Jump to content
Dogomania

TORUŃ - udana ewakuacja schroniska miejskiego - 135 psów w DT! Dziękujemy za pomoc!!


ilon_n

Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][B]Powieszę w pracy ten plakat, może ktoś się zdecyduje,

Ja niestety na tymczas nie mogę wziać ponieważ rodzice się nie zgadzają...

Mam jakieś kołderki to podrzucę do schronu i może uda mi się skombinować karmę dla psiaków!!
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Znajomy jutro powinien z karmą przyjechać!!
niestety ale jutro cały dzień mnie nie ma,ale jeśli potrzebna będzie pomoc w niedzielę to oferuję się ,jestem calutki dzień wolna!!

podaję swój nr 512 071 024.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Rinuś, ale Central też zaleje, jeśli zaleje schron.

Na razie w schronisku spokój. Na noc została wzmocniona obsada.
Wisła przekroczyła stan ostrzegawczy, ale do alarmowego jeszcze trochę zostało.
Najgorzej będzie jutro, pojutrze.

Link to comment
Share on other sites

Jak znam życie to central jest na tyle cennym obiektem, że nawet szczura tam nie wpuszczą.
Byliśmy nad Wisłą poziom nie jest na razie jakiś olbrzymi, ale nurt jest wartki. Ma dużą siłę. Pełno już w nim połamanych konarów. Zrobiliśmy zdjęcia i jutro zrobimy. Zobaczymy jaka jest różnica.

Ludzie zgłaszają się do schronu po psy i pewnie koty. Lista jest u ilon_n. Ona wie dokładniej.

Link to comment
Share on other sites

ilon_n ma lepsze zdjęcia.

Tak wygląda Wisła w Toruniu.

[IMG]http://img576.imageshack.us/img576/8628/wisa1.jpg[/IMG]

A to Bulwar. Na razie zalany jest pierwszy stopień. Jeszce jest drugi stopień. Jak woda podniesie sie do jego poziomu to będzie już nieciekawie.

[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7646/wisa2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agn']Rinuś, ale Central też zaleje, jeśli zaleje schron.

Na razie w schronisku spokój. Na noc została wzmocniona obsada.
Wisła przekroczyła stan ostrzegawczy, ale do alarmowego jeszcze trochę zostało.
Najgorzej będzie jutro, pojutrze.[/QUOTE]
[I][B]Myślałam, że zaleje tylko dolne boksy na dworze....i że do central nie dojdzie...
o kurcze to naprawdę nieciekawie...a poziom wisły mnie przeraża...ja osobiście nigdy nie widziałam jej tak wysoko:crazyeye:[/B][/I]

[I][B]Ile jeszcze DT jest potrzebnych?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Zliczyłam właśnie domy tymczasowe w Toruniu i okolicy - mamy dla 17 piesków + działka 40m2, na której można umieścić tyle ile wejdzie bezkonfliktowych psin.
To za mało :(
Zgłosiło się też schronisko w Bydgoszczy - mają 10 miejsc i jeszcze bardzo awaryjnie w Brodnicy przyjmą ..

Wisła niespokojna, ale trzyma się jeszcze w linii .. widać, że nurt przyspiesza i niesie spore konary, gałęzie, wyrwane rośliny .. z trwoga patrzyłam na to co niósł z sobą, by nie ujrzeć w nim zwierząt..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Ja się kiedyś wypiszę z dogo. ;)[/QUOTE]

Nie masz jeszcze kłopotów z tożsamością? :eviltong:

Wisła we Włocławku przybiera 5cm co pół godziny. O 21.30 brakowało 20cm do przekroczenia stanu alarmowego. W Toruniu brakuje 74cm. Przybór w tym samym tempie, widać Włocławek sukcesywnie spuszcza wodę.

Ja pamiętam bulwary zalane na poziomie trawnika przy chodniku na poziomie ulicy pod murami. Słabo trochę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...