Jump to content
Dogomania

Zawody IAL w Pecicach


myriad

Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saba']Aniu a od czerwca juz trenujecie?
Macie tor?[/quote]
Ja poki co trenuję w Artemisie. Ale chciałabym już wrócić do "swoich", choć nie wiem kiedy to nastąpi :roll:

A z tą hustawką to nie wiem - NIGDY nie miała z nią problemu aż do pamiętnego IALu we Wrocku :mad: Ale mam nadzieję że jak już bede w stanie się tym porządnie zająć to szok Salmy na widok huśtawki BARDZO SZYBKO minie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Chcecie, czy nie chcecie i tak bede :multi: :loveu: Oczywiscie i jako zawodnik i jako fotograf-podgladacz :cool3:
Do zobaczenia :-)

W.[/quote]
no i wlasnie dlatego warto pojechac do Pecic :evil_lol: z nadzieja ze sie wpadnie Wind w obiektyw :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ogromek']no i wlasnie dlatego warto pojechac do Pecic :evil_lol: z nadzieja ze sie wpadnie Wind w obiektyw :loveu:[/quote]

No, ja tym razem to już moje psy pokażę Wind palcem, żeby nie było jak w Ciechocinku, że ja mam zdjęcie, a pies nie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam prosbe-zglosilam przez formularz, tylko na tym wygwizdowie czesc formularzy nie chodzi mi dobrze, no i maile tez nie... czy dobra dusza moze potwierdzic, ze doszlo nasze zgloszenie?
Drago czyli Seayess Hot Love Margins, IAL Mini i Open/Agility M

dzieki i do zobaczenia i zabawe poprosze jak co roku i pogode slicznqa itp:cool3:

Link to comment
Share on other sites

My mamy zamiar sie zaraz zglosic, ale najpeirw prosze napiszcie jaka cena, bo ja slepa jestem i znalezc ceny nie moge :oops:

Startowac bede Ja z moim jamnikiem krotkowlosym. 4 letnim.
Ja mam 16 lat. Klasy - debiuty i zerówka.

EDIT:
Ups, juz widze, ze 10 zł w dniu zawodów. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']My mamy zamiar sie zaraz zglosic, ale najpeirw prosze napiszcie jaka cena, bo ja slepa jestem i znalezc ceny nie moge :oops:

Startowac bede Ja z moim jamnikiem krotkowlosym. 4 letnim.
Ja mam 16 lat. Klasy - debiuty i zerówka.

EDIT:
Ups, juz widze, ze 10 zł w dniu zawodów. :D[/quote]
Witam moją serdeczną konkurentkę ;)
My taqkże zgłosznie i to bardziej chwilą niż rozumem, bo pies ćwiczy od miesiąca dopiero :D
Ale to debiuty więc jeżeli chlapa to nic wreszcie to pierwsze zawody nie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...