Jump to content
Dogomania

Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !


_bubu_

Recommended Posts

i ja zaglądam, w oczekiwaniu na wieści od Liluni i nowe wzruszające fotki i w nadziei na dobre nowiny o domkach dla szczeniorków, wiecie ostatnio tyle się naczytałam o psiakach, które mają wątki tu na dogo i nie dały rady zwalczyć parwo lub nosówki, że za każdym razem myślę, że z Lilką to cud prawdziwy, przecież to taki cherlaczek był, jeszcze raz dzieki dziewczyny, bo dałyscie jej wszystko co możliwe, a nawet więcej...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też uważam że to [B]CUD[/B] !

I w dodatku ten straszny dług udało sie dzieki ofiarności [B]Was[/B] wszyskich spłacić .
To [B]Cud Nr.2[/B] i bardzo, bardzo wszystkim dziekujemy.
Z całego serca !:loveu::iloveyou::loveu:

A...nie koniec [B]CUDOW[/B] ! A te domki jak ze snu dla [B]Lilki[/B] i [B]Halszki[/B] ? Ze też ktos pokochał takie psie czupiradła ?:ices_bla: To tez CUD !;)

Link to comment
Share on other sites

Eee tam tylko trochę rozczochrane. :lol::lol:, to niewątpliwie dodaje im uroczku. Lilci już sierść coraz ładniej odrasta więc dostała swoją szczoteczkę i ta śliczna czuprynka jest czesana, co prawda na "wyczesanie" tej fryzury wystarczają dwa ruchy ręką, ale nie można powiedzieć, że jest mało elegancka. ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i38.tinypic.com/zjcbwh.jpg[/IMG]

:lol::lol::lol:, [B]a jeszcze do tego jest najśmieszniejszym pieskiem pod słońcem.[/B]
[B] Z darowanego życia cieszy się całą sobą przysparzając mnie dodatkowych zmarszczek ze śmiechu.[/B] :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

:loveu:[quote name='Iwona71'][IMG]http://i38.tinypic.com/zjcbwh.jpg[/IMG]

:lol::lol::lol:, [B]a jeszcze do tego jest najśmieszniejszym pieskiem pod słońcem.[/B]
[B] Z darowanego życia cieszy się całą sobą przysparzając mnie dodatkowych zmarszczek ze śmiechu.[/B] :lol::lol::lol:[/QUOTE]

najpiękniejszy widok na świecie...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

czy maluszki maja juz jakies domki na oku?
zobaczcie prosze ta tragedie :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21[/URL] glupota ludzka nie zna granic...kiedy to sie w koncu skonczy

Link to comment
Share on other sites

Ciemna Kropeczka jest bardzo pinczerkowata i duuuużo większa od szkuciatej Kreski.Ale zgrabniutka bardzo.
To moja ulubienica.

Kreska bedzie Lilunią na krótkich łapeczkach .Malizna i prawdziwa piękność w kryteriach szkuciaków.
Myśle że jak dorośnie, nie przekroczy 4- kg.

Link to comment
Share on other sites

Bubu, nie chce mi się szukać linku Pain - priorytet poszedł dzisiaj, jak obiecałam.

IVV - z powodu stopnia zorganizowania Sandomierza i śmiertelnego milczenia osób, które miały ode mnie odebrać fanty od Ciebie - kocie obróżki i smyczki - wszystko poszło do BUBU, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale im zaraz odmówią leczenia innych psów jak nie spłacą tych 2000 zyli za leczenie Pain. I dzięki za zdjęcia :)

Podałam swoją biżuterię - 2 zawieszki podłużne oraz krab i 2 łańcuszki są srebrne. Reszta biżuterii jest sztuczna. Srebro wyczyściłam pastą do zębów, więc się świci jak psu jajca ... sorki.

Muszę lecieć na jeszcze jedno słuzbowe spotkanie, na razie.

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj w odwiedzinach u Halszki. Niestety mam aparat w naprawie, więc zdjęć na razie nie posiadam. Halszka została przechrzczona na Tami, jest ciągle niezwykłą przylepą i wulkanem energii. Dogadała się z całym stadem, jest już po sterylce, a Pani zakochana w niej niesamowicie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ela40']Też zagladam do Liluni co słychać u niej[/QUOTE]

Hej! U Lilci wszystko OK! Żebyście widziały jaki to temperamencik!!! :razz: ho,ho i życiowy i seksualny, ale panujemy nad sytuacją. Nic się nie zmieniło, zdrowa i sczęśliwa, no i waży 4 kg i 10 dkg - wygląda bardzo dobrze, żeberka uzupełnione. Lekarz powiedział,ze może sobie przytyc jeszcze jakieś 20 dkg, żeby miec troszkę na mały zapasik tak w razie czego, a potem to już raczej będziemy uważac żeby nie zrobiła się paróweczka na chudych nóżkach. Ja i tak jestem zdziwiona, że przy takiej ruchliwości wogóle przytyła. Myślę,że jej organizm też sam reguluje sobie porcje, bo do tej pory dawałam jej różne ugotowane mięska z prawie rozgotowanym ryżem i jarzynami i zjadała wszystko do zera, a teraz coraz częściej zjada mniej tzn z całego dania wybiera tylko to co dobre - a wiadomo co dobre !!!! Przez tą brzydką pogodę nie pojechaliśmy na wieś i na ogródeczek też mało wychodziliśmy, ale mam nadzieję, że pogoda się poprawi i syn obiecał mi, że w weekend nakręci mi krótki film jak moje dziewczyny się bawią - to go zamieszczę na forum. Acha nie chciałabym powiedziec tego w złą godzinę, ale Lilcia nadal jest bardzo czyściutka, wie po co wychodzi na spacerki i pytałam sąsiadów co tam u nas się dzieje jak zostają same w domu to byli zdziwieni, że te pieski są same - podobno cichutko jak makiem zasiał - normalnie aniołki. Taki psiak jak Lilcia i Niki to prawdziwe dwa skarby - tylko przyjemności :lol::lol::lol:. O jeszcze mi się przypomniało Lilcia w nocy nie lubi spac sama nawet na kanapie - albo przychodzi do mnie wtedy ja rano budzę się jak sztywniak, boję się przewracac, bo to tylko 4 kg,albo śpi mocno przytulona do NIKI i to jest naprawdę rozkoszne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]Iwonko[/B]...Kochamy Cię !!!:loveu::loveu::loveu:

Zaraz się pobeczę.......[/QUOTE]

TOGUŚ! łatwo być dobrym dla takiego milaczka jak Lilcia, a jej przebyta choroba tylko wzmaga uczucie. Jak spotkamy się to Ci opowiem pare historii z jej życia - popłaczesz się, ale ze śmiechu. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...