Jump to content
Dogomania

MOJŻESZ-Żory-o 16-30 odszedł zaTM:(:(:(


marmar

Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Mojsze byle do sierpnia. Jak sie nikt w cudnej mordce nie zakocha juz ciotka cos wymysli.... Choc wolalabym zebys byl jedynym psem w rodzinie rozpieszczanym rodzynkiem, a nie czlonkiem mojej dzikiej bandy:diabloti:
[/QUOTE]
skromne pytanko do Dorothy:oops: :oops: ,czy ciocia cosik wymysli w sierpniu?
kombinujemy tymczasowke dla niego,bedziemy jescio prowadzic dialog dzis ,wiec nie wiem ,jak mam mowic czy najpozniej do sierpnia ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Azyl_Zory WebAdminDepcze tu i depcze tam.......Super domek wyczówam:smile:[/QUOTE]
Mojzesz czeka cierpliwie na super domek,az lza w oku ,gdy widze jak cioeszy sie gdy sie do niego podchodzi ,ON WIE ZE ZYJE TERAZ,a co dopiero w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę, że to może przez pogodę. Mojżeszku, srebro moje, bądź silny. Przecież wiesz, że czeka na Ciebie domek. Ja tu będę modły odprawiać o zdrówko i dużo słonka dla Ciebie, ale Ty, dzielny wojowniku, nie możesz się poddawać!

Link to comment
Share on other sites

Niestety pogoda dała sie we znaki Mojzeszkowi,wilgotne powietrze,deszcz,mało sloneczka,z tego tez wzgeldu nie brałysmy go na tymczasowke.Na tymczasowce byłby niestety ciagle w cieniu ,sa tam 3 psy,wiec nocki musialby spedzac w budzie w wilgotnym pomieszczeniu,a to by go dobiło.Bede w poniedziałek rozmawiała o Mojzeszku,aby nie było dla niego zagrozenia schronem,jesli nie da sie nic załatwic bedziemy musiały niestety umiescic go na tej tymczasowce-ale mam powazne obawy czy go tym nie wykonczymy.
Wczoraj nie potrafił wyjsc z budy,pomagał mu pracownik,nie potrafie o tym pisac:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...