Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

DadaM - dziękuję za potwierdzenie wpłaty :)
Melduję, że zrobiłam porządki na pierwszej stronie w finansach :)
Elapieszus1 pieniążki za bazarku dotarły, bardzo dziękuję w imieniu Skarpety, zaraz potwierdzę na bazarku.
[B]Dla Krecika poproszę konto do wpłaty i wnioskowaną kwotę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ja tez zycze Wam wiele, wiele szczescia !:lol:

Ale wybacz, ze chce tez zapytac o wplate z 22.07.- 20 zł Napisałam tylko, ze to spadek Carmen, a nie napisałam, ze wpłata na Skarpete. Magdo, sprawdz prosze.[/QUOTE]

[B]Bela51[/B] wpłata dotarła, bardzo dziękuję, jest już na pierwszej stronie w rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny!
Ponieważ z konieczności (tak to w życiu bywa) ograniczam swą bytność na Dogomanii serdecznie proszę o wybór za mnie innej osoby, jako członka Komisji Skarpety.
Nie chciałbym bowiem swą częstą nieobecnością blokować sprawnego funkcjonowania Skarpety im. Talcott.
Za miłą współpracę serdecznie dziękuję!:loveu:

O Skarpecie nie zapomnę i w lepszym czasie prześlę jakiś grosik, bo Skarpeta jest staruszkom bardzo potrzebna!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moniko, to nie moja sprawa, nie obraź sie, ze sie wtrącam.
Ale domyślam sie powodów i wydaje mi sie ,ze nie powinnas podchodzic do pewnych spraw emocjonalnie. [B]Bardzo potrzeba na dogo takich ludzi jak Ty.
[/B]Choćby jako przeciwwaga, dla tych[B] innych[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Moniko, to nie moja sprawa, nie obraź sie, ze sie wtrącam.
Ale domyślam sie powodów i wydaje mi sie ,ze nie powinnas podchodzic do pewnych spraw emocjonalnie. [B]Bardzo potrzeba na dogo takich ludzi jak Ty.
[/B]Choćby jako przeciwwaga, dla tych[B] innych[/B].[/QUOTE]

Dziękuję za te słowa! To balsam na rany, który jest dużo... za dużo.
Niestety ostatnio wydaje mi się, że niektórzy porządni Dogomanicy (nie chodzi o nikogo z wątku Skarpety!) stracili racjonalizm, rozeznanie i poczucie krytycyzmu. :(

Link to comment
Share on other sites

Moniko, ja tez wiele razy chcialam rzucac dogomanie, ale jakos zawsze po dluzszej przerwie wracalam. Moze po prostu przystopuj troche, odpocznij, nie angazuj sie, zostaw sprawy dogomaniackie na boku. A potem wroc i zajmuj sie tylko tym, na co masz sily i ochote. Ja tak zrobilam, jest mi lepiej. Nie angazuje sie w zadne spory slowne, nie wchodze na watki, gdzie sa pyskowki. Tak trzeba dla wlasnego zdrowia. Nie odchodz, naprawde nie odchodz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Dziękuję za te słowa! To balsam na rany, który jest dużo... za dużo.
Niestety ostatnio wydaje mi się, że niektórzy porządni Dogomanicy (nie chodzi o nikogo z wątku Skarpety!) stracili racjonalizm, rozeznanie i poczucie krytycyzmu. :([/QUOTE]
Moniko, dlatego ja już od dawna bywam tylko na "zaprzyjaźnionych" wątkach, współpracuje z niewielką grupa ale znanych mi ludzi, a resztę po prostu olewam. Wychodzę (może z głupiego) założenia, że nie pomogę wszystkim, więc skupiam swoja energię na t5ych, którym mogę i chcę pomóc. Ja też się nie zgadzam na porzucenie Skarpety przez Ciebie!!!!
[B]A dla Krecika konto może być jak najbardziej fundacji, byle do niego dotarły pieniążki.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam serdecznie za tyle, tyle ciepłych słów.

Tak, tak - muszę zebrać myśli i jakoś się pozbierać.
Może to dobry pomysł taki "urlop" od mojego kochanego Dogo?:)

Nie macie nawet pojęcia, jak mi przykro, że lista osób, z którymi już nigdy nie będę współpracować na tym portalu ciągle się wydłuża... :(
Oczywiście nie chodzi o nikogo z tego wątku.:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Moniko[/B], popatrz na mnie stara babe, ile lat juz tutaj jestem ;-) 6 lat ciagnelam wolontariat w mieleckim schronisku, 6 lat prowadzilam strone i wszystko co z nia zwiazane (zdjecia,ogloszenia,hoteliki,itd.) a w tym roku doszlysmy do sciany i teraz walczymy z urzedami, zeby nie olewali schronu, zeby wymienili pracownikow, wladze kierownicza. Co do dogomanii, to radze Ci z serca wchodz tylko na watki, na ktore masz wplyw, na ktorych czekaja na Ciebie. Jesli widzisz nieprzychylne Ci nicki, uciekaj z watkow, sa takie nicki, kazdy je zna, ze ich obecnosc nic dobrego nie wrozy. Mozna naprawde sporo zdzialac w niewielkim gronie, czego przykladem jest grupa mielecka tzn. tak sie nazywamy, choc wiekszosc jest spoza Mielca. A Basia1968 z Tarnobrzega - jest ich kilka osob, a dzialaja tak preżnie, na dogo pilnuje swojego grona, na inne sie nie zapuszcza. Nie daj sie, odpocznij i starannie wybierz zakres dzialan na przyszlosc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Moniko, ja tylko czytam watek skarpetowy ale widzę , ile dobrego robisz. Posłuchaj Cioteczek i nie odchodź. Bez Ciebie to nie będzie ten sam wątek( myślę,że Cioteczki Skarpetkowe się nie obrażą ;) )[/QUOTE]
A na kilku innych wątkach np. u tyszaków zrobiłoby się bardzo pusto bez Ciebie....
A tak swoją drogą to rzeczywiście sama mam nieraz dylemat czytając niektóre wątki - o co tym ludziom chodzi: o pomoc dla psa czy tylko i wyłącznie o zadymę?????? Im większą tym lepszą????

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję serdecznie za wsparcie! :loveu:
Pomogliście mi w chwili decydującej. Dziękuję i zostaję!:loveu:

Myślę, że niektórzy dogomaniacy zapominają, że powinni się kierować przesłaniem zawartym w słowach świętego Franciszka -
największego obrońcy i miłośnika zwierząt zarazem:

[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]„Naszym obowiązkiem wobec mniejszych braci jest niekrzywdzenie ich, jednak poprzestanie na tym to nie wszystko.
Mamy ważniejszą misję – służyć im pomocą, kiedykolwiek będą jej potrzebować!”[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=&quot]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...