Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justyna&Chilli']Spoko agis nie Ty jedna nie nadążasz :lol:

A jak tam nasza akcja "SPÓJNIA", dasz rade przed weekendem sprawdzić :cool3: ??[/quote]
Dam rade :cool1: Dzisja podjade zorientowac sie, co w trawie piszczy ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja w ramach poprawy zdrowia po ekstrakcji zeba wziełam rower i popedałowałam do lasu.I wiecie co ,to jest to , wiaterek we włoscha ,chłodek lesny ,bosko.
No psy były chyba innego zdania ale co tam.W połowie drogi zrobiłam im odpoczynek polegajacy na szlifowaniu komendy domnie ,ktora jakos nam brzydko wychodzi .Widze swiatełko w tunelu :-)
O, i teraz zmeczona i szczesliwa biore sie do robienia obiadu ,bo zaraz do pracy lece.A pieski zdechły i nareszcie bedzie spokoj :-)
Nie ma to jak troche wysiłku :-) dobrze robi na charakter moim szorstkowłosym ONkom.Jak tak ich przegonie to przestaja wogole zauwazac obcych ludzi ,ktorzy normalnie je bardzo wkurzaja włoczac sie po "naszym " lesie.I " rownaj " nam sie poprawia ,pieski tylko szoruja blisko rowerku zeby wreszcie do domku doszorowac i zalec pod stołem :-) Ech ...to jest zycie :-)

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2811/1000058ee6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']A co ja wyciągnęłam gnojkowi na przystanku autobusowym zza fafla? Taaaak, wełenkę z bordera :lol: Nawet nie wiem kiedy zdązył sobie ja chapnąć, szczyl.[/quote]

a smacznego :cool3: hihi :) nie wiedzialam kiedy bedziesz wiec pilke przekazalam ayshe :p troche "przykuzona/uzywana" bo lezala z pol roku w szafie i jej nei wypralam przed przekazaniem ;) za to jest taka bardziej "cudzesowa" a na cudzesa sie najlepiej cwiczyc :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2811/1000058ee6.jpg[/IMG][/URL][/quote]

:crazyeye: :roflt: :roflt: :roflt:

Schowała się, żebyś już jej żadnego szkolonka nie proponowała... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']a smacznego :cool3: hihi :) nie wiedzialam kiedy bedziesz wiec pilke przekazalam ayshe :p troche "przykuzona/uzywana" bo lezala z pol roku w szafie i jej nei wypralam przed przekazaniem ;) za to jest taka bardziej "cudzesowa" a na cudzesa sie najlepiej cwiczyc :cool3:[/QUOTE]

A wiesz, że dzisiaj rano wyszłam z łazienki, a ta cholerna piłka, przez którą się wczoraj spóźniłam, leżała na środku pokoju. Skunks musiał od początku wiedzieć, gdzie ją ukrył i rano wyciągnął. Ciekawa jestem gdzie, bo naprawdę z TZem przekopaliśmy wszystko i nie znaleźliśmy. He he od razu zrobiłam konfiskatę. Teraz niech on jej szuka, szczyl młodociany. :lmaa:

Wracając dzisiaj do domu kupiłam sobie naleśniki z serem i jagodami. Mniam! Weszłam do mieszkania, wzięłam naleśniczka i na zimno postanowiłam skonsumować. I mając w łapie tegoż naleśniczka udałam się do pokoju, aby dokonać zmiany stroju (deszcz). Oczom moim ukazała się powódź (otwarte szeroko drzwi na taras), połozyłam naleśniczka na oparciu kanapy i rzuciłam się ze szmatą ratować dobytek. Po skończeniu pracy przyszedł czas na odpoczynek. Sięgam odruchowo po naleśniczka i moja ręka trafia w pustkę. Rozglądam się i naprawde nie ma. Podejrzenie pies. Pognałam rączym kłusem szukać winowajcy. Balto leży na ziemi i obrabia piłeczkę. Siłą rozwarłam mu szczękę i oczom moim ukazały się dziąsła z wypierdkami zębów oblepione białym serem, a jezor fioletowy.
No i co można zrobić? Tylko się obśmiać i wziąć drugiego naleśniczka. :Dog_run: :2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

Mama ostatnio wyciągnęła maseło z lodówki coby sie troche roztopiło:razz: i poszła do pokoju.Patrzy a booraczak przemyka do pokoju nczym kojot ze strusia pędziwiatra:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (tup,tup,tup-to nie ja;) ).A w ryju kostka masła,4 kły zatopione.I długa po chacie z tym masłem.:mad:
Poza tym jest na tyle bezczelna,że potrafi ściągnąć z talerza mięso,czy surówke:mad: .Albo wrzucić wezełek do obiadu-tera sie sie mną baw,bo ja juz zjadłam.:mad: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:
Czyż pieski nie są słodkie? Mojemu to się zdazyło pierwszy raz. Hmmm... a może ja wcześniej nie zauważyłam, że on coś wciągnął po kryjomu i na przykład posądziłam niewinnego TZ o kradzież mojego żarcia... Muszę go spytać o tę resztkę grillowanego kurczaka, której szukałam przedwczoraj...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Armina jak zostanie przyłapana na kradzieży kociego jedzenia, to zawołana przychodzi z fantem schowanym w pysku, bez wyjatku, czy to jest kurze udko, surowe mięsko, czy sucha karma. Przychodzi z miną "zobacz Pańcia jaka ja posłuszna jestem, od razu przychodzę" :cool3: Rozkłada mnie tym zawsze.
Kusy odwrotnie, najpierw zje potem raczy przyjść :mad:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=black]ayshe prosila by przekazac że :[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]
[B][SIZE=4][COLOR=red]DZIŚ - czwartek - zajecia są na cyplu o 19 : 00 :cool3: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]poniewaz jej kompik odmowil wspolpracy i nie ma netu do odwolania :roll: [/COLOR]

mam nadzieje ze wszyscy zauwaza i pojada dzis na cypel :)
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

dla zainteresowanych :diabloti: regulamin wedlug ktorego mamy zdawac jest prawie taki sam tylko zamiast wysylania naprzod jest skok przez 1m przeszkode ... o ile dobrze pamietam to z aportem :) ale moglam pokracic bo dzis upal paskudny:oops:

