziaka zamienił w gremlina i zeżarł wszystko w domu, łacznie z domownikami.

Link to comment
Share on other sites

a ja juz wiem czemu tak było, że on go jadł :P znaczy CHYBa dlatego. dr Kliszcz kazał nam dać myszonowi kawaek sera lub mięsa, bo taki maluch odłączony zbyt wcześnie od matki tego potrzebuje. teraz już nie, ale Alfred dostał... no oczywiście serek wiejski sztuk jeden :P znaczy jedno ziarnko!

powiem tak: jesli damy rade z nim, bedziemy w stanie zapewnic mu dobre warunki to niech bedzie u nas ;)

juz mi Ania koleżanka od szczurów powiedziała, że lepie nie szukać mu kolegów, bo to stadne zwierzaki i mogą się pobić ;) czy zabić nawet. ja tam szczerze ciesze sie, ze nie bede musiała zakładać koloni Alfredów :P

zabawne, ze nawiał dopiero jak mnie zobaczył. cały dzień siedział, budował, grzebał się, robił kupy i jadł a jak przyszliśmy do niego wieczorem to zaczłą się wspinać na kraty w naszą stronę i szukać dziury. no i znalazł, mimo, że kurde brzuch mu urósł styrasznie, nie poznałabyś go :P

ja go wczoraj ledwo poznałam! patrze a tu jakby Alfred tylko... większy? i widać jaśniejsze paski z boku jakby...

Link to comment
Share on other sites

Abra, zmień tytuł, Alfred nie żyje.

Nie wiemy, co sie stało - wszystko było ok... chodził, jadł, budował a teraz nie żyje.

dostał wczoraj nową klatkę taką z drobniejszymi prętami, TZ kupił mu hamak...

jadł normalnie, pił, nie wiem...

Elurin, kiedy mozemy oddać Ci klatkę i poidełko?

Link to comment
Share on other sites

co????
o nie, kuźwa, nie! ja się z nim już zdążyłam emocjonalnie związać!!!!

zróbcie sekcje zwłok, chcę wiedzieć, co poszło nie tak, bo tam jeszcze nie raz jakis chomik się pojawi (to juz drugi był w przeciagu 2 tygodni - pierwszy został wywalony luzem i jakiś pies upolował).
on był taki pełen zycia!


szlag by to... :-(

Link to comment
Share on other sites

masz racje, zapytamy w Ogonku co się mogło stać, bo ja naprawde nie wiem :(

Alfred był pełen życia, dokładnie :( nie wiem o co chodzi
no ciągle coś robił jadł, rósł, kombinował. miał tunele, śmigał nimi, robił łądne kupy, nie wiem :(:(:(

może za wcześnie jednak od matki odłączony?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...