Jump to content
Dogomania

KTO CO MOŻE dla EWAKUOWANEGO KRAKOWSKIEGO SCHRONU


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Rudzia - jeśli chodzi o te DT, które sa napsiane ze znakami zapytania - chodziło mi o Panią Annę, która napisała do mnie z ogłoszenia z Gumtree
[COLOR=#000000][FONT=Courier New]OK , po pracy tam podjade i jesli bedzie taka możliwosc wezme jakiegos psa nie za wielkiego poniewaz sama juz jednego posiadam w mieszkaniu. Dziękuje za informacje[/FONT][/COLOR]

a także kolega mojegop TZ z pracy, Piotrek - być może weźmie jakiegoś psiaka, ale to nie ejst jeszcze na sto procent

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fizia']Rudzia - jeśli chodzi o te DT, które sa napsiane ze znakami zapytania - chodziło mi o Panią Annę, która napisała do mnie z ogłoszenia z Gumtree
[COLOR=#000000][FONT=Courier New]OK , po pracy tam podjade i jesli bedzie taka możliwosc wezme jakiegos psa nie za wielkiego poniewaz sama juz jednego posiadam w mieszkaniu. Dziękuje za informacje[/FONT][/COLOR]

ok to usunę na razie .dzięki

a także kolega mojegop TZ z pracy, Piotrek - być może weźmie jakiegoś psiaka, ale to nie ejst jeszcze na sto procent[/QUOTE]

[quote name='Sandra222'][B]Sandra222[/B] [B][COLOR=Green]DT[/COLOR][/B] tel. ???
Mieszkam kawałek drogi od Krakowa - Sosnowiec ale mogę przyjąć 4 łagodne pieski na kilka dni!! Transport bede miała po 16.

tel. 502319709[/QUOTE]

Sandra dzięki już dopisuję nr telefonu :)

Link to comment
Share on other sites

Ta Pani Anna z gumtrre napsiała właśnie

[COLOR=#000000][FONT=Courier New]Ja postaram się tam być koło 17, mam ze soba smycz i obroże . Mam nadzieje że jeszcze bedzie jakiś potrzebujący psiak, ewentualnie kociak.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Courier New]Dziękuje za wszelkie informacje[/FONT][/COLOR]




[FONT=Arial]Wiecie czy na miejscu, na Kobierzyńskiej jest potrzebna jakaś pomoc?[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Ta Pani Anna z gumtrre napsiała właśnie

[COLOR=#000000][FONT=Courier New]Ja postaram się tam być koło 17, mam ze soba smycz i obroże . Mam nadzieje że jeszcze bedzie jakiś potrzebujący psiak, ewentualnie kociak.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Courier New]Dziękuje za wszelkie informacje[/FONT][/COLOR]
[FONT=Courier New][/FONT]
[FONT=Courier New][/FONT]

[FONT=Courier New][/FONT]
[FONT=Arial]Wiecie czy na miejscu, na Kobierzyńckiej jest potrzebna jakaś pomoc?[/FONT][/QUOTE]


dobre pytanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']INFO Z Z KKJK: pan bedzie interweniowal [B](potwierdzenie dostane za pol godziny)[/B] aby wydawanie psow bylo takze po 16h!
Wydaja ludzie z KKJK, z Azylu, wolontariusze. 'Zalaga' dowodzi Pani juz cytowana, kt zbiera namiary...

Wazne: wezcie za soba [COLOR=green][B]DO / Paszport[/B],[/COLOR] bo niezbedny bedzie [COLOR=green][B]nr PESEL[/B][/COLOR] do wydania psow i kotow!

I w miare mozliwosci: [COLOR=red][B]obroza, smycz, kaganiec, klatka/transporter[/B][/COLOR]...

