Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ekhmm, czy ktoś zapisał się od nas na zawody obi w wawie? Ja przegapiłam. Miło z ich strony że info było umieszczone 29 kwietnia a koniec zapisów 5 maja :shake:
No to kto startuje? Może pojadę bezstresowo pooglądać :cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Aga-Pyros-[B]odpuszczamy sobie te zawody.[/B]mamy kooope roboty z ipo i nie bedziemy sie rozdrabniac aczkolwiek na lipiec to dobrze byloby jakos znalezc czas zeby i obi przepracowac.zwlaszcza ze wiekszosc was idzie jedynki.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

tak mnie dzisiaj naszlo..taki refleksyjny dzien dzisiaj i ta pogoda...i chcialabym zeby juz suki wrocily z gor...aaaa wiem ze im dobrze....i wogole...siem rozklejam:roll:
[img]http://img178.imageshack.us/img178/4932/uwenadbugiemim9.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']Ayshe no no ten twój mężuś to przystojny jest :p i wcale nie wygląda na takiego pracoholika co cie gania po ćwiczaku :)[/quote]


Cicha woda brzegi rwie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']Cicha woda brzegi rwie ;)[/quote]
doooklaaadnie:placz: .wczoraj mnie mordowal z gismo,wambo i shado na czolowce...aaaa....rrany dzisiaj prawej reki nie mam:shake: .dwie godziny techniki pozorowania a'la gestapo:mad: ....ciul nie kuma ze jak pies jest duuuzy o ja i tak go nie przefrune bo niby jak?mam sie w powietrzu uniesc czy co?ja mam 154cm a nie niewiadomo ile.a dzisiaj to chyba bede trzymala rekaw na temblaku przez szwaba bo ledwo ja zginam:angryy: .i te jego linie:roll: ....a wiecie ze nawet kosimy w figury geometryczne?w prostokaty:roll: :mad: a hale grabi w kwadraty.na cholere?nie wiem.psy wparuja na hale i i tak gooozik widac z tego grabienia.naprawde ciezko zniescten jego ordnung:shake: .a w tym wszystkim smetne jest to ze zaczynam sie zachowywac podobnie.:cool1: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']A ja uwielbiam zawody i sie niemi nie stresuje :eviltong: jasne, ze zawsze jest ten dreszczyk emocji, ale generalnie na parcour wchodze na zupelnego luzaka :eviltong:[/quote]nooo ja tez jak wchodze to na luzie-mozg zostawiam w innym wymiarze.po starcie wraca do mnie:razz: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']jak onek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: proszę cię nie pogrążaj się sama:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:[/quote]kto z kim przestaje.....:eviltong: :diabloti: ...przy tylu latach z onami to juz raczej nie spodziewalabym sie niczego innego po sobie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Tylko musze goldenowi wymyslic jakies sensowne imie, bo Fiona jakos nie pasi....[/quote]

to kompletu pasi mi tylko Ratafia albo Metaxa jesli to sunia :diabloti: Moze byc jeszcze Seta :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']Lara - fajnie ze jestes - bo chcialam sie zapytac cie o kapoki[/quote]:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: a co synus zeby sie nie zsapal w wodzie?za lodka go ciagnieta cyz co?:cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...