Jump to content
Dogomania

Zawody IAL w Pecicach


myriad

Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sajko']A ja mam prosbe-zglosilam przez formularz, tylko na tym wygwizdowie czesc formularzy nie chodzi mi dobrze, no i maile tez nie... czy dobra dusza moze potwierdzic, ze doszlo nasze zgloszenie?
Drago czyli Seayess Hot Love Margins, IAL Mini i Open/Agility M[/quote]

Nie wiem czy jestem taka dobra dusza :diabloti: ale zgloszenie dotarlo :cool3:

A ja mam prosbe: jezeli robicie jakies zmiany w zgloszeniu, to plizzzzzzz przysylajcie na adres mailowy[COLOR=black] [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL] :lol:
Ulatwi nam to prace i wtedy na pewno niczego nie pominiemy. Adres jest podany na stronie klubu Alternatywa. Nie przysylajcie zmian na adresy prywatne czlonkow klubu czy na PW.
Listy startowe beda na poczatku przyszlego tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

Mokka, klawiszki normalne, tylko bez polskich. Ale jak kiedykolwiek marudzilam, ze net mi wolno chodzi, odpluwam wszystko z zapasem... tu czasami to moge pojsc do sklepu po piwko, zanim mi sie taka dogo zaladuje:mad:

ale jutro z samego rana wyruszam do domku z przystankami dluzszymi, wiec dopiero w poniedzialek znowu cywilizacje powitam:lol: a w nastepny weekendzik jestesmy na treningach (tylko bez rechotu z wagi czolgisty, prosze zrozumiec, na 3 tygodnie zostali chlopcy z moja Mama:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

No to się zgłosiliśmy :)
Mam nadzieję, że nie za późno, ale w niedziele jak na złość zepsuł się komputer.
Haha, zespuł - dobrze powiedziane. Naściągałam 300 jakiś trojanów to mam :lol:

No, ale to nieistotne.

Słuchajcie!
Razem z tatą i kieszonkowym psem - Teddym, do Wawy jedziemy pociągiem.
Albo takim, który na miejscu jest o 9.00, albo drugim, który jest kolo 6.00, ale nie trzeba sie martwic - bo zawsze jest jeszcze intercity.

I tu pada moja prośba:
Kto znalazłby miejsce w samochodzie (albo podpowiedział jakąkolwiek możliwość (inną) dojazdu do Pęcic) dla dwóch osób z małym psem? Pies zapewne w transporterze, jak nie to może być na kolanach a transporter do bagażnika. Nie będę słodzić, że jest niekłopotliwym psem w podróży (i nie mam tu na mśli choroby lokomcyjnej), ale tego, że wyjątkowo nie cierpi jazdy samochodem i zdarza mu się troszkę poskomleć :( Niestety nie mam na to wpływu. No chyba, że hgo wybitnie zajmę, co przy krótkiej drodze byłoby możliwe ;)

Bardzo proszę o odpowioedź!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zocha']no to my też zgłoszeni :)
a i mam pytanie - trzeba zabrać na zawody coś specjalnego (oprócz cierpliwości, dobrego humoru i psa :))?[/quote]

Ja zabieram nagrody dla psa,zabawke,wode,miske,koc do siedzenia,coś dla siebie do jedzenia,aparat,drugą smycz i obroże,saszetke na smakołyki i zabawke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia:-)']Ja zabieram nagrody dla psa,[B][COLOR=red]zabawke[/COLOR][/B],wode,miske,koc do siedzenia,coś dla siebie do jedzenia,aparat,drugą smycz i obroże,saszetke na smakołyki i [COLOR=red][B]zabawke[/B][/COLOR].[/quote]

Wypowiedz Niuki byla chyba troszke przekorna;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldra']Ja mam pytanie - o ktorej zaczynaja sie zawody ?
Jesli informacja jest na stronie to nie bijcie - ale nie znalazlam a to dla mnie bardzo wazne.[/quote]

Nie bijemy, rzeczywiscie nie ma. Zawody rozpoczna sie o 9-ej. Po zamknieciu przyjmowania zgloszen i ogloszeniu list startowych oglosimy tez kolejnosc przebiegow i orientacyjne czasy rozpoczecia poszczegolnych przebiegow.

Cierpliwosci prosze, bo trwaja w tej chwili wewnetrzne negocjacje czy zwiekszyc limit zgloszen (ktory juz jest full) i czy i jak zrobic podzial na 2 tory.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...