Jump to content
Dogomania

Zawody IAL w Pecicach


myriad

Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Fort wogóle nie jest zgłoszony [/QUOTE]
To przez to, że Pęcice wypadały w tym samym czasie co zawody w Větřkovicach na które mieliśmy chrapkę ale okazało się że tam lista juz pełna i nie jedziemy. I tak zostaliśmy się z przysłowiową ręką w nocniku.:roll: I tu i tu już pełno :cry:

Link to comment
Share on other sites

Zwiekszylismy limit do 100 psow, ale uwaga: wliczajac zgloszenia Fortu jest juz prawie 100 psow. Wiec jezeli ktos chce sie jeszcze zglosic jest to ostatni mozliwy moment. Listy startowe juz niedlugo.

Co wiecej, ze wzgledu na bardzo duza ilosc zgloszen bedziemy sie bardzo ladnie usmiechac do zaprzyjaznionych lokalnych klubow o pomoc w obsludze ringow (wszystko bedzie musialo isc na 2 ringi), bo po prostu za malo nas, zebysmy sami to obsluzyli. Mam nadzieje, ze pomozecie.

Link to comment
Share on other sites

Nie tluczcie mnie jeszcze za brak list startowych :mad: To moja wina :oops:
I potwierdzam, ze jest juz kolo setki luda !!!! Ale impreza sie szykuje:cunao: Z roku na rok coraz wiecej zawodnikow .
I naprawde bedziemy musieli sie bardzo poklonic o wsparcie .

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zwiekszylismy limit do 100 psow[/QUOTE]
Dzięki ci dobra kobieto:bigcool:
[QUOTE]Co wiecej, ze wzgledu na bardzo duza ilosc zgloszen bedziemy sie bardzo ladnie usmiechac do zaprzyjaznionych lokalnych klubow o pomoc w obsludze ringow [/QUOTE]
Możesz na nas liczyć:cool2:

Link to comment
Share on other sites

O boshe aż tyle psiaków:D!nie wiem czy sie moja mała nie wystraszy;) Gdybym nie biegła ze swoją pierwszy raz to bym pomogła;)ale ze pierwszy raz biegniemy to niestety,pewnie przydał by sie ktoś do biegania i poprawiania przeszkód albo co;):P
Może po naszych przebiegach będziemy mogły w czymś pomóc??Pozdrawiam Iga:*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']ze wzgledu na bardzo duza ilosc zgloszen bedziemy sie bardzo ladnie usmiechac do zaprzyjaznionych lokalnych klubow o pomoc w obsludze ringow[/quote]

No, jak się tak ładnie uśmiechasz :lol:

A ja się jeszcze spytam o sędziego - czy do debiutów i JH już jakis przydzielony?

Link to comment
Share on other sites

Dzieki ze chec pomocy! Konkretne zapotrzebowanie zglosze jak bedzie juz dokladny grafik, ale generalnie mowie o pracy czysto fizyczne j ;-) polegajacej na poprawianiu tyczek, rekawa, tunelu, obsludze stopera, spisywaniu karnych (to moze dla kogos bardziej zaawansowanego) oraz pilnowaniu kolejnosci startu.

Debiuty i juniorow posedziuje Marzena Brzeska-Jasiuk, przewodniczka pudliczki Zuzi i od niedawna Coffee, na naszej stronie druga od lewej (zdjecie do aktualizacji co prawda, ale Marzena jest tam widoczna ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Ja bardzo chetnie pomoge, tylko chcialabym zawczasu wiedziec do kogo mam sie uczepic, o ktorej przyjechac, zebysmy z samego rana zaczeli biegac:multi:[/quote]
Z samego rana to się wyspać trzeba, a nie biegać :diabloti: . Mądralo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Z samego rana to się wyspać trzeba, a nie biegać :diabloti: . Mądralo.[/quote]

Wlasnie...
"Samorano" to dla mnie od pewnego czasu 5.15, wtedy to prowadze pierwszego psa na spacer ... I nikt mnie o tej godzinie nie wypedzi do Pecic w sobate ukladac tor :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']Wlasnie...
"Samorano" to dla mnie od pewnego czasu 5.15, wtedy to prowadze pierwszego psa na spacer ... I nikt mnie o tej godzinie nie wypedzi do Pecic w sobate ukladac tor :evil_lol:[/quote]
Wiecie co :mad: :evil_lol:
Mnie by wypędzili gdybym w Wa-wie mieszkała, nie ma to jak z samego rańca w takim pięknym polu być :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']A ja z utesknieniem czekam na listy startowe, bo oczywscie mam czarne wizje, ze nasze zgloszenia nie doszly...[/quote]

SaJo, spojrz na swiat w innych kolorach :evil_lol:
Slonce, zielono wokol, piekna pogoda, dni dlugie i zgloszenia dotarly ...
Lepiej? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...