Jump to content
Dogomania

gdzieś jest TAKI DOM...gdzie jest ich moc, gdzie dostają Miłość i odzyskują Wiare


yumanji

Recommended Posts

[quote name='yumanji']Nie dam tam psa.Juz raz sie dalam nabrac;gospodarstwo agroturystyczne nad morzem,konie,mialam byc zapraszana w kazde wakacje na urlop.I co?nawet pocztowki nie pzrysla :evil_lol:[/QUOTE]

Coś mi sie kojarzy :). A pies ma tam dobrze? Coś wiesz, jak mu tam jest? Jeżeli jest OK, to możesz sobie śpiewać, jak Iga Cembrzyńska - O kochasiu , który odszedł w siną dal....;).
Jeśli brak wieści - to gorzej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Yumanij, Tobi już poszedł do ogłoszeń. Zmodyfikowałam trochę tekst z tablicy i wysłałam do ogłoszeń.
Przygotuj mi proszę tekst do ogłoszeń teraz dla Cedrika a w następnej kolejności dla Fionki. A może jest gotowy na poszczególnych wątkach?[/QUOTE]
Na kazdym watku sa teksty do ogloszen.

Link to comment
Share on other sites

[h=2][/h] [INDENT][B][SIZE=3].[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Filutek[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2] -[SIZE=3]to ok 2-letni psiak wyrzucony przez kogos na ulice. .Bardzo spragniony pieszczot i przyjaznie nastawiony do ludz Lubi dzieci.Szalenie zywiolowy,bedzie dobrym kompanem podczas dlugich spacerow.Niezbyt tolerancyjny do innych samcow,ale po kastracji zlagodnial.Wazy ok 10 kg,jest odrobaczony i zaszczepiony.Cierpliwie poddaje sie zabiegom fryzjerskim i kapielom,zachwycony zainteresowaniem jakim sie go obdarza.[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Asia, jakieś fanty mogłabym przechwycić. Wszystkich na raz i tak nie ogarnę, bo zdaje się masz kilka źródeł do odebrania, ale może chociaż część? Ferie mi się zaczęły, dobry czas, żeby mnie wykorzystać. Jakby co, daj znać ;)[/QUOTE]

Mnie sie tez ferie zaczely:lol:wykorzystac Cie nie omieszkam.Plusik za aktywnosc i inicjatywe!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Yumanji[/B][/SIZE], [B]wybrana przez Ciebie z taką determinacją buda już zamówiona[/B] :happy1:
Dostałam potwierdzenie mailowe, że sprzedający otrzymał pieniądze
Buda powinna dotrzeć w ciągu 3 dni
Przekazałam Twój numer telefonu dla kuriera :)
Czekam na wieści ;)
I niech Elza, szykuje się do przeprowadzki :razz:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Ja żołądkowej nie mam, ale Hillsa ID odpowiednik gastro intestinal Royala.[/QUOTE]

No wlasnie wczoraj sobie wypisalam karmy,ktore bylyby dobre i sa wg wskazan m.in dla psow po przebytym rozszerzeniu badz skrecie.Jesli ta karma nie jest Ci potrzebna (?),to jakos moglybysmy pohandlowac?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Wyśle karmę w poniedziałek dla Pysia :)[/QUOTE]

Moj syn ma taki dygot z powodu Pysia po tej historii,maca mu brzuch,daje jedzenie w mikroskopijnych ilosciach,woda do picia w odp temp i nie wiecej niz szklanka naraz;gotuje mu kleik ryzowy z miesem itd.Bardzo przezyl ta jazde do weta "na sygnale" i kilkugodzinna akcje ratunkowa.Widzial juz ,niestety,rozne rzeczy,bo b aktywnie uczestniczy w tym psim zyciu.
Jakbym mogla jakos sie zrewanzowac,cos...moze szklana kule z Palacem Kultury,albo cus....;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...