Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='dorotak']Beato, relacja wprost cudowna :roflt: :roflt: - czuję się, jakbym to widziała na własne oczy :evil_lol:

I pomimo Twojego "lekko" zniechęconego tonu ;) - GRATULACJE! :laola:[/quote]
na wlasne oczy widziec-to traumy mozna dostac.zadnych zawodow.a tym z jabiny oznajmilam ze wybieram sie z tym debilem do nich na treningi :diabloti: .no nie iwem jak tam na moja marna znajomosc psychiki ludzkiej to nie wygladali na zachwyconych zwlaszcza ze chita probowala wszystkim spuscic lomot-i suce i psu i wogole kto sie tam tylko nawinal...dzien bez zadymy-dniem straconym:mad: :roll: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe'][B][COLOR=red]shida-nie przyjezdzaj po mnie dzisiaj.bo ja musze byc na 19.[/COLOR][/B][/quote]

ale ty sie ze mna umowilas na 18:30 czyli akurat tak by na ta 19 dojechac ;) tak ze no nie wiem jak nie chcesz to trudno ale jakbys jednak chciala to wiesz bedziemy :cool3: szczegolnie ze nie wiem co bedzie z wtorekiem i sroda:cool1: - moze bedziemy dopiero kolo czwartku :shake:

wiec pewnie rano bysmy sie wprosily ktoregos dnia :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']Aż przypomniały mi sie słowa "Z surykatną to na prerie won" :evil_lol: Ona ma po prostu taki swój orydzinal styl :loveu:[/quote]wolalabym zeby miala regulaminowy styl a nie orydzinal:placz: .patrzyli na mnie jak na matke dziecka specjalnej troski:mad: :diabloti: .zreszta ja tez ...narobilam takie rozne...ale uwe patrzyl i przed startem bzyczal mi wiec zeby nie bzyczal to sie troche bardziej postaralam.kibel okupowalam jak zwykle non stop:roll: :oops: .rrrany fajnie by bylo byc zawodnikiem:cool1: a nie robic z siebie ubaw z durnowatym surykatem.oczywista surykat nie wychamowal na naprzod bo uwe wpadl na genialny pomysl pozoranta za linia naprzod:angryy: .moiwlam mu ze zawieszka wystarczy :mad: .ale on mondy inaczej i uo.:mad: .no to chita upatrzyla sobie facia na koncu plyty[nooo toooo naaa peeewno pozorancik:multi: :cool3: ]i jak wyciela to mi sie goraco zrobilo.w zyciu tak glosno komendy nie wydawalam.az gardlo se zdarlam.jakbym jej nie ywchamowala to facio mialby surykata w locie na klatce piersiowej[a potem ewent.zdziwienie-uo a gdzie toto mialo rekaw?:cool1: ].jesooo jak ja jej nie lubie:mad: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Znaczy że leje kogo popadnie???Znaczy pies to od pańci sie naumiał?[/quote]nieeee nooo ooona jest grzeczna:diabloti: .ale jak mamcia oczy odwroci to natychmiast lomot.po prostu ciezko jej jest sobie odmowic.dlatego ciagle musze na nia lypac bo wystarczy chwila nieuwagi i juz kims potrzasa.no nie mam pacyfistycznych psow.jedyna szansa do dac jej pilke do geby.no i rzucac jak jej sie glamanie znudzi.to przypelza i rzucaj.przynajmniej wtedy sie nikim nie interesuje.wiec mimo ze ot nie wychowawcze sportowo moje psy zawsze leza i glamaja.chyba zem am dosc tego ich namolstwa[no rzuc,rzuc]i zostaja uwiazane.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dzisiaj?:diabloti: :cool3:[/quote]

dzisiaj nie mozemy :diabloti: ide poprawic swoj image po 3 tygodniach przebywania na odludziu i latania tylko w klapkach i kostiumie kapielowym :eviltong:
to kiedy i gdzie i ok ktorej ?

Timonek mial niestety kilka kleszczy :shake: i kilka dziennie lazacych mu po lapach strzepywalam, tragedia :shake:

no i przebrnelam pobieznie przez watek - gratulacje dla Chity :loveu:

a co z zawodami :niewiem:

[SIZE=1][COLOR=silver]nie odrobilismy pracy domowej[/COLOR][/SIZE] :scared:

Link to comment
Share on other sites

Hejka -wrociliśmy -[B][COLOR=Blue]POWINSZOWANIA DLA BEATY I CHITY!!!!!!
[/COLOR][/B][COLOR=Black]no niektórzy spedzili czas przyjemnie na zawodach :eviltong:ciesząc sie wynikami swoich podopiecznych :multi::multi::multi:a inni mieli przechlapane na wakacjach gdzie ukochany synek miał tylko jedno w głowie
[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3461/jopatykbc2.jpg[/IMG]

no moze jeszcze to
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7061/jowodauu1.jpg[/IMG]

