Jump to content
Dogomania

z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(


Recommended Posts

Sunia jest po prostu przekochana,spała z nami w łózku:)Jest niesamowicie wdzięczna,przytulaśna,grzeczna,na razie idealna:loveu:
Piesek na dzień dobry chciał zjeśc wszystkie moje samce,no i one chciały sie oczywiście odwdzięczyć mu tym samym:shake:.W efekcie dziadek spał w łazience,a i tak warczał sobie pod nosem.Niestety łazienka póki co bedzie jego lokum,bo nie mam gdzie go dać,a do psów sadzi się jak nie wiem co:roll:.
Sunie trzeba na biegu wysterylizować,bo moje staruszki dostają palpitacji serca,a Rambo wyje do niej jak głupi do sera.Nie wiem,czy cieczka się przypadkiem nie zbliża.
Panu,który przywiózł psiaki dałam 100zł,bo inaczej nie miałam,a Pan chyba tez nie miał wydać.No ale trudno i tak dziekuję,ze przywiózł psiaki w środku nocy i do tego w deszcz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może dlatego dziadek siedział z sunią w boksie bo psów nie tolerował ehh paskuda jedna. W ogóle dziadek jeśli chodzi o spanie nie śpi w łóżku tylko obok na ziemi jakoś tak mu wygodniej a sunia fakt uwielbia w wyrku spać;) Renatko dowiedz się ile u ciebie sterylka kosztuje i zgłosimy dziewczynkę w akcji sterylkowej.
Renatko nie wiemy czy się cieczka nie zbliża ale tak się zastanawiam że może moją Milkę czują bo moja sucz ma cieczkę nie wiem czy tak się da że zapaszku troszkę zostało:oops::roll:

Justyna85 wyślij henikar numer konta:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Cioteczko Renatko choc nie jestem za klonowaniem Ciebie z miła checia bym sklonowała:n00b:[/QUOTE]
Moje dzieci chyba nie koniecznie by sie ucieszyły,wystarczy im jedna taka krzycząca i wymagająca mamusia:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Ojj to dużo jak za małą suczkę:roll: Nie da rady zrobić taniej? Możemy ewentualnie poprosić o pokrycie chociaż połowy kosztów nie wiem:roll: To co wpisać dziewczynkę na listę sterylkową?[/QUOTE]
Gdyby było bez faktury,to by taniej zrobiła,a tak...Tez mi sie wydaje że prawie 300zł to bardzo duzo,bo przeciez to mała sunia:roll:
No ale u nas weci sie cenią,bo jest ich tylko trzech...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Ojj to dużo jak za małą suczkę:roll: Nie da rady zrobić taniej? Możemy ewentualnie poprosić o pokrycie chociaż połowy kosztów nie wiem:roll: To co wpisać dziewczynkę na listę sterylkową?[/QUOTE]


Wpisz ją i zapytaj,kiedy dałoby sie najszybciej.To ogromne koszta,pewnie nie da sie :(

Ja mam na koncie tylko 15 zł wpłat :( Ja nie wiem co teraz zrobimy

Link to comment
Share on other sites

Ja na dniach mam w końcu dostać zwrot podatku więc coś też wpłacę chociaż niewiele niestety bo nie pracuje a pieniążki które dostaje z alimentów ledwo wystarczają mi na wyżywienie siebie i Milki:shake: Mogę porobić jakieś kolczyki czy bransoletki to by się na bazarek wystawiło ale na to potrzebuje z 2-3 dni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85'][B]DEKLARACJE:[/B]


[B]WPŁATY JEDNORAZOWE:[/B]
10 zł Caha
5 zł Wis

[B]WYDATKI:[/B]
40 zł Wykup
20 zł Wykup
30 zł Paliwo
40 zł jedzenie/odrobaczenie
100 zł Transport

- 730 zł[/QUOTE]


Moja stowka jeszcze nie wplynela?? To sie denerwuje:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Ja na dniach mam w końcu dostać zwrot podatku więc coś też wpłacę chociaż niewiele niestety bo nie pracuje a pieniążki które dostaje z alimentów ledwo wystarczają mi na wyżywienie siebie i Milki:shake: Mogę porobić jakieś kolczyki czy bransoletki to by się na bazarek wystawiło ale na to potrzebuje z 2-3 dni[/QUOTE]

Byłoby super

[quote name='Yv1958']Moja stowka jeszcze nie wplynela?? To sie denerwuje:-([/QUOTE]


Nie wpłynęła, sprawdzałam teraz znowu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85'][B]DEKLARACJE:[/B]


[B]WPŁATY JEDNORAZOWE:[/B]
10 zł Caha
5 zł Wishina


[B]WYDATKI:[/B]
40 zł Wykup
20 zł Wykup
30 zł Paliwo
40 zł jedzenie/odrobaczenie
100 zł Transport

- 730 zł[/QUOTE]



Jak podliczyc wydatki, to wychodzi 230, nie 730.- chyba..

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie wysupłam nic......
A z tym schroniskiem nie da się nic zrobić?
Przecież to nie jest kierownika prywatne schronisko.
A dokumentacja psów, a znikanie bez powodu?
Nawet gdyby było prywatne, to przecież nikt nie ma prawa zabijać psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Ja już nie wysupłam nic......
A z tym schroniskiem nie da się nic zrobić?
Przecież to nie jest kierownika prywatne schronisko.
A dokumentacja psów, a znikanie bez powodu?
Nawet gdyby było prywatne, to przecież nikt nie ma prawa zabijać psów.[/QUOTE]

Trzeba czekać na wolontariat, wtedy będzie jaśniejsza sytuacja...

dzięki za podnoszenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...