Jump to content
Dogomania

MOJŻESZ-Żory-o 16-30 odszedł zaTM:(:(:(


marmar

Recommended Posts

Dorotko - czy mam Mojszego usunąć ze wszystkich netowych stronek, bo jeszcze na niektóych siedzi.
Ale chętnie go zdejmę.
Paros - na eoferty sa oprócz Mojżesza w zasadzie wszystkie żorskie psiaki - onek Józio, Lucky, Miłek, ToTenek. Teraz wstawiam jeszcze mamę z dziećmi, Gonza, Kacperka.
Sa też na aaaby, eurocity, 4łapy - no i na allegro.
Czekam na potwierdzenie zdejmowania Dorotko - Twojego psa - jak to pięknie brzmi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']ja w ogole chce wiecej fotek:placz:[/quote]
Foteczki hmm oczywiście że będą:)z mojej strony nie obiecuję kiedy.
Ale na 100% będą:)Myślę że wystarczy już tych smutnych ujęć pomiędzy kojcami.Nie dziwne że jest psina smutny jak przez te słabo widzące ślipka widzi reszte bezbronnych psiaków w kojcach siedzących.Jest to pies o tak wielkim serduchu do tego sopniia wielkim że przejmuje się innymi psami a nie dołuje się sam nad sobą:)
Pprostu wzruszające są postępowania Mojżeszka:)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie supergoga ze zdejmowac mojego Mośka!!
Nikomu go nie oddam, mowy nie ma. :shake:
Tylko strasznie mi zal ze go JUZ nie moge zabrac, ze go tu nie zmieszcze..:placz:
no nie zmieszcze. Jak na niemieckie warunki i tak wybiegam znaaaacznie poza jakiekolwiek przyjete normy (patrz zero psa w porywach do jeden).
70 mkw plus 3 osoby...
Ale za to w domku naszym postaram sie mu to wynagrodzic....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Alfa i ZuziaSzczęściarz![/QUOTE]
i to jaki SZCZESCIARZ:loveu: :loveu:
CIOCIU DOROTHY,juz nie długo,damy rade,a najwazniejsze ,ze Mojzesz da rade.Nikt z nas nie dawał mu wielkich szans,zaraz po przybyciu do Azylu,podtopiony,odwodniony,wygłodzony,reuamtyzm i wiele innych objawów złego traktowania Mojzeszka.
On jest silny,on to czuje,jest ktos na kogo ma czekac,jest ktos dla kogo zyje.Wspaniała nasza Dorothy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

cicho cicho, ciotki, no juz dobrze, nie wiem co powiedziec, ostatnio moj TZ robil analize, wszystkie stworzenia jakie posiadamy w jakis sposob sa osobnikami poszkodowanymi ratowanymi od zguby :evil_lol: no moze procz Berta ktory jedynie to ma na koncie ze urodzil sie jako jedynak (!) przez cesarke, pol zywy, reanimowanogo pol godziny, a jego mama umarla tuz po porodzie i wychowala go mama zastepcza. Potem to juz same miody na cycku ciotki Dorotki :lol:
A reszta stworzen- same ciezkie przypadki:evil_lol:
Mosiek wiec bedzie otoczony dobra opieka (mam wprawe:lol: ) oraz miloscia (bo ja tak mam ze kocham te najwieksze biedy najbardziej).

Link to comment
Share on other sites

Kochana ,az łzy mi pociekły ,trzeba to przezyc ,aby wiedziec ,ze te najwieksze bidy sa najbardziej wdzieczne.miałam o tym pojecie ,ale nie ma to jak autopsja,widze to po spanielce -znów zmieniłam zdanie ;) ,zawsze mowiłam kolejny ze schronu,a teraz dodaje -kolejny ze schronu i bida.
Cos mnie trafiło jak ktos powiedział mojej mamie ,po co ci taki stary ,chory,slepy pies ,wez se młodszego :diabloti: :diabloti: ,podobała mi sie jej odpowiedz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .
Jutro spanielka ma zabieg,jestem całą nerwowa ,juz nie mowie o mamie ,ktora na jej punkcie dostała bzika:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmar'],po co ci taki stary ,chory,slepy pies ,wez se młodszego [/quote]

taaa....

kojarzy mi sie to z hitlerowskim programem likwidacji ludzi starych, uposledzonych, chorych, nieprodukcyjnych, nawet we wlasnym kraju.
Niepotrzebnych darmozjadow.
Tylko ze oni nie robili tego zastrzykiem tylko gazem :angryy:

Uwazam ze sprawiedliwosc istnieje jak nie na tym swiecie to na tym drugim, i do wielu moze to wrocic czkawka jak beda starzy, chorzy, niepotrzebni:diabloti:
pewnie beda narzekac jaki ten swiat niesprawiedliwy.

A spanielka lepiej?

Mośka pewnie bola stawy, slyszalam ze na poludniu pada :-(

Link to comment
Share on other sites

to jest straszne,ludzie chca miec godna starosc ,niech dadza szanse tez biednemu psu ,skrzywdzonemu przez człowieka-na godna starosc.
co do spanielki,teraz wszystko wyszło gdy jest w domku:
ropne zapalenie dziaseł,zeby do czyszczenia,nowotwor sutka no i niestety podejrzenia przerodziły sie w rzeczywistosc:ropomacicza:placz: :placz: .
Jutro o 13 bedzie miala zabieg.Ona wie ,ze wszyscy walcza,aby ona zyła godnie,jest tak spokojna przy kazdym badaniu,macha ogonkiem,teraz ciocia marmar jej zagladała w tą oną :-( :-( .Zaczeło z niej cieknąc po podaniu antybiotyków,jak sie boje jutrzejszego dnia.
Mamuska moze byc dumna ,uratowała jej zycie!!!
Wczoraj pokazala mojej suce,ze to ona rzadzi ,ustawiła sobie ja i pozniej juz razem obok siebie spacerowały:razz:

Link to comment
Share on other sites

Przypominam wszystkim o nieoficjalnej stronie azylu dla psów w Żorach.
W ramach relaxu odwiedzajcie działy galerie w których widnieją fotki psiaków o które toczyła się tutaj (DG) ostra skuteczna walka!!
Strona jest w ciągłej budowie więc co chwile na niej coś przybywa.
Poprostu kliknijcie i zobaczcie:)
[URL="http://zoryazyl.friko.pl/"]http://zoryazyl.friko.pl[/URL]

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Myślę że kojce nie spełniają wymogów mieszkalnych dla ludzi[/QUOTE]
no nie wiem,jak tak dalej pojdzie ,to bede musiala wykupic miejsce hotelowe ,ale dla siebie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Fakt Mojzeszek macha ogonkiem ,ale najpierw musi dostac cosik dobrego,ale sie zrobił z niego cwaniak;) ,sama byłam dzis zdzwiona jego zachowaniem :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...