Jump to content
Dogomania

wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podbijam ostatni raz przed świętami,:shake: jeżeli kiedykolwiek będę mieć kompa i net w domku to tylko i wyłącznie ze wzg na DGM.
[SIZE=5][COLOR=red]PEREŁKA SZUKAJ DOMKU Z OGROMNYMI POKŁADAMI MIŁOŚCI_ ZASŁUGUJESZ NA TO![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nie oddam jej do hoteliku na Święta bo nie i już :shake:
Sorki, że chwilkę nie pisałam, ale.....musiałam podjąć ważną decyzję.
Jedzie ze mną i koniec...serce by mi pękło, siedzieć przy stole i sobie zajadać a maleńka sama gdzieś w hotelu...co to za święta by były, przepłakane całe a kto chce patrzeć na płaczącą kobietę w ciąży ;) jakoś wszyscy się muszą przemęczyć :eviltong:
Ja i tak będę myśleć o tych wszystkich bidach co się im przed świętami nie udało "ludzia" znaleźć...:-( ....Ciotki Kochane ......DZIĘKUJEMY,ŻE JESTEŚCIE Z NAMI :):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aga jestes niemozliwa :) Blizniaki maja super Mame!
Dziewczynke podbijam, o domek pytam intensywnie, ale nic :(
W razie gdyby trzeba bylo ja gdzies dowiezc to moge pomoc - oferuje samochod i czas (oczywiscie do uzgodnienia). Tylko domku sie znajdz, prosze.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ...no ja myślę, że bliźniaki dumne będą z mamuśki ;) mam nadzieję, że kiedyś podzielą mojego "psiego fisia" ;) Mała napewno nie jest nauczona czystości bo posikuje na dywan ;) na dworzu nie ma ochoty tyłka wystawiać;) niestety z moją jamniczką nie przypadły sobie do gustu...jej mam nadzieję, że może troszkę zbastują na święta :) jak mój owczarek szczeka to ona też się boi i szczerzy na niego te swoje bielusie ząbki, ciekawska strasznie tylko jeszcze się boi, telewizor ją poprostu ekscytuje i człowiek to dla niej Bóg....jak dla tych wszystkich bidul które dostały po tyłku od ludzi a mimo wszystko tak bardzo pragną naszego towarzystwa....cudne stworzenia ....jak ich nie kochać ....ja jak myślę ile ta mała wycierpiała i jak w tym lesie czekała na tego ......(!###!#!) :mad: ...to płaczę....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...