Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madii']czy ma może ktoś namiary na dystrybutora tej karmy w Łodzi? Będę wdzięczna za taką informację![/QUOTE]

hej ja kupuje w ódzi u babeczki w sklepie na P.O.W przy Fabrycznym...za 15kg Puppy large płące 140zł..dostałąm też miarkę:)...karmę mozna zamawiać sms-em lub mailem i na drugi dzień juz czeka w sklepie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madii']czy ma może ktoś namiary na dystrybutora tej karmy w Łodzi? Będę wdzięczna za taką informację![/quote]


[URL]http://www.acana.com.pl/[/URL] i link do przedstawiciele.
Dowoz pod drzwi i naprawde szybko i bezproblemowo mi sie to zamawialo.
:-) Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Jureja, moja terierka jadła puppy small potem jej kupiłam adult small, a teraz wszystkie razem będą jadły adult salmon. Po tych karmach dla małych ras wszystko wydaje się być ok, moja suka jadłą je badzo chętnie, ale ona w ogóle nie należy do niejadków ;)
acha, zauważyłam, że moje psinki mają jakiś taki oddech hmm rybny z lekka ;) czyżby wpływ karmy?

Link to comment
Share on other sites

A ja Acaną karmię doga niemieckiego i też jestem zadowolona - kończy właśnie 4 worek (puppy large breed), apetyt mu dopisuje, wygląda dobrze, ładnie się błyszczy (mimo linienia). :) Ta karma smakuje mu znacznie bardziej niż RC, a przy tym jest tańsza i bardziej ekonomiczna (dzienna porcja RC dla mojego psa to 1200g, Acany - 800).
Kupujemy zawsze w grandecane.pl (działają na terenie całej Polski)- ustalaja tel. dwugodzinny termin dostawy (dla mnie to ważne, bo z innymi sklepami int. bywa różnie i zdarzało się,że musiałam pół dnia siedzieć w domu i czekać na kuriera bo nie wiadomo było kiedy będzie), czasem się zdarza, że dowożą karmę jeszcze tego samego dnia, w którym złożyłam zamówienie. Naprawdę ppolecam. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaudi'](dzienna porcja RC dla mojego psa to 1200g, Acany - 800).[/quote]
Auć... :crazyeye: To ja już wiem, dlaczego mam psa średniej rasy. Największe dawki jakie mała wcinała to 300-400 gr. A teraz wystarcza średnio 250 (zależnie od karmy). To niewątpliwie jest różnica dla... portfela :D

A co do Acany. My właśnie wróciliśmy do tej karmy. Po puppy large breed i premium delux (stosowanymi wymiennie z innymi firmami), przyszła teraz kolej na acanę sport :)

Link to comment
Share on other sites

Ja zauważyłam po acanie, że mój pies częściej się załatwia i częściej kupka. Weterynarz mówi, że to może być od karmy, ale także od tego, że dojrzewa i powinno mu porzejść. Ktoś ma jeszcze taki problem ? Bo swoją drogą to jest bardzo uciążliwie jak pies się na szkoleniu nie potrafi skupić tylko upatruje sobie miejsce do załatwienia potrzeby :-(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]Główny argument na "nie" to wyznaczanie przez dystrybutora minimalnego zamówienia w ciągu określonego czasu (u mnie wyszło im kosmiczne 9 worków 20 kg na 3 miesiące). Oczywiście, jak nie zamówisz minimalnej ilości, to ponosisz konsekwencję w postaci wykreślenia z listy hodowców Acany. Gdyby te normy zamówień były jeszcze jakieś realne, to bym nie marudziła (w sklepach internetowych można kupić taniej karmę niż będąc członkiem klubu hodowców, ale co tam), ale mnie wyznaczyli takie minimalne zamówienia, że taką ilością karmy to psy sąsiadów dokoła mogę wykarmić.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...