Jump to content
Dogomania

gdzieś jest TAKI DOM...gdzie jest ich moc, gdzie dostają Miłość i odzyskują Wiare


yumanji

Recommended Posts

[quote name='yumanji']Moj syn ma taki dygot z powodu Pysia po tej historii,maca mu brzuch,daje jedzenie w mikroskopijnych ilosciach,woda do picia w odp temp i nie wiecej niz szklanka naraz;gotuje mu kleik ryzowy z miesem itd.Bardzo przezyl ta jazde do weta "na sygnale" i kilkugodzinna akcje ratunkowa.Widzial juz ,niestety,rozne rzeczy,bo b aktywnie uczestniczy w tym psim zyciu.
Jakbym mogla jakos sie zrewanzowac,cos...moze szklana kule z Palacem Kultury,albo cus....;)[/QUOTE]

Słowa uznania, podziwu i moc serdeczności :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']A się amstafowi na łapach przednich zrobiło?

Chyba się już trochę zaprzyjaźniliście z nim :)[/QUOTE]

Sie powygryzalo.Alfi mial taki kiepski okres,kiedy bylo b zimno,on na 100 % byl domowym psem,byl tak nieszczesliwy,ale jest niefajny do innych psow i nie mam ,gdzie go wrzucic.Teraz jest zdecydowanie w lepszym humorze,mysle,ze okres adaptacyjny za nim.[B]Nie mam tylko zielonego pojecia,jak to ogarnac od strony finansowej[/B].Trzeba go pzrede wszystkim[B] wykastrowac[/B],to podstawa.No i chcialabym mu zrobic[B] morf z biochemia,[/B]bo to nie jest mlody pies(ogladalam paszcze w srodku).
Ktos go wyrzucil ,a mogl np go sprzedac,boje sie,ze cos mu tam jest .

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie psiaki piękne - Alfi - też. Biedak wygryziony - przypomniałam sobie naszą śp. ONkę(w typie), która "za nic" nie mogła sie pogodzic z "reorganizacją" stada.......też miała takie łapiny :(

Blablador czarny - chyba młodzik? - a kufa, nie całkiem blabla ;).
A dzieci Elzy - piękne. Płowe :) Malince uszka leżą, czy - stoją(w mamusię?). A to białe, duże, kudłate - też Elzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']Wszystkie psiaki piękne - Alfi - też. Biedak wygryziony - przypomniałam sobie naszą śp. ONkę(w typie), która "za nic" nie mogła sie pogodzic z "reorganizacją" stada.......też miała takie łapiny :(

Blablador czarny - chyba młodzik? - a kufa, nie całkiem blabla ;).
A dzieci Elzy - piękne. Płowe :) Malince uszka leżą, czy - stoją(w mamusię?). A to białe, duże, kudłate - też Elzy?[/QUOTE]

Blablador.....no wlasnie:lol: mlodziutki,uczymy sie chodzic na smyczy.
Biale i kudlate tez Elzy,mialo byc dla mnie dodogoterapii,ale chyba nic z tego nie bedzie...zadzior.
Malince uszka stoja,a koncowki klapniete.Te dzieci zaczynaja jakos wygladac .Sa tylko mniejsze od Elzy,tak lekko ponad kolano-sredniaki.
Reszta zdjec moze jutro,bo dzis slonca nie dali.

A Malina rzeczywiscie wyrosla,Marycha:lol:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla podopiecznych yumy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251434[/url]
Mile widziane zakupy, ale równie cenne podrzucanie!

Wystawiłam tam wszystko poza biżutkami. Jak je obfocę i ogarnę, wystawię oddzielnym bazarem.
Od kogo są biżuty, od Ciebie Asia, czy od małej czarnej?
Bo dzisiaj córce szwagra wpadła w oko jedna bransoletka i chciałam ją opchnąć poza bazarkiem (tzn dać jej, a ja bym zapłaciła - tylko nie wiem ile :evil_lol: ), bo się dziewczynie spodobała. Taka gumowa chyba z odblaskiem "I love" czy jakoś tak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...