Jump to content
Dogomania

Czarna Mamba czyli Bira szuka stałego domu!


iwop

Recommended Posts

Niesamowita sprawa, dzisiaj moją mamę zaczepiła Pani, która zakochała się od pierwszego wejrzenia w Birce. Pani czeka na powrót swojej siostry, czy mamy, z którą wspólnie mają za tydzień przyjść zapoznać się z Birką! Panie są chyba w średnim wieku, piszę chyba, bo ja Pań nie widziałam, a moja mama powiedziała, że w sprawie psa decyduje córka, czyli ja i muszą przyjść do domu, aby porozmawiać! Poinformowała Panią o strachliwości Biry, lękliwości przed każdą nową sytuacją, ciągnięciem pod wpływem strachu, powiedziała, że sobie poradzą. Zatem czekam, czy Panie faktycznie przyjdą i co dalej z tego wyniknie!
Teraz Bisia leży pod moimi nogami i nawet nie wie, że coś knujemy w jej sprawie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj na porannym spacerku Bisia szalała aż miło. Każda zaspa jej, każda wiewiórka w lesie nastraszona, krzaczki bliższe i dalsze obwąchane! W domu też się ośmiela coraz bardziej - wczoraj zaliczyła łóżko mojej mamy, co w ogóle tam nie wchodziła! Fajna z niej sunia, oby jak najszybciej ośmieliła się pokonać swoje lęki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Dzisiaj na porannym spacerku Bisia szalała aż miło. Każda zaspa jej, każda wiewiórka w lesie nastraszona, krzaczki bliższe i dalsze obwąchane! W domu też się ośmiela coraz bardziej - wczoraj zaliczyła łóżko mojej mamy, co w ogóle tam nie wchodziła! Fajna z niej sunia, oby jak najszybciej ośmieliła się pokonać swoje lęki!!![/QUOTE]

Cały czas trzymam kciuki za Birusię....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']No ładnie, teraz to chyba jej tam nie puszczę, choć ogrodzenie bardzo wysokie:([/QUOTE]

jak ma 2 metry to nie przeskoczy... Na poprzednim tymczasie na moj widok potrafiła przeskoczyć z miejsca siatke, ale to było jakieś 150 cm...

Daj mi znac jak przyjda feromony, bo z allegro to wiadomo - trzeba pilnować..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']To jak chcesz to ja po Was podjadę, tylko, że mi pasują godziny od 13 do 15 nie wiem jak Tobie? a potem możesz z Birą wrócić na piechotkę do domu, do Was około 20 minut :)[/QUOTE]


Eeee, jak to tak blisko, to nie ma sprawy!!! Może być o trzynastej:) I jeśli możesz to przygotuj dla mnie te miski, które kupiłam za 10 zł (chyba), to zapłacę i odbiorę!!! Z góry dziękuję:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...