Jump to content
Dogomania

Czarna Mamba czyli Bira szuka stałego domu!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jak tam Panie zainteresowane Birą? Odzywały się?

My mamy od kilku dni pod opieką psa który boi się ludzi, panicznie się boi. Sam w sobie nie jest agresywny, ale pogryzł weterynarza przy transporcie do azylu. Jedna babeczka ufundowała nam lek Kalm Aid i podajemy to codziennie do żarełka.

W grudniowym Przyjacielu Psie jest zestawienie preparatów które pomagają psiakom podczas burzy/fajerwerków (strona 54), są tam też feromony oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Panie mają przyjść w środę lub czwartek, jeśli w ogóle:) Poza tym Bisia jest aktywnym psem i nie jestem przekonana, czy nadaje się dla starszych osób, ona lubi bieganie, skakanie i wszelkie szaleństwa! A w stresie ma gigantyczną siłę i na prawdę ciężko ją utrzymać! To nie jest suczka, która grzecznie drepcze przy nodze!!!

Dzisiaj strzelali i zrzucali śnieg z dachu więc powrót do domu był tragiczny czyli ciągnienie na maksa! Dziwne, że na Birę w stanie stresu nic nie działa, ani cmokanie, ani głaskanie, ani smaczki - po prostu nic!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu tragedia ze spacerem:( Nic się nie dzieje, przynajmniej wg mnie, a Bira nie ruszy się do przodu:( Relanium jej podałam, ale jakiegokolwiek pozytywnego jego działania nie zauważyłam! Iwop, bardzo proszę zmień tytuł, że poszukujemy DT lub DS z ogrodem dobrze zabezpieczonym! Bisia tylko do takiego domu się nadaje, miasto jest nie dla niej. Ja niestety też nie jestem dobrym opiekunem dla Biry, gdyż nie mogę jej poświęcić tyle czasu ile potrzeba. U mnie jak spacer to spacer, bo potem trzeba iść do pracy. Nie mam godziny czasu na namawianie Birki, aby szła, bo ta godzina jest na spacer przeznaczona, a potem gonią mnie inne obowiązki! Sorki, próbowałam, Birze trzeba szukać innego domu tymczasowego, a najlepiej od razu stałego. Jeśli ktoś może pomóc w ogłoszeniach będę bardzo wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

Iwona o powrocie do tej Pani, nie ma mowy!!! Bira jest u mnie, dopóki nie znajdzie odpowiedniejszego DT lub od razu super DS!!! Nie po to zdecydowałam się zabrać ją od krzywdzącej ją osoby, aby teraz ją tam oddać z powrotem!!! Taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę! Proszę tylko o zmasowane ogłaszanie suni w Internecie, jeśli ktoś potrafi i ma czas na robienie ogłoszeń:) Z tym, że ogłoszenia muszą być uczciwe, że Bisia jest psem z problemami lękowymi i wymaga bardzo odpowiedzialnego i wyrozumiałego domu, najlepiej z ogrodem!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj, niestety, podobnie jak wczoraj zero współpracy z Birą na spacerze - nawet nie zrobiła siusiu:( Na prawdę nie wiem co robić! Jak chcę ją pociągnąć, żeby szła to wyłazi z szelek i zwiewa, choć na wołanie wraca:( Ciotki, proszę pomóżcie znaleźć dla niej DT (nawet płatny) z ogrodem, który ma wysoką siatkę, bo Bira przeskakuje 1,5 m płot! POMOCY!!! Nie chcę, żeby wróciła do kobiety, która się nad nią znęcała!

Link to comment
Share on other sites

Byłam teraz z samą Bisią na spacerze, żeby się choć wysikała, bo rano się nie udało! Szłam, gdzie prowadziła, a i tak w pewnej chwili był stop i galopem do domu! Siusiu jednak zrobione, ale do domu się doczołgała, bo pod blokiem trzepali dywany. Ja też zaraz będę odkurzać mieszkanie i Bisia będzie w stresie, ale tego nie da się uniknąć!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...