Jump to content
Dogomania

Pokochalam i jestem szczesliwa ,Poker nie pozwoliła mi odejsc w zapomnienie.


giselle4

Recommended Posts

jasne ,że muszę wytrzymać, ale co się naryczę to moje. A za chwilę Derek pójdzie, to już w ogóle będzie załamka. Dobrze ,że wyjeżdżam,będę miała mnóstwo wrażeń, więc może będę mniej o nich myślała.
Nie dziękujcie mi , bo nie ma za co.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też miałam dzisiaj kiepską noc, budziłam się co chwilę i myślałam o Dusieńce. Są pieski, na których zmiana miejsca nie robi tak wielkiego wrażenia. Dusia do nich nie należy. Jeszcze chwilkę i pokocha nową rodzinkę, będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście dzwoniłam o 21.
30.Na szczęście DS jest wyrozumiały. Z Dusią trochę lepiej.Jeszcze szczekała w dzień, ale na spacerkach zachowuje sie dobrze. Je dobrze.Kot położył się na jej posłaniu, więc go wygoniła.W końcu jest kierowniczką, ktoś musi pilnować porządku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Oczywiście dzwoniłam o 21.
30.Na szczęście DS jest wyrozumiały. Z Dusią trochę lepiej.Jeszcze szczekała w dzień, ale na spacerkach zachowuje sie dobrze. Je dobrze.Kot położył się na jej posłaniu, więc go wygoniła.W końcu jest kierowniczką, ktoś musi pilnować porządku.[/QUOTE]
Najważniejsze, że już jest ciut poprawy, małymi kroczkami i będzie coraz lepiej :)
W końcu zrozumie, że to jej nowy domek, jej ludzie i jej najlepszy przyjaciel kot :)

Link to comment
Share on other sites

Uffff
i jeszcze raz napisze
bardzo dzeikuje Poker za adopcje ,za wychowanie ,za odchcuchanie i za miłosc w Waszym domku.....
i niech ktos mi jeszcze raz powie ze nie mam szczescia....MAM:)
i to duze
bo zawsze z przedstawicielami bez szans robisz cuda....
klaniam sie i bardzo dziekuje
.....co nie znaczy ze nie bede Ciebie molestowac za pere miesiecy
Spokojnego wypoczynku duzo cudownych wrazen na urlopie.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']jejku jak sie ciesze,ze jestes Dusienko w nowym domku!!!!!wspaniala Poker,Giselle............uratowalyscie Dusie!!!!!!![/QUOTE]
Ja także cieszę się niesamowicie!!![IMG]http://i46.tinypic.com/25a3jhh.gif[/IMG] :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ale cioteczek się nazlatywało.
Oczywiście ,że dzwoniłam do Ds.Ponieważ młodsza pańcia cały dzień pracowała, Dusią opiekowała się jej mama. Dusia coraz lepiej, nawet merda ogoneczkiem, z kotem bardzo dobrze, je dobrze. Spała spokojnie na posłanku w miejscu które zaproponowałam , czyli pod biurkiem. Głowę rodziny obszczekała, ale podobno znowu ją pogłaskał.
Cieszę sie ,że malutka lepiej, bo to przecież najważniejsze,ale my okrutnie tęsknimy za nią. Brakuje nam jej spojrzenia i tych drobniutkich , chudzieńkich łapinek zadartych ,żeby wziąć ja na rączki.

Link to comment
Share on other sites

Poker chylę czoła ja bym nie mogła odchować i do adopcji(za miękka jestem :/) a Ty tyle dobrego robisz! więc nie ma co sie dziwić że sie martwisz o malutką !
jeszcze raz chylę czoła.
I oby takich jak Ty było więcej
a malutka rozkocha i tatkę w sobie bo cudna!

Link to comment
Share on other sites

fajnie, że masz Poker na bieżąco wieści z nowego domku Dusieńki... jak dużo lepiej się człowiek czuje oddając psinkę do adopcji i wiedząc non stop co się u niej dzieje, jak się zaaklimatyzowała, jak się zachowuje...
A pan tata - już został kupiony przez Dusieńkę tylko jeszcze o tym nie wie, ale jego serducho już zaczyna się wypełniać miłością do niej :)

Link to comment
Share on other sites

fajnie, że masz Poker na bieżąco wieści z nowego domku Dusieńki... jak dużo lepiej się człowiek czuje oddając psinkę do adopcji i wiedząc non stop co się u niej dzieje, jak się zaaklimatyzowała, jak się zachowuje...
A pan tata - już został kupiony przez Dusieńkę tylko jeszcze o tym nie wie, ale jego serducho już zaczyna się wypełniać miłością do niej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...