Jump to content
Dogomania

Psia moda by taks


taks

Recommended Posts

[quote name='joaaa']Bo to chyba nie jest satynowe, tylko śliskie, taki materiał fajny, że sierść się nie przyczepia.
[/QUOTE]

Są dwa rodzaje - i śliskie (takie ortalionowe coś) i satynowe (delikatniejsze).

Ja również czekam na bazarek - obroże od Taks są niezastąpione, a jakością i starannością wykonania biją na głowę inne hand-made'y.

Link to comment
Share on other sites

U mnie nikt się na psach nie zna, ludzie chodzą w różnych dziwactwach nawet nie wiedząc jak się ich używa - w dodatku jak widza mnie na rowerze z ciągnacym mnie na "dziwnych szelkach" - czytaj "sledy" :roll: - owczarkiem, to zawsze "co ten pies taki chudy! Co go tak meczą!". Nie dość tego - niektórzy pomysłowi próbują naśladować i potem widzę np.: spasionego labka na szorkach spacerówkach, który jest wleczony za rowerem :shake:


I czego ja mam się spodziewać? Nikt nie zwraca uwagi na obroże, smycze i inne akcesoria - za to w świecie "psiarzy", zaraz słyszę: "o, jaka ładna Taksówka" :cool3: Bo Taksowe dzieła to już wyższa szkoła jazdy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=#A52A2A]Sandomierskie Przytulisko dla Psiaków zagrożone!
Wczoraj Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt otrzymało oficjalne pismo w sprawie wywozu prawie 40 psów do schroniska w Białogardzie!
Bardzo prosimy o wsparcie!

Wydarzenie na facebook'u:
[URL]https://www.facebook.com/events/407688752596815/408008682564822/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL]


Wątek sandomierskich psiaków:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194061-Sandomierz[/URL][/COLOR][/SIZE][/B]



[B]Bardzo przepraszam za spam ale to bardzo pilne[/B] :oops:

.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']"co ten pies taki chudy! Co go tak meczą!".[/QUOTE]

Skąd ja to znam :mad: Co prawda dla osób nie obeznanych z rasą moje psy wydają się "grube", ale większość miłośników i właścicieli BF z pewnością powiedziałaby, że moje psy są zbyt szczupłe, a to po prostu bulwy z kondycją, które nie wylegują się całymi dniami na kanapie i kochają ruch :)

Taksowe są najlepsze dla francuzów - lepiej skrojonych na tę rasę nie znalazłam; a szukałam, oj szukałam :)

Link to comment
Share on other sites

a ja mam nadzieję że jakieś 4cm się dla nas uchowa na bazarku :)
również jestem zachwycona taksówkami niestety musiałam pooddawać je bo był za cienkie (suka ma chora tchawice jak się okazało) ale w schronisku też się pewnie przydają .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Tak, kolejny bazarek będzie w maju.
Rzeczy juz w większości mam poszyte. Teraz muszę wszystko pofotografować , pomierzyć , opisać no i ...wygospodarowac co najmniej tydzień na wyłączność dla dogo;) bo jak bazarek czynny to całodobowe dyżury na wątku lub przy maszynie są konieczne:evil_lol:
Na razie mam niespodziewanego tymczasa w domu ( suczka do podleczenia więc bardzo absorbująca) ale do połowy miesiąca powinna juz powędrować dalej więc wtedy ruszę juz ostro z robieniem bazarku[/QUOTE]

Voila, wystarczy polecieć dwie strony do tyłu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...