Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...

a-38

Recommended Posts

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas była Large Breed, PREMIUM a teraz jest L&R.
Ze względu na wrażliwy układ pokarmowy L&R jest the best.
Po Large Breed takie śmierdziuchy nam puszczała, ze miałam ochotę ją zamknąć na balkonie :roll: ;)
PREMIUM przyznam szczerze Pepsi z trudem zmęczyła, ale L&R wprost wciąga nosem ;)

hmm.. jeśli nie tyje to może nieco zwiększyć?..

my jesteśmy w połowie kolejnej 15stki - flaty dalej wcinają równo, Bystra zaczyna trochę marudzić, ale rankami, wieczorem zjada wszystko.
następny będzie light, a może light jakiejś innej firmy :hmmmm:

no kokos je tą premium adult, ale mało chetnie, tak jak wszystkie karmy...
on kiedys byl zarlok a teraz jesc tak bardzo nie chce, zjada karme po jakims czasie, chodzi wokół niej, chodzi i w koncu zjada ;)

a frytce kupiłam L&R no i wcina :) ale dopiero od 2 dni :D

[quote name='Frytela']no kokos je tą premium adult, ale mało chetnie, tak jak wszystkie karmy...
on kiedys byl zarlok a teraz jesc tak bardzo nie chce, zjada karme po jakims czasie, chodzi wokół niej, chodzi i w koncu zjada ;)

a frytce kupiłam L&R no i wcina :) ale dopiero od 2 dni :D[/quote]

Ja zamówiłam Acanę L&R na próbę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.:roll:

[quote name='Ewelina22']W ogole maja duze granulki. My jestesmy na zoltej Acanie. A widzialam inne karmy dla sczeniakow i maja mniejsze. A moja tak wcina, ze czasem nie gryzie i potem wymiotuje calymi "chrupkami" :([/quote]

Kurczę to niedobrze. Mój ma problemy z gardłem. Mam nadzieję, że mu takie duże nie zaszkodzą.:roll:

Zolta Acana jest dla szczeniakow wszystkich ras. Ja mam goldena a ledwo to pozera, wiec nie wiem jak poradzi sobie jakis mniejszy... Tyle chociaz, ze te "chrupki" maja dziurke w srodku i nie sa zbyt grube, wiec latwo pekaja na czesci. Gozej z pomaranczowa, dla szczeniakow ras duzych, bo sa grube (wielkosci 2-5 groszy i prawie tak grube jak duze, ale zaplaralam;)) i nie maja dziurki. Trudno "gryzalne" wg mnie i mojej suki;)

[quote name='Chefrenek']Dostałam dziś acanę l&r. [/quote]

A ja właśnie zamówiłam 30 kg z jagnięcinką. :-) Ekler zjadł już z 60 kg dla szczeniąt i czas go przestawić. Suka zajada się ciągle Large Breed, to już chyba 5 worek 15 kg. I cały czas jestem z karmy zadowlona, nie mówiąc o psach. :lol:

[quote name='Chefrenek']Dostałam dziś acanę l&r. Buldożer wciągnął ją nosem. Jeszcze żadnej karmy tak szybko nie pochłonął. :multi::multi::multi: Zobaczymy jak kupki będę się prezentować?

[SIZE=1] ps. talarki faktycznie duże.[/SIZE][/quote]

Czyli radzi sobie z wielkoscia "chrupek"? To dobrze:)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...