Jump to content
Dogomania

Sparaliżowana jamniczka - błagam o pomoc !!!!!!potrzeba pieniędzy!


Recommended Posts

[CENTER] [SIZE=4]Bardzo przykro mi zakomunikować, że nie udało się uratować Sary. Wczoraj 4 czerwca maleńka umarła.

Naprawdę mieliśmy nadzieje, że sunia wyzdrowieje. Lekarze owszem mówili że jest z nią źle, ale nie najgorzej. Szanse małej na wyzdrowienie, choć tak nikłe, były dla nas jedyną i zarazem największą nadzieją.

Wszyscy jesteśmy bardzo zasmuceni tą wiadomością, zwłaszcza pani Danuta Kuklińska, która szczególnie przeżywa jej śmierć.

W imieniu pani Danusi oraz wszystkich wolontariuszy działających w przytulisku, pragnę z całego serca podziękować za wszelką pomoc użytkownikom dogomanii. Jesteście wielcy!

Pomoc finansowa jest jednak w dalszym ciągu niezwykle potrzebna. Mamy ogromne zadłużenie w SGGW, spowodowane ratowaniem maleńkiej. Dopiero w poniedziałek (7 czerwca) dostane rachunek z SGGW, z uwzględnieniem kosztów wszystkich przeprowadzonych badań.

Szczególnie serdecznie dziękujemy za wpłaty wam kochani:

[COLOR=Red]Szajbus [COLOR=Black]- 100zł
[COLOR=Red]Awit[COLOR=Black] - 10zł

Naprawdę jesteście dziewczyny wspaniałe!

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][FONT=&quot] [B]
[SIZE=4][COLOR=Blue]Dane dotyczące fundacji:
Fundacja Opieki nad Bezdomnymi Zwierzętami "Przytulisko"
Zbludowice 68, Busko Zdrój
[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=darkred][B][SIZE=4][COLOR=Blue]Nadwiślański Bank spółdzielczy w Solcu Zdroju Filia Busko
Konto: 38 8517 0007 0010 0197 8599 0001

Danuta Kuklińska - prezes fundacji
nr. tel.: 695533439
602390210[/COLOR][/SIZE]

[/B][/COLOR]


[/FONT][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Black]Sara była przekochanym psiakiem. Prawdziwie braterska więź łączyła ją z panią Danusią.;(
Bardzo będzie nam jej brakowało!
[/COLOR][/SIZE] [/COLOR]

[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NjYyOTUxMzksNDYyMTIxMzY=,f,Obraz_105.jpg[/IMG]

[SIZE=4]Pani Danusia to wspaniała osoba. Sama z grupką kilku wolontariuszy opiekuje się ponad 120 psiakami. Fundusze przytuliska ledwo wystarczają na zapewnienie podstawowej opieki naszym psiakom.
Pomoc finansowa jest niezwykle potrzebna!!
Błagam o pomoc.![/SIZE]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomoc jest naprawdę bardzo potrzebna. Nie damy sobie rady. Fundacja dostaje z urzędu miasta 2 tyś miesięcznie, dla ponad setki psiaków to kropla w morzu. Sama nie wiem jak dajemy sobie radę. Sara jest przeurocza!! Musimy ją wyleczyć i znaleźć w końcu ciepły kochający dom, którego w swoim życiu nie zaznała!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']pełno byków w 1 poście w danych dot, Fundacji i konta[/QUOTE]


i tak strasznie Cie to uraziło ?

