Jump to content
Dogomania

Serwo zasnął...


saskia

Recommended Posts

:razz: Irma- Serwo Ci udowadnia ze ta dieta...ma dzialania uboczne. Pies lekki na diecie smiga jak stado surykatek...pies nie na diecie ciezszy nabiera powagi:lol: .Patrz Lincoln u Kasie- mlody, prawie zdrowy- a ciagle je i lezy.

A tak naprawde chlopak ma sie dobrze, lat mu ubylo, lapki zaczynaja pracowac- to trzeba sie nacieszyc. :multi: Czynisz cuda.

Link to comment
Share on other sites

:klacz: :klacz: :klacz: OKLASKI!!!!!!!!Tak się cieszę.... :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:I trzymam kciuki za dalsze postepy.... :thumbs::thumbs:
A,że jestem niewierny Tomasz....taki co to wiecie..nie uwierzy póki nie zobaczy.....
Hmmmm Tak naprawde,to tylko niewinne molestowanie o zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

Haniu, czy Serwo się polepsza z tym chodzeniem? Widać poprawę? Jak sobie poradziłaś z zanikiem mieśni. Bo jeśli on tyle czasu nie obciążał łap :shake:
Pytam, bo Aszot głównie leży. A ponieważ jest słabiutki to też mniej chodzimy (1 rundka wokół domu i zejścia na odsikanie. Jego łapy są koszmarnie chude. I zaczyna mieś problemy z podnoszeniem się. Może jakieś Twoje doświadczenie z Serwo mogłoby mi cos nasunać?

Link to comment
Share on other sites

pomimo przeróżnych wątpliwości podjęłam dzisiaj decyzję dosyć kontrowersyjną ale jednak ...

Serwo zamieszkał w Teosiowej łazience - od dzisiaj nie śpi w garażu ani w pomieszczeniu przy garażu
od dzisiejszego wieczoru zamieszkał w tzw dolnej łazience (która służy nam za pralnie i legowisko Teosia - Teoś sam sobie to miejsce wybrał)

czy to dobra decyzja czas pokaże - Serwo jutro zostanie wykąpusiany dokładnie i wypachniony - powód: teraz pachnie 'inaczej'

jeszcze nie wiem jak sobie poradzimy z kupami i sikaniem pod siebie (a to mu się niestety zdarza) ale może rehabilitacja nóg będzie skuteczniejsza

zdjęcia z prznosin mam ale teraz idę spać ...
dobrej nocy od całego stada tj

Irmy
Bajki
Jaskra
Lotnika
Piegusa
Teosia
Serwa
Rufusa, Saby i Saszy-Maszy
kretów w ogrodzie
myszy w spiżarni i na strychu (liczebność myszy nie znana choć koty robią co mogą aby ta liczebność nie była liczna)
no i ode mnie i Oliwki też dobrej nocy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irma']Wiola
a kto to w Twoim avatarku ?:crazyeye:[/quote]

to moj przyjaciel Wigor,ma 8 lat i 7,5 spedzil w schronisku.Jest niesamowity i uwaza mnie za swoja pania,w sumie jestem jedyna,jaka zna,wiec cos mu sie należy,chocby avatarek.
[URL="http://imageshack.us/"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tundra']A ile ty masz wlasnych= prywatnych pieskow?
I w jakim typie one sa?[/quote]

Mam jedna suke i swinke morska.Nie moge byc nawet DT dla psow,wiec jestem DT dla swinek morskich i chomikow uratowanych z ZOO (mamy taki mały przeciek :cool3: )
A suka jest w typie wyzla niemieckiego.Zwariowana wariatka.

serwo sorki za off :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...