Jump to content
Dogomania

Wyrwane z koszmaru Tośki - w NOWYCH KOCHAJĄCYCH DOMACH!Dziękuję wszystkim za pomoc :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Nie jest dobrze...
Dzieciaki Tośków zostały 'rozdane' w towarzystwie...
Dwa z Nich są w budzie [w jeden z kamienic]
Ich właściciel dwa poprzednie [szczeniaki] i jednego dorosłego zabił.
O tylu bynajmniej wiem...
Planuję je... hmm... jakby to powiedzieć... 'pożyczyć'!
TYlko gdzie je umieścić!!!
To jest poprostu jakiś koszmar![/I]

Link to comment
Share on other sites

Koszmar...
[B]
Dogo07[/B] - 16zł/ doba dla dwójki ( 480zł/mies.) , jeśli będą mieć karmę na częściowe wyżywienie ( drugi posiłek wliczony w te 16zł).
Umysliłam coś takiego, nie wiem czy to dobry pomysł - oceńcie.
Do moich rodziców może też jechać ( za 6zł/doba 180/mies) Toffikowa [url]http://www.dogomania.pl/threads/186781-Toffi%C5%9B-bez-uszka-szuka-pomocy-w-og%C5%82oszeniach-i-DT!-Pszczyna[/url].
Wg moich wyliczeń 15kg worek Nutry [url]http://www.e-karma.pl/product-pol-578-NUTRA-NUGGETS-Maintenance-15-kg-3-puszki-klips.html[/url]
starczyłby całej trójce na miesiąc z hakiem. Wtedy wszyscy troje mieliby zapewnione DT ( liczę już z karmą, cena worka nutry to 126zł) za 786zł/mies, co wychodzi 262zł miesięcznie na psa.
Wydaje mi się, że jak na hotelik to dość tanio, ale do uzbierania to i tak ogromna kasa...

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie jest to dosyć spora kwota do uzbierania, szczególnie teraz ja właśnie jestem w trakcie zbierania na hotelik dla Bruna z Boguszyc i marnie to idzie, ale z drugiej strony jak nie spróbujemy to nie damy tym psiakom żadnej szansy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']To co robimy? U nas prawdopodobnie jutro zwolni się miejsce, ale jest to tylko dt dla jednej niewielkiej suni. Nie mogę wziąć dwóch psów, tym bardziej trzech.[/QUOTE]

a to by było za karmę i weta? to i tak bardzo ratuje sytuacje chyba... jeszcze dwa zostają...

Link to comment
Share on other sites

Według mnie trzeba chociaż narazie sunie Tośke wziąć, żeby niedługo nie było kolejnych niechcianych i potem całe życie niekochanych szczeniaczków :(.
Sunia mała, powinna domek szybko znaleźć.
Chociaż ja wiem, że żal i pieska Tośka. On tam zostanie sam, a biedne psiaczki nie będą rozumiały dlaczego są osobno, może każdy będzie się martwił o swego towarzysza.
Jaka trudna sytuacja :(.

Popatrzcie jaka ta sunia biedna malizna wystraszona:
[IMG]http://images8.fotosik.pl/340/48efcbe51a54b7afmed.jpg[/IMG]

A Tosiek to chyba taki średniak jest, ze dwa razy większy od suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Mogę sfinansować sterylkę tej suni, bo to chyba najpilniejsze. Ale ona potrzebuje kilku dni na rekonwalescencję w spokojnym miejscu. Jest taka możliwość?
Przykro mi, nic więcej nie mogę zrobić.
Dlaczego Tosiek jest przywiązany do kaloryfera?
Kto trzyma tę sunie za obrożę i podnosi do góry?[/QUOTE]

Tu była propozycja malibo57.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...