Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - czarna GHANA. Powieszona... na drucie. Wreszcie znalazła DOM :)


kinga

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='margaret']patrząc na moją psinę stwierdzam, że czarne jest piękne i białe jest piękne
no i czarno-białe jest piękne:)
![/QUOTE]

Boże, jak ta margaret jest dobra :lol:.
Jakby tak sie rozpędziła, to wcisnęłaby potencjalnemu dobremu człowiekowi nawet niebieskiego psa.
PIĘKNEGO :p.

Popatrzcie, Narnia - przepiękny, niemal w 100% rasowy, mlodziutki wyżeł - czekała chyba z miesiąc., albo i dłużej - na pierwszy telefon. A była bardzo intensywnie ogłaszana.
A czasem jakaś poczwara :diabloti: znajduje dobry dom w mig.

...oczywiście Ghana nie należy do poczwar :roll:. Ale dobry dom mogłaby znaleźc od ręki, czemu nie :)

Link to comment
Share on other sites

Ty to jesteś, Camara.
Niby znam psa.
Niby znam historię.
Niby połowa tekstu moja.

...a czytam ze ściśniętym gardłem.

..................................
Ghana jest młodsza, niż myślałam. Ma - tak sie dowiedziałam - dwa, maksymalnie trzy lata. I trochę jeszcze kiełbie we łbie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Jak tam nasza Ghana po długim weekendzie? :)

A my mamy pięknego owczarka niemieckiego bez ogona, który mimo wieku - 4 lat, też ma kiełbie we łbie :) I jest prześliczny :

][/QUOTE]

Ten owczarek dedykowany jest m. in. Natalisko. Natalisko kazała mi mieć oko na owczareczki :).
Dodam - bo wiem z rozmowy telefonicznej - ze oprócz braku ogona ma też sierść jak chow chow - czyli baaardzo dużo futra. Nie do podrobienia!

A Ghana...
Powiedziałam wczoraj Camarze: - Nawet mnie nie pytaj, czy urywają mi się telefony w jej sprawie.
Odparla z wyjątkowym zrozumieniem: - Nawet cię nie pytam.

... a to taka fajna suka...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']Ten owczarek dedykowany jest m. in. Natalisko. Natalisko kazała mi mieć oko na owczareczki :).
Dodam - bo wiem z rozmowy telefonicznej - ze oprócz braku ogona ma też sierść jak chow chow - czyli baaardzo dużo futra. Nie do podrobienia!

A Ghana...
Powiedziałam wczoraj Camarze: - Nawet mnie nie pytaj, czy urywają mi się telefony w jej sprawie.
Odparla z wyjątkowym zrozumieniem: - Nawet cię nie pytam.

... a to taka fajna suka...:([/QUOTE]

Futra już ma mniej, bo w sobotę była przeprowadzona diagnostyka i korzystając ze stanu uśpienia, z lekka mogłyśmy się dobrać do sierści. I już wiem- to jednak jest owczarek niemiecki, raczej bez domieszki, ale za to z lekka niewykształconą kością krzyżową i ogonem, jedną kością udową troszkę dłuższą od drugiej :p . Tak więc, egzemplarz bardzo rzadki. Polecam :diabloti:
Jak się się jeszcze kilka razy wyczesze, to ten podszerstek od chow chow zniknie :).

A jeśli chodzi o telefony....... to jest jakaś porażka. Telefony milczą u nas jak zaklęte. Szczeniaków masa - 0 telefonów, a jak szczeniaki nie schodzą, to dorosłe tym bardziej. Za to wysyp psów jest okrutny..... :(

Nawet nikt nie dzwoni, żeby mi skosić łąki........ za pieniądze. No kłamię, dostałam jednego maila (pisownia oryginalna): [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]"JA NATO PUJDE Z KOLEGĄ ILE PAN PŁACI".
Nie wiem, czy to dowcip ????
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']2]"JA NATO PUJDE Z KOLEGĄ ILE PAN PŁACI".

][/QUOTE]

A ILE PAN PŁACI????
...bo to, rozumiesz, bardzo ważne - po podzieleniu na nich dwóch, co na to pójdą, z kolegą.
:evil_lol:

A przy okazji Ghana hop :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']A ILE PAN PŁACI????
...bo to, rozumiesz, bardzo ważne - po podzieleniu na nich dwóch, co na to pójdą, z kolegą.
:evil_lol:

A przy okazji Ghana hop :multi:[/QUOTE]

Byle tylko, [B]na to, NATO [/B]nie przyszło :evil_lol:

Ghana, szukaj domku :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam :oops: Psiak ma ok. tygodnia czasu... inaczej... eutanazja... Darłowo !
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187369-Dar%C5%82owo-chc%C4%85-mnie-u%C5%9Bpi%C4%87-!-Zosta%C5%82-mi-oko%C5%82o-tydzie%C5%84-czasu-na-znalezienie-DT-DS-!!?p=14863321#post14863321[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']no i jak tam Ghana się miewa i czy obudziła juz czyjeś zainteresowanie?[/QUOTE]

Ghane widziałam wczoraj, siedzi w małej wolierze :-( z dużym Robin Hoodem :evil_lol:.
Strasznie sympatyczna suka, pociesznie wygląda z tym jednym uchem stojącym, drugim klapniętym.
Natomiast drobna zmiana odnośnie wieku ( lekkie zamieszanie w moim schronisku to norma :mad:).
Ma (jednak) ok. 5 lat. Co tylko dowodzi, jaką jest wspanialą suką. Pięć byle jakich lat, z goownianą puentą - i nadal mamy młynki ogonem i lizanie po rękach, przez kraty.

margaret - nie, nikt nie pytał :shake:.
Idą wakacje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalisko']Nikt Ciebie nie chce,Myszenko...[/QUOTE]

Nikt :-(

Kurczę, nie takie psy znajdowały już domy.

taka Natalisko wzięła na przykład piękną ON-kę, ale z psychiką tak zwichrowaną, że nie dawałam jej ( suce, nie Natalisko) zbytnich szans na adopcję. Prawdę mówiąc - niemal żadnych.

karina1002 z kolei adoptowała kiedyś ode mnie Pytię - starą, wyniszczoną sukę, której ponad połowa życia upłynęła w schronisku. też niekoniecznie "pierwyj sort" adopcyjny...

Petra, która trafiła do margaret - stała co prawda koło wyżła :-P - ale też dooobrze paroletnia, z dwuletnim stażem w schronisku - również takim psom nie jest najłatwiej rozpocząć nowe życie

No i co? - i wszystkie znalazły domy jak z bajki.

A Ghana jest naprawdę ładną, ogromnie przyjazną suką, zaledwie paroletnią.
Wyobrażam ją sobie z jakimiś fajnymi ludźmi, w czerwonej bandanie na szyi :) - z gębą roześmianą na długim spacerze. A potem razem wracają do wspólnego domu. Gdzie psami nikt nie poniewiera, gdzie psów nikt nie wiesza na drucie.

...to nie są jakieś wysublimowane wyobrazenia, prawda....? :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...