Jump to content
Dogomania

Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czesc , dobrze ,ze juz sa osoby z Tomaszowa, bedzie latwiej pomagac .Bez wizyty u weta nic nie bedzie wiadomo oprocz tego ,ze wyniszczenie, moga tez byc klopoty z miesniami, stawami....ile jeszcze tego nieszczescia....

Link to comment
Share on other sites

[B]Słuchajcie, jedna bardzo konkretna osoba napisała do mnie maila w sprawie Jaspera, chce go adoptować!!![/B]

Przekierowuję maila do Anja2201. Mogę napisać, że zna rasę, chce zapewnić psu spacery po lesie, do tego kojec w towarzystwie innego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora']Fajnie ze sie ktos nim zainteresowal, ale najpierw musimy sprawdzic stan jego zdrowia, ale domek mozna sprawdzic . Jak cos to mozemy sprawdzic dom, bo powinien jechac ktos kto zna rase[/QUOTE]

Jasne, to na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Ania wraca z Nadarzyna, z Majką psiaka zawoziła. Właściwie to jak ludzie chcą go oddać to i na wizytę u weta się powinni zgodzić. Natomiast Anka nie ma jak pokryć kosztów wizyty. Ma za dużo psiaków na utrzymaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'][B]Słuchajcie, jedna bardzo konkretna osoba napisała do mnie maila w sprawie Jaspera, chce go adoptować!!![/B]

Przekierowuję maila do Anja2201. Mogę napisać, że zna rasę, chce zapewnić psu spacery po lesie, do tego kojec w towarzystwie innego psa.[/QUOTE]

rewelacja!!! psiak miałby normalność!!

Link to comment
Share on other sites

Co za ku....wa , psu tylko zdjąć kaganiec i jej na ryj ząłożyć :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: nie obrażając świń oczywiście z tym ryjem..
Jeśli sie domek uda wyklarowac to rewelacja, biedaku ile Ty już tak cierpisz :placz::placz::placz:
Jeśli piesek jednak będzie gdzieś płatnie to chociaż bazarkami postaram się wspomóc :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Oby to byla powazna deklaracja!!!!!![/QUOTE]

Wydaje mi się, że jest poważna, Pani w dosyć obszernym mailu opisała mi swoją sytuację. Widać, że zależy jej na psie. I zna rasę. Pisała, że musi dobrze uszczelnić kojec, który buduje właśnie, bo haszczaki są sprytne, w tym chce go zadaszyć.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki Jasper wczoraj został odebrany właścicielce i został umieszczony w naszym schronie , podobno było fatalnie , od kagańca zaczęły mu się rany na pyszczku robić , ja się dzisiaj wszystkiego w schronie dowiem , a w poniedziałek będzie wet i obejrzy psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ciotki Jasper wczoraj został odebrany właścicielce i został umieszczony w naszym schronie , podobno było fatalnie , od kagańca zaczęły mu się rany na pyszczku robić , ja się dzisiaj wszystkiego w schronie dowiem , a w poniedziałek będzie wet i obejrzy psa[/QUOTE]
Czyli koszt wizyty u weta nam odpada, ale teraz trzeba będzie go ze schronu wykupić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...