Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='koteczek555']Rany ile jeszcze :( Ciągle wzrasta ilość schronisk :(

A co z tymi wolno żyjącymi psami i kotami żyjącymi na działkach? Może ktoś mógłby choć część z nich wyłapać?[/QUOTE]

Jak wyłapać, przecież są dzikie i nieufne ! Ja karmię kilka dzikich kotów od zeszłego lata, a żaden nie pozwala sie pogłaskać ! :-o To jest praktycznie niemożliwe !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pogódka']Z tego co rozmawiałam z dziewczynami to psy chyba od 18 do rana będa same:(:(:( Nie wiem, jak tak może być ale jeśli to prawda to może....Ma być chyba druga fala:(Narazie wszystkie żyja, ale nie wiemy co będzie dalej:([/QUOTE]

Jezu, druga fala?? Ale one są przecież teraz same!!!!

Link to comment
Share on other sites

Może jakaś młodzież mogłaby tam popilnować?Dzieciaki lubią taką nocna eskapadę poza domem.By tylko pilnowały...Jak by znów woda podchodziła,to dali by znać że trzeba ewakuować.
Już sama nie wiem jak by to ugryźć....
Że ja ku.........a tak daleko mieszkam !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MORETA/KEYA']Może jakaś młodzież mogłaby tam popilnować?Dzieciaki lubią taką nocna eskapadę poza domem.By tylko pilnowały...Jak by znów woda podchodziła,to dali by znać że trzeba ewakuować.
Już sama nie wiem jak by to ugryźć....
Że ja ku.........a tak daleko mieszkam !!!![/QUOTE]

Jasne! Rodzice puszczą dzieci w ciemną noc gdzie pełno wody, syfu i jeszcze nie wiadomo jak będzie. Tam powinni być pracownicy schroniska. Takie jest moje zdanie. To nie jest normalne, że zostawia się zwierzęta na pastwę losu.

Link to comment
Share on other sites

Własnie w takiej sytuacji ja wiem jest zmęczenie, ale P.kierownik powinien tam być, nie wiem jak będzie, może jak Natii albo Pietrucha wrócą, może będzie jakieś nowe info,...ale powinien tam ktoś być...tylko przykład każdy wie, kto powinien dać..znowu w tvp1 mówia o zwierzakach,..chociaz tyle

Link to comment
Share on other sites

Spodziewam się,że ten cholerny du.....ek nie pozwoli "swoim"pracownikom tam iść.Dla niego to supertalna sytuacja(może się co stanie ze zwierzakami,to jeszcze dotację dostanie bo bedzie się użalał....że taki nieszczęśliwy).Dziewczyny zapewne nic nie mogą same zrobić.Okoliczna "młodzież"pod niego nie podlega.A może mieszkają tam jacyś studenci co mogliby pomóc ???

Link to comment
Share on other sites

Kyrfa, ale kto tam wejdzie?????Jak zalane, ma płynąc???
JAk się nikt nie boi, że mogą zwierzaki utonąć????????
Gratki i szacun dla kierownik Gliwic, wspaniała kobieta, a ten kto nie będzie wynosił,,na własnych barkach''co tam robi????
Ja przepraszam , nigdy o nikim nie pisze, nie znam sytuacji, ale to, że psiaki nie zostały ewakuowane, jak można było, to dla mnie ostatecznie opinia o osobie, która zarządza

Link to comment
Share on other sites

mówicie poważnie?!
Zostawione same?! a co z interwencją? ona nic nie da ?? Fundacja może mogłaby pomóc??
Ja bym tam jakos wlazła i zabrała wszystkie zwierzęta, nawet bez zgody i wiedzy kierownika!
Moze ktoś sie przylaczy ?????? tu chodzi o ZYCIE !!!
Kierownik bezpieczny w domeczku... a zwierzeta prosza o pomoc...

kur...a...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...