Jump to content
Dogomania

Kreska w dalszym ciągu szuka swojego miejsca:-(. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu!!!!


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przesłałam zdjęcia szczeniaka mix bernardyna do fundacji i kilku DT, może uda się coś dla niego znaleźć.
Jaki nr tel mam podać, gdyby dzwonił ktoś zainteresowany jego adopcją ?
I jak w ogóle wygląda jego sytuacja, jest możliwość, aby go stamtąd zabrać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Przesłałam zdjęcia szczeniaka mix bernardyna do fundacji i kilku DT, może uda się coś dla niego znaleźć.
Jaki nr tel mam podać, gdyby dzwonił ktoś zainteresowany jego adopcją ?
I jak w ogóle wygląda jego sytuacja, jest możliwość, aby go stamtąd zabrać ?[/QUOTE]

Myślę ze wyciągnąć malucha się da aby tylko coś się dla niego znalazło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona132'][IMG]http://i52.tinypic.com/281r879.jpg[/IMG]

a ja Wam chciałam przedstawic nowego przyjaciela Gabrysi - Bąbla ( tez stamtad) zakochali sie w sobie od razu, on łazi za nia jak ciele , wszedzie , a ona wreszcie ma sie z kim bawic i kogo podgryzac, nawiasem mówiac z Gabi wychodzi coraz wieksza cholera.[/QUOTE]

Jaki cudny widok! :) Moniko tak się cieszę, że masz nowego kochanego piesa, a Gabrysia towarzystwo :) :) :) :)
Dla Witeczki też znajdziemy domek! Zobaczycie! Też jej zrobię jakieś ogłoszenia w wolnej chwili! :)

Link to comment
Share on other sites

i nadal cisza... czasami z przerwami, wczoraj dzwonił jakiś dziwaczny Pan z Łodzi, nie wiem czego chciał, mieszka sam w kawalerce, kiedyś jeździł po Polsce, teraz ma stanowisko dyrektorskie (dobry żart), rozmowę przerwał, bo rodzicie do niego dzwonili na drugi telefon i wzywali na obiad...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Przesłałam zdjęcia szczeniaka mix bernardyna do fundacji i kilku DT, może uda się coś dla niego znaleźć.
Jaki nr tel mam podać, gdyby dzwonił ktoś zainteresowany jego adopcją ?
I jak w ogóle wygląda jego sytuacja, jest możliwość, aby go stamtąd zabrać ?[/QUOTE]

W piatek wyciagamy Sunie z tego miejsca, od soboty jest juz wlascicel terenu wiec moge tam wchodzic kiedy chce i temat zabrania maluszka jest otwarty jak tylko mamy go gdzie zabrac. Szczerze mówiac troche boje sie tam pojechac zeby sie nie okazało ze cos sie z Nim stało :( wiemy jakie były pogody, wtedy psy grzezna tam w błocie a z taka rana nie zabezpieczona, wychudzonemu szczeniaczkowi ... dobra bo sie zapedziłam pewnie niepotrzebnie, wyciagniemy Go całego i zdrowego mam nadzieje juz niedługo

Link to comment
Share on other sites

go-ja dziekuję, tez sie ciesze, psiaki okazały sie opatrunkiem na wszytko co czułam po utracie Brusa, sa wspaniałe , a teraz jeszcze bardziej sie ciesze bo historie Gabi wszyscy tu znaja , a Babel to pies ,który okazuje sie przeszedł wiecej niz myslałam. Pies ma ok 5 lat z czego ostatnie 2 mieszkał w tym miejscu... przywiózł go wlasciciel i zostawił, pies czekał i nie rozumiał dlaczego ten spacer był taki inny niz poprzednie. Nie wiem co sie stało w tym miejscu ale według mojego weta pies był bardzo bity, miał złamane zebra, jest bardzo zesstresowany kiedy cos upadnie, ktos podniesie rekę, a kiedy biore do reki np szczotke mało sie nie zabije tak ucieka i boi sie potem wrócic, prawie sie do mnie tarza, straszne. Pracujemy , jest coraz lepiej ale widac ze kazdy spacer to dla niego potworne przezycie i niewiadoma czy wróci po nim do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Przesłałam zdjęcia szczeniaka mix bernardyna do fundacji i kilku DT, może uda się coś dla niego znaleźć.
Jaki nr tel mam podać, gdyby dzwonił ktoś zainteresowany jego adopcją ?
I jak w ogóle wygląda jego sytuacja, jest możliwość, aby go stamtąd zabrać ?[/QUOTE]

Mamy dt , a moze i stały dla Benka naszego, zabiore Go w niedziele, potrzebuje pomocy w transporcie na Siekierki w W-wie.

Link to comment
Share on other sites

dziś środa, więc seria upierdliwych telefonów od dziwacznych ludzi z Łodzi... już jak ktoś po pierwszych zdaniu jest niekulturalny to bez dyskusji mówię, że nieaktualne, bo niektórzy to drą się w słuchawkę, że oni chcą i jest ogłoszenie! tacy prości ludzie, z jakiejś mega zabitej dechami wiochy pod Łodzią, szlag by to trafił.

wystawiłam Jej wczoraj proste i suche gumtree i narazie nic...

natomiast może jednak postarać się o to wyróżnione gumtree? teraz jest nowa zmieniona szata znacznie bardziej czytelna i fajniejsza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Zrobic Jej wyroznienie??[/QUOTE]

mogłabyś? tylko to zależy kiedy byś miała czas, ale tak się zastanawiam czy teraz na ten weekend, kiedy jednak sporo osób pewnie wyjechało, czy tak może w poniedziałek?

Witka też pozdrawia umęczona wizytami gości ;) jednak więcej ludzi w domu i to głośnych to dla Niej nadal stres.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...