dogo jest niesamowite, psy umierają ,czasem w męczarniach a ludzie się przejmują pisownią, no gratulację....
jeśli tak podbijasz wątki to sobie daruj, a jeśli chciałaś "pomóc zwrócić uwagę na błędy" to mogłaś to zrobić w bardziej dyskretny sposób

człowiek jest tylko człowiekiem i nie zapominaj o tym

Link to comment
Share on other sites

nie chodzi o pisownie tylko o niepełna nazwe fundacji i banku to raczej kluczowe informacje jesli chodzi o przekazywanie kasy nie sądzisz?
poza tym doradzałabym dogomaniakom ostrozność przyjrzyjcie sie dokładnie pierwszemu postowi nie ma danych kontaktowych do osób z Fundacji, które opiekują sie psem, zdjęcie nie potwierdza informacji zawartych w 1 poście skad takie diagnozy guz mózgu?sunia była już u weta?
gdzie mam sprawdzić czy taki pies rzeczywiście jest w cięzkim stanie i że przebywa pod opieka tejże fundacji? nie znam Was nic o tej fundacji nie słyszałam i prosze o jakies informacje
2000 zł nie chodzi piechotą a na dogo niestety sa też naciagacze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']nie chodzi o pisownie tylko o niepełna nazwe fundacji i banku to raczej kluczowe informacje jesli chodzi o przekazywanie kasy nie sądzisz?
poza tym doradzałabym dogomaniakom ostrozność przyjrzyjcie sie dokładnie pierwszemu postowi nie ma danych kontaktowych do osób z Fundacji, które opiekują sie psem, zdjęcie nie potwierdza informacji zawartych w 1 poście skad takie diagnozy guz mózgu?sunia była już u weta?
gdzie mam sprawdzić czy taki pies rzeczywiście jest w cięzkim stanie i że przebywa pod opieka tejże fundacji? nie znam Was nic o tej fundacji nie słyszałam i prosze o jakies informacje
2000 zł nie chodzi piechotą a na dogo niestety sa też naciagacze[/QUOTE]

Artykuł z gazety może być?

[URL]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091023/POWIAT0101/608059227[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No to przeczytałam te dane z podanego linka i sama nie wiem .Te Zbludowice 68 to jakaś miejscowość, dzielnica czy co?

w pierwszym poście jest tak

[COLOR=DarkRed]NAMIARY NA KONTO BANKOWE
FUNDACJA NAD ZWIERZĘTAMI BEZDOMNYMI PRZYTULISKO
ZBLUDOWICE 68 BUSKO ZDRÓJ
NADWIŚLAŃSKI BANK WSPÓŁDZIELCZY W SOLCU ZDROJU FILIA BUSKO

KONTO: 38 8517 0007 0010 0197 8599 0001

w podanym linku tak
[/COLOR]Przytulisko w Busku-Zdroju
Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu Zdroju - filia Busko
38 8517 0007 0010 0197 8599 0001.

Dziewczyny odpowiedzcie na moje pytania co to za guz, jakie sa rokowania itd.
Czy jako fundacja zastanawiałyście się nad allegro cegiełkowym. Wiele psiaków w potrzebie dość szybko zgromadziło tam fundusze na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']
Dziewczyny odpowiedzcie na moje pytania co to za guz, jakie sa rokowania itd.
Czy jako fundacja zastanawiałyście się nad allegro cegiełkowym. Wiele psiaków w potrzebie dość szybko zgromadziło tam fundusze na leczenie.[/QUOTE]

tylko, że na zdjęciu nie widać zupełnie żeby pies był chory, sparaliżowany czy żeby nie było z nim kontaktu - patrzy prosto w obiektyw, chyba stoi - do allegro cegiełkowego potrzebne są zdjęcia, które ludzi poruszą

Link to comment
Share on other sites

nikt nikogo nie atakuje, mogłaś od razu napisać ze dane są niepełne, a nie zwracac uwage na pisownie.

ja o psiaku dowiedziałam się wczoraj, wiem że ostatnio chodziła w kołnierzu, nie mam czasu jeździć do schronu więc nie bardzo wiem o co chodzi, zdjęcie jest stare:(

Link to comment
Share on other sites

jak sunia tak normalnie wyglądała - kiedy to było? czy została odebrana właścicielom sparaliżowana czy sparaliżowało ją w schronisku? czy miała robiony test na babesziozę bo paraliż to też może być objaw babesziozy - no generalnie - jak długo trwa stan o którym piszecie