Link to comment
Share on other sites

Kochani,jutro ma byc nieprzejezdna ta czesc trasy do Glonkow ,ktora przebiega koło Goraszki( festyn lotniczy).
Proponuje albo objazd od strony Otwocka czyli jedzie sei wzdłuz torow lini Otwockiej albo inne miejsce na tropienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amakor']No nie Ciebie też tu przygnało Dorplant :cool1: Ładnie, to my może jakieś wspólne treningi zorganizujmy, coby się treserki mogły na nas powyżywać :razz::multi:[/quote]
ja tu z wizyta ;)
treserki sie nie wyzywaja tylko ucza :razz:

Link to comment
Share on other sites

Prosze mnie oswiecic czy punkty wedlug ktorych beda zawody to te
" program:
1.socjal
2.zostan w pozycji siad ze schowaniem sie przewodnika
3.zostan w pozycji waruj ze schowaniem sie przewodnika
4.komendy na odleglosc-zmiana-waruj,stoj,siad.
5.siad w marszu
6.waruj w marszu
7.naprzod do punktu
8.wysylanie kierunkowe do punktow
9.chodzenie na smyczy przy nodze
10.chodzenie bez smyczy przy nodze
11.aport przedmiotu wlasnego
12.rozpoznawanie i aport przedmiotu wlasnego
13.przywolanie do mnie-noga. "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']No niechce mi sie wierzyc ,ze nie wiecie czy to te punkty czy nie .Wstreciuchy jestescie,no napiszcie zebym mogła sie zmartwic .[/quote]
A o jakie zawody chodzi? Bo nie mam najmniejszego pojęcia więc nie potrafię udzielić informacji.
A co do reszty to jakoś wszystkich wywiało.

Link to comment
Share on other sites

Zawody wewnetrzne o ktorych rozmawialismy na tropieniu , 6-8 lipca .
Dostałam pozwolenie na sprobowanie własnych sił i zalega sie we mnie niesmiałosc :-)
A wywiało wszystkich ,bo pewno cwicza w pocie czoła :-) i nie chca sie odezwac zeby skupienia nie przerywac :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Zawody wewnetrzne o ktorych rozmawialismy na tropieniu , 6-8 lipca .
Dostałam pozwolenie na sprobowanie własnych sił i zalega sie we mnie niesmiałosc :-)
A wywiało wszystkich ,bo pewno cwicza w pocie czoła :-) i nie chca sie odezwac zeby skupienia nie przerywac :-)[/quote]
Na te zawody to regulamin i punktację przygotowuje Uwe. I zostanie on ogłoszony przez Ayshe w terminie późniejszym. Co dokładnie na nim będzie to nie mam pojęcia ale jeśli chodzi o posłuszeństwo to najbardziej będzie to według mnie przypominało część B egzaminu IPO.

Link to comment
Share on other sites

a potem mowila ze jednak bardziej jak pt ... ale nie dokonca :roll: wiec chyba sie juz wszyscy pogubili w tym co i jak bedzie ;)
dowiemy sie jak juz bedzie miala necik i nam wrzuci co i jak :eviltong:
na razie jestesmy zielone :p


i zamiast do tego to powinnysmy zaczac kkuc do wewnetrznego z pt...:shake: ale jak na razie to ja nawet regulaminu nie pamietam...ups..ide szukac bo pies to pewnei wie co i jak...gorzej bedzie ze mna :angryy:


acha trymerki zamowione -beda prawdopodobnie jutro-pojutrze tak ze [B]przyniose je w srode na egzaminik[/B] :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Wczoraj Beata mówiła że będzie taki sam regulamin jak poprzednio na egzaminie onkowym (dostępny gdzieś na cc) tylko zamiast wysyłania kierunkowego ma byc skok przesz przeszkodę z aportem:lol:[/quote]

No to chyba jest własnie to co zacytowałam na poprzedniej stronie.
Eeeee...troche duzo tego .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Zawody wewnetrzne o ktorych rozmawialismy na tropieniu , 6-8 lipca .
Dostałam pozwolenie na sprobowanie własnych sił i zalega sie we mnie niesmiałosc :-)
A wywiało wszystkich ,bo pewno cwicza w pocie czoła :-) i nie chca sie odezwac zeby skupienia nie przerywac :-)[/QUOTE]

Ciiiiii......
Nie wywiało, tylko niektórzy się nie wychylają, żeby inni sobie o nich nie przypomnieli i nie wpadli na jakieś dziwne pomysły... Ciiiiiiiii....:scared:

Link to comment
Share on other sites

To nic nie pomoze :-) ,ukrywanie sie :-)

A do belgomaniakow mam pytanie czy słyszeliscie o hodowlach Z Kavarny i Malidaj ,Czechy.Zauwazyłam ,ze te hodowle przewijaja sie w wielu Czeskich sprawozdaniach z wynikow i maja duzo psow pracujacych.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...