Jump to content
Dogomania

Jazzy - młoda haszczka potrącona przez pociąg - ma swój super domek !!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majuska']Wielkie dzięki Reksiu:loveu: wiem, że Ty zawsze sercem z naszymi psiakami, ale odległość ogromna :)

Ja spróbuję jakiś bazarek zmajstrować, ostatnio się trochę spłukałam na operację znalezionej potrąconej kici i teraz bida, a oczywiście nieszczęścia chodzą parami:shake:[/QUOTE]

Tu aż prosi się o bazarek cegiełkowy ( po 5 zł.taki, jak benzynowy, biletowy, cegiełki na dom itd.)...
Mam nawet pomysł, związany z problemem psiaka, tylko potrzebna byłaby osoba o zdolnościach plastycznych...;)

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim. Podam na PW zaraz numer konta.

Byłam u suni z wetką Justynką na wizycie kontrolnej, dużo jeszcze leży, ale ma apetyt, odrobinkę na ogródku postała, załatwiła się, dostała teraz leki przeciwbólowe znowu i antybiotyk, i wreszcie została odpchlona. Jutro z kolei jedzie do weta który ją operował na kontrolę. Miała troche fotek dziś, ale zakręcona zostawiłam u Państwa w domu kabel USB i dopiero jutro wstawię.

Aha ..i sunia dostała imię Azja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Tu aż prosi się o bazarek cegiełkowy ( po 5 zł.taki, jak benzynowy, biletowy, cegiełki na dom itd.)...
Mam nawet pomysł, związany z problemem psiaka, tylko potrzebna byłaby osoba o zdolnościach plastycznych...;)[/QUOTE]

Ubocze, ja to niby z wykształcenia nauczyciel plastyki jestem ( to było dawno i nieprawda ;) ), ale jeżeli chodzi o obsługe komputera i tych wszystkich programów plastycznych to niestety zupełna noga jestem ( potrafie tylko zmniejszac i przycinać zdjęcia w fotoszopie ) Ale może się znajdzie jakaś ciotka kumata w tych sprawach:razz:

Aaa ...i jeszcze mi sie przypomniało, że Justynka dziś była w hurtowni weterynaryjnej i " wyrzeźbiła " dla naszej rekonwalescentki jakąś super karmę dla szczeniaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Ubocze, ja to niby z wykształcenia nauczyciel plastyki jestem ( to było dawno i nieprawda ;) ), ale jeżeli chodzi o obsługe komputera i tych wszystkich programów plastycznych to niestety zupełna noga jestem ( potrafie tylko zmniejszac i przycinać zdjęcia w fotoszopie ) Ale może się znajdzie jakaś ciotka kumata w tych sprawach:razz:
[/QUOTE]

A może wystarczy po prostu jakiś malunek albo fotka haszczanki - niekoniecznie Azji...
Na wierzchu czarno-biała, pod spodem barwna. Obraz podzielony na pola, a każde numerowane pole to cegiełka za 5 zł. odsłaniająca troszkę obrazek barwny i...
Może być nawet sto pól... I hasło:

[FONT=Arial Black]Przywróćmy jej życiu barwę...;):lol::lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

zrobie wam jutro baner, jakie sa plany co do jej przyszlosci? Pytam w sumie ze strony serwisu, jesli bylaby potrzeba szukania jej domu to zaproponuje jednak nas w kwestii szukania i werfikowania potencjalnego domku z cala nasza znajomoscia tej rasy. Zwlaszcza, ze suka musi isc na warunkowej sterylce.
Powinna splynac jakas kaska zarowno ze strony Husky Adopcje jak i osob ze srodowiska zaprzegowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel'] jesli bylaby potrzeba szukania jej domu to zaproponuje jednak nas w kwestii szukania i werfikowania potencjalnego domku z cala nasza znajomoscia tej rasy..[/QUOTE]

Nie szuka jej nikt póki co i pewnie tak zostanie znając tutejsze realia. Chętnie skorzystamy z waszej pomocy w szukaniu domku.

Link to comment
Share on other sites

[B]Sayrel[/B] tak jak już pisałam w PW, właściciela będziemy szukać tzn. kilka plakatów rozkleimy w okolicy, ale wcale nam nie zależy na tym aby sie znalazł;) w końcu to z jego winy psiak cierpi:shake:
Nad sterylką też pomyslimy, jak tylko będzie się nadawać na operacje i będziemy mieć dla niej opiekę po sterylce ( może ta obecna opiekunka się zgodzi ) to się suńkę wysterylizuje. Nie ma u nas w przytulisku czegoś takiego jak szpitalik.

Link to comment
Share on other sites

Proponujemy udostepnienie konta Fundacji Adopcje Malamutów na wpłaty dla operowanej sunki. Ponieważ mamy juz osobowosć prawną wszelkie darowizny mozna sobie odpisać od podatku w roku przyszłym. Wpłaty musiałyby byc opatrzone dopiskiem sh Azja.

FUNDACJA ADOPCJE MALAMUTÓW W POZNANIU ul. Krotoszyńska 13 61-315 Poznań REGON: 301420901 KRS 0000355142


nr konta: 20 1500 1054 1210 5008 3156 0000


[B]KONIECZNIE z dopiskiem[/B] [B]darowizna + [/B] [B]sh AZJA[/B]
Proszę o kontakt na pw w sprawie rozliczenia i dokonania przelewu za faktury jakie otrzymacie z lecznicy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='araman']Proponujemy udostepnienie konta Fundacji Adopcje Malamutów na wpłaty dla operowanej sunki. Ponieważ mamy juz osobowosć prawną wszelkie darowizny mozna sobie odpisać od podatku w roku przyszłym. Wpłaty musiałyby byc opatrzone dopiskiem sh Azja.

FUNDACJA ADOPCJE MALAMUTÓW W POZNANIU ul. Krotoszyńska 13 61-315 Poznań REGON: 301420901 KRS 0000355142


nr konta: 20 1500 1054 1210 5008 3156 0000


[B]KONIECZNIE z dopiskiem[/B] [B]darowizna + [/B][B]sh AZJA[/B]
Proszę o kontakt na pw w sprawie rozliczenia i dokonania przelewu za faktury jakie otrzymacie z lecznicy[/QUOTE]
może wkejcie to na 1str.?będzie widoczne odrazu:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]sylwija[/B] doszedł od Ciebie przelew , bardzo dziękujemy, zaraz wkleję wpłaty do pierwszego postu
Jeżeli ustalimy szczegóły co do konta do wpłat to też to wpiszę do pierwszego postu.
nie będzie mnie praktycznie jutro cały dzień na dogo, najprawdopodobniej dopiero jutro późnym wieczorem będę.

Na razie wiem, że sunia jest teraz w trakcie wizyty kontrolnej, jak tylko będę mieć jakieś wieści i zdąże dziś to na pewno wpiszę co wiem.

Póki co wklejam parę fotek z wczoraj :

[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8595/azja1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5946/azja2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5764/azja3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6236/azja4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img180.imageshack.us/img180/374/azja5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Już dzwoniła do mnie Justynka: Azja w sumie w porządku, dodatkowo wyszło, że ma jeszcze jakieś chyba pęknięcia miednicy, ale to powinno sie wszystko zrosnąć samo bez problemu, łapka na razie w porządku, trzeba pomagac suni ja ćwiczyć ( prostować w nadgarstku ) .

I jeszcze taka optymistyczna wiadomość......ktoś się w niej zakochuje...na razie nie zapeszajmy.....ale trzymajcie kciukasy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...