Z tego co mi wlasnie potwierdzono, to do wydania sa i psy i koty.[/QUOTE]

[COLOR=red][B]WLASNIE MI POTWIERDZONO, ZE BEDZIE MOZNA ODBIERAC PIESKI Z KKJK TAKZE PO GODZINIE 16.[/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]Prosismy wiec chetnych, aby jechali po pracy na Kobierzynska po zwierzaki.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Jeśli będzie taka potrzeba, to z moim TZ możemy pomóc w rozwożeniu psiaków do DT - ale dopiero po17

mój telefon 507 111 341[/QUOTE]

A możesz zrobić kurs Kobierzyńka - rejon Dobrego Pasterza?
Jest DT dla małej suczki, najlepiej takiej która nie rokuje adopcyjnie, spróbuję poszukać jej domu, póki będzie miała DT.
Jak potwierdzisz, to zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr'][COLOR=red][B]WLASNIE MI POTWIERDZONO, ZE BEDZIE MOZNA ODBIERAC PIESKI Z KKJK TAKZE PO GODZINIE 16.[/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]Prosismy wiec chetnych, aby jechali po pracy na Kobierzynska po zwierzaki.[/COLOR][/B][/QUOTE]
Staram się informować tez ludzi na facebooku. Pewna dziewczyna twierdzi, że w KKJ nie ma kotów? Czy one zostały zawiezione gdzie indziej czy już po prostu wszystkie zostały ulokowane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavunia']moja znajoma dzwoniła przed chwilą z informacją że koty są na floriańskiej, pewnie w biurze KTOZu.[/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]sprawdzam info o kotach, 5 min temu Pan z KKJK mowil, ze sa.[/COLOR][/B]

dobre wiesci: Trwaly 'negocjacje' pom Azylem / KTOZ'em i KKJK - z tego co rozumiem, to biorac pieski z KKJK otwieraly sie miejsca na te duze / bullowate / agresywniejsze miski kt sa jeszcze na Rybnej.

[B]Moja siostra wlasnie tam jest teraz i powiedziala, ze w AZYLU nie ma juz [U]ani psow (zadnych) ani kotow (zadnych) tylko golebie.[/U][/B]

[B]Jej nr kontaktowy to 503497207 (Iwona) oraz 507499774 (Bogusia) - transport za darmo w Krakowie[/B]

Prosimy tez, aby kierowac wszystkich do KKJK na Kobierzynska, skad wydawane sa psiaki na DT a nie do Azylu.

Dziekujemy.

Link to comment
Share on other sites

Kotów faktycznie chyba już nie ma, mój koło 12 zabierał 8 sztuk- jedne z ostatnich z Rybnej. Nie wiem czy pojechały na Kobierzyńską.

[b]Mój mąż wiezie psy do b_p i marisella, więc tam domki już zajęte.

Teraz szykujemy kurs z Kobierzyńskiej w rejon starego miasta. Jeden pies jedzie do Pozytywy, proszę o kontakt ludzi chętnych na DT z tamtych okolic 507 77 69 67[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr'][B][COLOR=darkgreen]sprawdzam info o kotach, 5 min temu Pan z KKJK mowil, ze sa.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=indigo]ok - info jest nastepujace: koty po prostu wszystkie juz za w DT, wiec nie potrzeba wiecej domow dla kotow. Zostaly przewiezione z Kobierzanskiej na Fliorianska i stamtad KTOZ je dawal do DT (albo cos w tym stylu). Pani z KTOZ'u wlasnie mi to tel potwierdzila.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo]Pomagaja teraz koordynowac DT z KKJK - chca aby wszytskie psiaki zostaly stamtad zabrane do DT.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będzie potrzebna jeszcze jutro pomoc, to mogę przed południem coś gdzieś zawieźć. Dzisiaj niestety z Rybnej zabrała mnie pomoc drogowa bo moja pandeczka wysiadła kompletnie. Jest jeszcze w warsztacie i nie wiem kiedy będzie gotowa do "służby"
Mój nr tel. 697 966 551

Link to comment
Share on other sites

Witam, mogę przygarnąć jednego pieska, najlepiej w miarę spokojnego, bo w domu są już 2 psy, jest ogródek, więc nie ma problemu; jedyny to taki, że to Wieliczka i nie mam transportu, jeśli ktoś dałby radę przywieźć pieska byłoby super, nr tel. 604-853-891

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...