ale tez trzeba było się nim zajmować.:placz::placz::placz: chwili wytchnienia. Ale tereny faktycznie rewelacyjne -lasy,ląki stawy /niestety część z szuwarami i zamulone/. Beatko czy jutro sa zajecia na polu o 19?? i czy mamy przyjść? i jak przyjśc to co ze sobą brać - psa rozumiam mam wziąć ale jeszcze cos?
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no psa wez i koziolek:diabloti: .zdjecie josha z patysiem-caaaly synek.:evil_lol: .
jutro ma tez podejsc baba ale bede prosila o pomoc w puszczaniu jej bo justyna nie da rady.tak wiec bokser zawita troszke na amaniu-straaasznie jej sie spodobal klin ostatnio-gappaya nawet olala:evil_lol: .
eddiii-nooo tooo badz w srode,czwartek i piateczek.na cypelku.w czwarteczek o 19,poza tym o 20.
a co do psow ktorych aaaabsolutnie nie wolno trenowac do ipo-shida 4U:cool3: :
[img]http://img409.imageshack.us/img409/9576/schutzhundvm0.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']dzisiaj nie mozemy :diabloti: ide poprawic swoj image po 3 tygodniach przebywania na odludziu i latania tylko w klapkach i kostiumie kapielowym :eviltong:
to kiedy i gdzie i ok ktorej ?

Timonek mial niestety kilka kleszczy :shake: i kilka dziennie lazacych mu po lapach strzepywalam, tragedia :shake:

no i przebrnelam pobieznie przez watek - gratulacje dla Chity :loveu:

a co z zawodami :niewiem:

[SIZE=1][COLOR=silver]nie odrobilismy pracy domowej[/COLOR][/SIZE] [/quote]
a u nas tylko 2 kleszcze jeden na Gosi a drugi wbił sie Bingowi ale jakis zdechły był bo łatwo wyszedł i jeszcze nic sie nie napił Gosia ledwo go pincetą złapała taki był mały. Na Joshu nic nie znalazłam -mam nadzieje ze nie przeoczyłam. co do pracy z synkiem to tak jak wyżej:scared:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nooo ja bym czkawki z wrazenia dostala jakbyscie drogie panie ciezko pracowaly z psami na wywczasach:evil_lol: .takze....:cool3: :roll: :lol:[/quote]
o przepraszam -pracowaliśmy tylko nam kłody pod nogi rzucali .Gosia nawet udokumentowała -prosze bardzo:
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9396/jokwadrlw7.jpg[/IMG]

tyle ze Bingo cały czas sie doczepiał i przeszkadzał:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivonna70']Witam.
Pierwsze miejsce zajal pies z Jabiny wynikiem 290punktow.Drugie miejsce zajela suka z Jabiny iloscia 275 pukntow.Trzecia jest Chita z wynikiem 273 punktow.
[/quote]


no, no... SUPER!! GRATULACJE dla ayshe i Surykata :cool2: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
[COLOR=black]sluchajta...na zawodach widizalam wprost genialne szelki mial je jeden onek.gdzie to mozna dostac?sa tez cale czarne.czy ktos kuma gdzie mozna dostac szelki tej firmy?sa zarabiste:loveu: .chodzi mi dokladnei o to czy ktos sciaga sprzet od nich?[/COLOR]
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/3600/szelkiuh4.jpg[/IMG][/quote]

Takie szelki ma taki jeden znajomy onek i te szelki to zostaly wykonane na zamowienie u rymarza! Zrobione extra i idealnie pasujace na psa bo na miare szyte. No i tansze od najtanszych gappayowych :cool1: Mozna skorzane u niego podobno zamowic ale i materialowe. Wygladaja troszke jak siodelko na malego konika. W pracy sprawdzaja sie extra. Postaram sie dowiedziec gdzie ten rymarz.

Link to comment
Share on other sites

oj dzieki lara:loveu: .mierzylam je na chite i byly genialne.ona w gappayowskich sie dusi ja wyskakuje te fikolki robic.a na skorzane gappaya mnei nie stac dla niej-jako jedyna ma materialowe.jak pies jest stabilny to saok ale u chity to nie wychodzi-ona po prostu sama sobie krzywde robi.poza tym one tez sa do ciagniecia i naprawde bardzo mi sie podobaly.w gappayowskich materialowych brakuje mi jednego-regulacji ustawienia paska barkowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']widac sedzia takie psy z iskra debila lubil :evil_lol: i cale szczescie! :p[/quote]
lara-dokopalas sie do mojej relacji?z dzisiaj rana?nooo wlasnie:cool3: :mad: :placz: .co cos adoptuje to czub:roll: ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']

jutro ma tez podejsc baba ale bede prosila o pomoc w puszczaniu jej bo justyna nie da rady.tak wiec bokser zawita troszke na amaniu-straaasznie jej sie spodobal klin ostatnio-gappaya nawet olala:evil_lol: .[/QUOTE]

nie wiem czy mi sie uda ale moze postraram sie byc - warto zobaczyc bokserka na rekawku ;)



[QUOTE]a co do psow ktorych aaaabsolutnie nie wolno trenowac do ipo-shida 4U:cool3: :
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9576/schutzhundvm0.jpg[/IMG][/quote]

boldel !!!!:loveu: :loveu: :loveu: jej w koncu ! hih nie tylko moje kofane na rekawku ale i inne maja szanse sie tak superancko bawic :multi:

Link to comment
Share on other sites

bordery maja przyssawki na klach zeby trzymac sie rekawa.jak sie przyssaja to mozna nimi osemki w powietrzu krecic:evil_lol: .ale to nic w porownaniu z tym co bedzie robic szalony toller:cool3: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...