Jump to content
Dogomania

Szpice w potrzebie!!!


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest już Grenlandka do oddania :cry: ....zaczyna się :-?

Sformułowałam to na podstawie rozmów z ludźmi z Nordkappu:

W Trójmieście jest do oddania za darmo młoda suka rasy Greenlanddog (bez rodowodu) o umaszczeniu ciemnobrązowym, silnej i przysadzistej budowie ciała. Została przywieziona ze Spiztbergenu wraz z innymi Grenlandami, ale nie może być trzymana z resztą stada ze względu na jej agresywność. Potrzebuje wiele uwagi ze strony człowieka (obecny własciciel nie jest w stanie poświęcić potrzebnej jej ilości czasu), który będzie dla niej absolutnym autorytetem oraz starannego i konsekwentnego ułożenia. Musi to być osoba co najmniej mająca doświadczenie z trudnymi zaprzęgowcami, najlepiej Grenlandami. Sunia MUSI pracować regularnie w zaprzęgu. Włożony w nią wysiłek niewątpliwie zaprocentuje sukcesami na treningach lub zawodach, gdyż jest bardzo silna i ma w sobie wielką pasję zaprzęgowca.

Wera niedługo umieści to na BS... Kurcze, słabo widzę szanse znalezienia jej dobrego domu... :(

Link to comment
Share on other sites

3 grudnia 2004 znalazłam w grodzisku maz psa podobnego do rasy siberian husky. jest szaro beżowy ma jedno oko niebieskie jedno brązowe. jest łakodny i wesoły. troche mu żeberka stercza ale nie przesadnie. nie ma tatuaży ani obrozy. nie wyglada na chorego ale pewnie jeszcze dziś skocze do weta. postaram sie szybko wkleic zdjęcia. prosze o pomoc w odnalezieniu włascicieli bądz w znalezienu nowego domu. bardzo nie chciałabym aby taki sumpatyczny psiak trafił do schroniska...

Link to comment
Share on other sites

Nowego domu szuka: 2,5 letni, srebrno-biały samczyk Husky. Wabi się Bari. Jest łagodny i towarzyski, ma pogodne usposobienie i jest przyjaźnie nastawiony do dzieci. Biega przy rowerze. Dobrze dogaduje się ze swoją psią koleżanką. Puszczony luzem nie lubi jednak szybko wracać na zawołanie. Pies przebywa w ciechonowskiem (woj.mazowieckie).

Szczegółowych informacji udziela właściciel psa pod numerem telefonu:0-608-324-084<-- poprawiłam numer, brakowało cyfry

-------------------------------------------------------------------------------------

To poniższe już nieaktualne:

II poszukujący domu haszczak to młoda sunia.

Właściciel opisuje ją w następujący sposób:

"Mój Haszczak ma około 14 miesięcy jest maści rudej, a ja ją mam od 4 lipca tego roku. Dostałem ją (bo to suczka) od znajomych mojej siostry. Jest ponoć z rodowodem ale ciężko od nich uzyskać jakiekolwiek papiery. Jedynie co wiem na pewno to że została przywieziona ze Stanów Zjednoczonych w lutym i ma numer NIKITA 01148503388244ALI (na wisiorku przy puszorku). Jeśli znasz kogoś kto by ją zaadoptował to oddałbym ją z wielkim żalem :o((( w dobre ręce. Ja mieszkam niedaleko Włocławka woj. kujawsko-pomorskim. Mój nr Gadu-Gadu 6959190 a numery telefonów (0-54) 286-23-57 lub 0-501-461-224"

e-mail: [email protected]

Z tego, co się dowiedziałam, to sunia ma skłonność do ucieczek i kłusownictwa. Często urządza sobie wyprawy i sieje spustoszenie wśród okolicznego drobiu. Zawsze jednak sama wraca.

Być może właściciel skontaktuje się z serwisem Bezdomnych Szpiców i podeśle jakieś zdjęcie, bo ma ode mnie namiary.

Przesłałam przed weekendem te info do moda bezdomnych, ale być może konieczny jest kontakt ze strony właściciela lub wizyta u właściciela, by umieścić te informacje na stronie.Tak więc chętni terenowi z okolic Włocławka zgłaszajcie się do pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

skopiowane z Malnory

a & malamuty

Uwaga ! W Krakowie w Nowej Hucie w rej. szpitala Rydygiera znaleziono

Alaskana malamute. Umaszczenie czarno białe, oczy brązowe, wzrost ok.

65 cm (+- 5 cm). Pies bez tatułażu, w kolczatce (blehhh) bez smyczy.

Wiek weterynarz określił na około 1 rok. Pies bardzo przyjacielski.

Cecha charakterystyczna, różowawa skóra koło nosa prześwituje przez

futro. Jak się właściciel nie znajdzie, to pies przebieduje kilka dni u

mnie. Ale na stałe to chyba odbpada bo żona mnie ubija (ja bym nie miał

nic przeciwko). Ktokolwiek wie, ktokolwiek może pomóc kontakt:

606757065

Link to comment
Share on other sites

u znalazcy malamuta z wyzej umieszczonego przeze mnie postu zrodzily sie watpliwosci czy aby to nie jest husky

chlopak ma malamuta i doglebniejsza analiza porownawcza wzbudzila w nim watpliwosci

tak wiec byc moze jest to syberian

w kazdym razie post jest aktualny i w dalszym ciagu poszukuje sie wlasciciela badz tez kogos kto przygarnie psa

pies jest czysciutki i zadbany podobno

pozdrawiam a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Pewna dziewczyna z mazur pisze do mnie od jakiego czasu, bo szuka wymarzonego rudzielca do adpocji - podesłalam jej to - moze się zdecyduje. dam znać, jakby cuś...

Ta sunia jak poinformował mnie DoGoManiak ma już nowy dom, nie wiem czy to za Twoją sprawą ewaka, ale to ogłoszenie już nieaktualne.

Błąd wkradł się w numer telefonu właściciela II haszczaka do oddania.Prawidłowy nr to: 0-608-324-084

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...