Link to comment
Share on other sites

ja nie mam bladego pojęcia kiedy to się stało, dowiedziałam się o tym wcześniej, jest w schronie jakieś hm 3-4 miesiące, na początku była bardzo bojaźliwa, była "normalna" ale się bała, ale ja rzadko jestem w schronie więc niewiele mogę powiedzieć.
ciężko mi cokolwiek powiedzieć, może dziewczyny się zjawią i powiedzą jakieś konkrety , bo sama jestem ciekawa co miała robione itd.

i wcale się nie dziwię waszemu "oburzeniu" ,wiadomo to pieniądze i to nie małe, więc każdy chciałby cokolwiek wiedzieć na ten temat

Link to comment
Share on other sites

witam na watku znam dobrze fundację i przytulisko w w busku i zyczyła byms sobie ze jesli juz schroniska sa to zeby w każdym tak podchodzono z sercem i kochano zwierzęta i tak walczono o każde czworonożne życie, rozumiem ze tu błedy to brak informacji, ale napewno to nie jest [B]ściema[/B] więc prosze o odrobine wyrozumialości dla osób ktore maja tylko kilka wpisów a nie jak co poniektórzy starzy wyjadacze 20-40 tysiecy,
Będę najpewniej w weekend tam u nich i sie dowiem wiecej o psiurku, bo poki co wiem tylko tyle co z rozmowy tel z wlascicielka schroniska i wolontariuszami wstępnie
dziewczyny poprawcie dane, i jak znajdziecie chwilke to udzielcie informacji tu ludziom, wiadomo że różni są i trafają sie oszuści więc musi to miec ręce i nogi jeśli zbiórka czy jakas pomoc na necie ma sie udać....pozdrawiam i trzymam kciuki za udana akcje i psiurka przede wszystkim
vegaśka a ty do pisania pracy mgr sru bo jak złoje du..pę to nie siądziesz przez tydzien:) heh, pozdrawiam wszystkich razem i osobno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara34']witam na watku znam dobrze fundację i przytulisko w w busku i zyczyła byms sobie ze jesli juz schroniska sa to zeby w każdym tak podchodzono z sercem i kochano zwierzęta i tak walczono o każde czworonożne życie, rozumiem ze tu błedy to brak informacji, ale napewno to nie jest [B]ściema[/B] więc prosze o odrobine wyrozumialości dla osób ktore maja tylko kilka wpisów a nie jak co poniektórzy starzy wyjadacze 20-40 tysiecy,
Będę najpewniej w weekend tam u nich i sie dowiem wiecej o psiurku, bo poki co wiem tylko tyle co z rozmowy tel z wlascicielka schroniska i wolontariuszami wstępnie
dziewczyny poprawcie dane, i jak znajdziecie chwilke to udzielcie informacji tu ludziom, wiadomo że różni są i trafają sie oszuści więc musi to miec ręce i nogi jeśli zbiórka czy jakas pomoc na necie ma sie udać....pozdrawiam i trzymam kciuki za udana akcje i psiurka przede wszystkim
vegaśka a ty do pisania pracy mgr sru bo jak złoje du..pę to nie siądziesz przez tydzien:) heh, pozdrawiam wszystkich razem i osobno[/QUOTE]
O, i o to chodziło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']I coś cisza.........[/QUOTE]

Napisałam odpowiedź zaledwie godzinę przed Tobą.
Chodzę do szkoły, uczę się, zajmuje własnymi psami, więc nie dziw się, że akurat o godzinie 20.40 nie było mnie przed komputerem, bo i Ty zapewne nie siedzisz całymi godzinami na dogo ;)
***
Ale co my robimy? Kłócimy się, chociaż powinno być odwrotnie.
Rzeczywiście patrząc ze strony forumowiczów, może ten temat być mocno podejrzany, chociażby z powodu zdjęć, a raczej ich braku.
Postaramy się więc o wiarygodniejsze dla Was zdjęcia i informacje, a wtedy mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...