Jump to content
Dogomania

Miała być uśpiona. Ale dostała szansę - ZNALAZŁA DOM!!!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wisełka']Wybaczcie ale nie potrafię patrzeć na ludzką podłość :placz::placz::placz:!!!!!! Wróciłam niedawno na dogo po przerwie i co........ znowu mam ochotę stąd uciec :-([/QUOTE]

Każda z nas to przechodzi i znowu wraca, bo jak nie my to kto........................

Link to comment
Share on other sites

nie mogę się dodzwonić do schronu, u nas tak jest niestety.. ale będę jeszcze próbować
natomiast dzwoniłam do Kikou i mówiła mi że sunia ma grzybicę, nużeńca prawdopodobnie nie ma, w schronie zaleczą jej te choroby skóry, ale jamnisia cudwnie nie wypięknieje... niestety pozostanie taka jaka jest bo to zaniedbania z wielu lat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']nie mogę się dodzwonić do schronu, u nas tak jest niestety.. ale będę jeszcze próbować
natomiast dzwoniłam do Kikou i mówiła mi że sunia ma grzybicę, nużeńca prawdopodobnie nie ma, w schronie zaleczą jej te choroby skóry, ale jamnisia cudwnie nie wypięknieje... niestety pozostanie taka jaka jest bo to zaniedbania z wielu lat[/QUOTE]

Bo pewnie traktowali ją tylko jako maszynkę do rozmnażania.
Trudno, nie wypięknieje, przecież nie wszyscy są piękni, a kochani mogą być wszyscy.
A czy jakieś imię sunia ma? Przecież musi mieć coś swojego, póki nie ma swojego nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

Wyprowadzałam tę psinkę raz na spacer, jest bardzo smutna,bidulka taka, podchodziła do ludzi merdając ogonkiem, jakby szukała swego "właściciela", na inne psy raczej nie zwracała uwagi. Ciężko powiedzieć mi coś więcej bo spędziłam z nią zaledwie chwilkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caelestis']"Boże, widzisz i niegrzmisz..." Od razu przypomina mi się "drewniany talerzyk". Normalnie brak słów... :shake: :shake: :shake:
Trzymaj się maleńka[/QUOTE]

Tak, to była genialna sztuka. szkoda, że nie jest powtarzana. Może ludzie by się trochę zastanowili. Choć kto chciałby takie sztuki oglądać, jak można telewizyjną sieczkę łykać i nie zaprzątać sobie głowy takimi problemami.

Sunieczko, trzymaj się. Pomożemy ci, tylko bądź dzielna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lon_cia']Wyprowadzałam tę psinkę raz na spacer, jest bardzo smutna,bidulka taka, podchodziła do ludzi merdając ogonkiem, jakby szukała swego "właściciela", na inne psy raczej nie zwracała uwagi. Ciężko powiedzieć mi coś więcej bo spędziłam z nią zaledwie chwilkę.[/QUOTE]

Biedna maleńka :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Tak, to była genialna sztuka. szkoda, że nie jest powtarzana. Może ludzie by się trochę zastanowili. Choć kto chciałby takie sztuki oglądać, jak można telewizyjną sieczkę łykać i nie zaprzątać sobie głowy takimi problemami.

Sunieczko, trzymaj się. Pomożemy ci, tylko bądź dzielna.[/QUOTE]

Bardzo często w aukcjach dla takich bidulek przytaczam streszczenie tej sztuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Bardzo często w aukcjach dla takich bidulek przytaczam streszczenie tej sztuki[/QUOTE]

Bo to klasyka i niestety, zawsze aktualna :-(.

Zajrzyjcie, proszę :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186956-Krak%C3%B3w-PILNE-Pomocy-kociarnia-pod-wod%C4%85-JEDEN-KOT-NIE-%C5%BBYJE-%28?p=14814944#post14814944[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...