Jump to content
Dogomania

Miała być uśpiona. Ale dostała szansę - ZNALAZŁA DOM!!!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania mi przypomniała, że ich dom jest wystawiony na sprzedaż. W umowie z agencją jest wpisane, że po podpisaniu aktu są jeszcze 3 miesiące na wyprowadzkę. Jednak mała nie będzie mogła się z nimi wyprowadzić do bloku, bo mają już swoją szóstkę jamników. Oczywiście na razie nie ma chętnych na dom, chociaż jest już wystawiony prawie rok. Jednak trzeba się liczyć z możliwością, że taki chętny się znajdzie. Wtedy trzeba będzie szukać innego DT albo hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

dawaj mi tez Demi

Tanita ustawisz transport? Mru będzie jechać? za zwrot czy co? a jak tak to za ile?
Jamnisia nie ma na razie pieniędzy...
ja ustawię w schronie, bo kto tam będzie musi wziąć jamnisię na siebie a potem podpiszemy umowę z opiekunę Dusi

Link to comment
Share on other sites

jestem :) wezmiemy małą, koszty bede musiała policzyc dzis jak juz bede wiexziała co jedzie :) ale nie beda to duze kwoty, bo kilka zwierzakow sie na trasie znalazło!

piekna, komu mamy ja przekazac w Warszawie? czy ten ktos mogłby się kopsnąć gdzieś do południowej jej czesci, ew. centrum? :)

ostrzegam, ze nie wiem o której dojedziemy. nasze psy musimy pod Grójec zawieźć po drodze

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za zniknięcie, ale mój modem w tym upale nie ciągnie :shake:, teraz włączyłam prosto na niego wiatrak i zobaczymy.

Mała jedzie do Eli Nowakowskiej i jej córki Ani - przy ul. Klarysewskiej/św. Bonifacego.
W domu jest 6 jamników - emerytów i jeden tymczasowicz Szekspir z Ostatniej Szansy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...